نامهای UNFI جیم گهر رئیس زنجیره تأمین

PROVIDENCE ، R.I.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – United Natural Foods، Inc. (NYSE: UNFI) (“UNFI”) ، امروز اعلام کرد که نام خود را اعلام کرده است جیم گهر به عنوان رئیس جدید زنجیره تأمین آن مؤثر است دوشنبه 4 اردیبهشت. در این نقش ، Gehr یک سازمان از بیش از 12،000 همکار را اداره می کند که در چهار منطقه و 59 مرکز توزیع کار می کنند و سالانه 1.3 میلیارد پرونده را به بیش از 30،000 مشتری UNFI تحویل می دهد. وی بلافاصله ضمن ترقی بیشتر سرمایه گذاری های اتوماسیون UNFI ، گسترش مراکز توزیع و بهینه سازی شبکه ، روی تدارکات انبار UNFI تمرکز خواهد کرد. Gehr گزارش خواهد داد اریک دورن، مدیر عامل اصلی UNFI.

دورن گفت: “جیم یک مدیر اجرایی زنجیره تأمین بسیار مورد توجه است که تجربه تعالی عملیاتی را به همراه UNI به همراه سابقه اثبات شده در تیم های ساخت و انگیزه به ارمغان می آورد.” وی گفت: “وی سابقه ایجاد و رشد فرصت های شغلی ، ایجاد فرآیندهای پایدار و ایجاد فرهنگ قوی برای پیشرفت مداوم را دارد که باعث افزایش ارزش در کل زنجیره تأمین و در نهایت به مشتریان می شود. تجارب بی نظیر وی – از ادغام فن آوری های نوظهور تا استفاده موثر از داده ها تجزیه و تحلیل – مدل عملکرد بلند مدت UNFI را تقویت می کند و به سرعت بخشیدن به نوآوری ما کمک می کند. جیم یک رهبر جذاب است و ما از استقبال او در UNFI استقبال می کنیم. ”

اخبار مرتبط  Trulieve برای معرفی Edibles در بازار فلوریدا

گهر پس از گذراندن 29 سال گذشته در زنجیره تأمین DHL به UNFI پیوست و از سال 2004 به عنوان رئیس جمهور ، خرده فروشی در آمریکای شمالی خدمت کرده است. در این نقش ، Gehr نظارت بر این عملیات را برای 72 تسهیلات ارائه فروشگاه ، تجارت الکترونیک و تحقق چند کانال و همچنین تقویت مرکز واردات ، عملیات مرکز بازگشت و تحویل فروشگاه از طریق شبکه های ملی برای بیش از 30 خرده فروش عمده آمریکای شمالی انجام داد. در حالی که همچنان به رهبری سازمان خرده فروشی DHL ، Gehr رهبری سازمان حمل و نقل را بر عهده داشت ، از سال 2013 تا 2016 به عنوان رئیس جمهور ، از حمل و نقل آمریکای شمالی به عنوان رئیس جمهور خدمت کرد. پیش از پیوستن به DHL ، Gehr مدیر ارشد ارنست و جوان در هریسبورگ ، پا.

Gehr BSBA خود را در حسابداری دریافت کرد دانشگاه شیپنسبورگ پنسیلوانیا و CPA وی از موسسه حسابداران رسمی مجاز پنسیلوانیا.

اخبار مرتبط  پسران و دختران کلوپ های آمریکا میزبان کنفرانس نوجوانان مجازی در تاریخ 24 ژوئیه

همانطور که در اوایل سال جاری اعلام شد ، پاول گرینمدیر ارشد فعلی زنجیره تأمین سازمان ملل متحد ، نقش جدیدی را به عنوان رئیس جمهور ، UNFI Fresh به عهده خواهد گرفت ، جایی که وی بر نظارت بر گوشت شرکت و تولید مشاغل نظارت خواهد کرد و مستقیماً به رئیس و مدیر عامل UNFI گزارش خواهد داد. استیون ال. اسپینر.

دورن گفت: “من می خواهم از پاول بخاطر کار عظیمی که وی در نظارت بر زنجیره تأمین ما در طول چندین سال رشد و تحول سریع انجام داده است ، تشکر کنم.” “من واقعاً از رهبری پول ، نتایج نمونه ، مشارکت و دوستی قدردانی می کنم و می دانم که او یک کار شگفت انگیز برای نظارت بر مشاغل تازه ما انجام خواهد داد.”

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارمندان 2020-30

درباره غذاهای طبیعی متحد
UNFI است آمریکای شمالی عمده فروش عمده مواد غذایی با ارائه انواع گسترده ترین محصولات به نقاط مشتری در سراسر کشور آمریکای شمالی از جمله سوپر مارکت های محصولات طبیعی ، خرده فروشان مستقل ، زنجیره های سوپر مارکت های معمولی ، خرده فروشان تجارت الکترونیک و مشتریان خدمات غذایی. UNFI با ارائه این مارک های انتخابی ‘کامل فروشگاهی’ و مارک های قانع کننده برای هر راهرو ، به طور منحصر به فرد در ارائه غذای عالی ، انتخاب های بیشتر و تفکر تازه به مشتریان در همه جا مستقر شده است. امروز ، UNFI بزرگترین توزیع کننده مواد غذایی با تجارت عمومی در آمریکا است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتقال مواد غذایی UNFI به جلو ، به سایت www.unfi.com مراجعه کنید.

برای سرمایه گذاران:
استیو بلومکیست، 952-828-4144
[email protected]

برای رسانه ها:
جف سوانسون، 952-903-1645
[email protected]

SOURCE United Foods، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.unfi.com