Changyu Noble Dragon در مزه مزه کور پرفروش ترین مارک های شراب جهان در جایگاه اول قرار گرفت

لندن، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اژدهای نجیب چانگیو، بزرگترین و معروف ترین مارک شراب در چین، در یک تست طعم کور ، رتبه بندی ، برچسب های مارک های معتبر شراب را شکست داد در وهله اول.

در مجموعه ای از مزه ها در لندن خانه آسیا ماه گذشته، تجارت مشروبات الکلی 5 استاد شراب و 5 استاد سوملیایر آورد با هم و 13 نمونه از پرفروش ترین مارک های شراب جهان را در تست چشایی کور قرار دهید. همه شراب ها بسیار بزرگ و توزیع شده در سراسر جهان هستند و در میلیون ها میلیون مصرف می شوند.

این نتیجه نشان داد که چین چانگیو می تواند یک شراب را به سبک جذاب با قیمت ارزان تهیه کند و همچنین نشان داد که می تواند در مقیاس بزرگ چیزی با کیفیت خوب بسازد.

اخبار مرتبط  شهر Changzhou در شرق چین برای ترویج گردشگری از طریق پخش زنده

اژدهای نجیب است چین بزرگترین شراب مارک و تگرگ از شاندونگچانگیو تولید کننده مستقر در سال 1931 و هر ساله بیش از 30 میلیون بطری در سطح جهان می فروشد.

این اولین شراب چینی بود که توسط سوپرمارکت های انگلیس Sainsbury و وایتروز و در 30 کشور جهان به فروش می رسد.

Changyu Noble Dragon Reserve خشک قرمز در این مزه 80٪ Cabernet Gernischt ، 20٪ Cabernet Sauvignon از محصول 2018 را تشکیل می دهد. Cabernet Gernischt به طور مستقل توسط Changyu in کشت می شود چین. انگور همه از منطقه شراب یانتای در تهیه می شود شاندونگ، و شراب ساز اصلی دکتر لی جیمینگ است. بیش از شش ماه در بشکه های بلوط دانه ریز با نان تست متوسط ​​می گذرد.

اخبار مرتبط  در 22 سپتامبر ، روز ملی شیرینی را در نزدیکترین جایگاه Wienerschnitzel یا Hamburger خود جشن بگیرید

چین دارای سابقه طولانی در فرهنگ شراب است. بیش از 2000 سال پیش با این وجود تاریخچه تولید شراب صنعتی فقط از سال 1892. آغاز شد. در این سال بود که آقای ژانگ بیشی، یک وطن پرست چینی در خارج از کشور ، تاسیس شد چین اولین شرکت تولید شراب صنعتی – چانگیو در یانتای ، شاندونگ. در آن زمان ، چانگیو 124 نوع انگور شراب عالی را از این کشور به ارمغان آورد اروپا. اولین زیرزمین بزرگ شراب زیرزمینی آسیا را با موفقیت ساخت و تولیدکنندگان شراب از کشورهایی مانند اتریش و ایتالیا، ساخته شده چین اولین بطری شراب و اولین بطری کنیا با روش های صنعتی.

اخبار مرتبط  RUNE: متنوع ترین گروه عروسی تا کنون ساخته شده است ، و در Kickstarter راه اندازی شد

در سال 2019 ، Changyu همچنان چهارمین مارک بزرگ شراب در جهان با توجه به انتشار توسط Drinks Business است. و در سال 2020 ، Brand Finance لیستی از “با ارزش ترین مارک های شراب و شامپاین جهان” را منتشر کرد ، چانگیو در این لیست در رتبه دوم جهان قرار گرفت.

منبع اژدهای نجیب چانگیو