آرچلیک بار دیگر به عنوان رهبر صنعت در شاخص پایداری داوجونز معرفی شد

پایداری یکی از اولویت های اصلی آرچلیک است و اخلاق شرکت “احترام به جهان ، در سراسر جهان احترام” است. ارزیابی جایگاه شرکت در ایندکس ، مدیر عامل شرکت Arçelik هاکان بولگورلو گفت: “انتخاب شدن به عنوان رهبر صنعت در شاخص پایداری داوجونز ، که نشان دهنده استاندارد طلا در پایداری شرکت است ، یک موفقیت مهم است که نشان می دهد در مسیر درست هستیم. ما به این موفقیت که همراه با همه به دست آورده ایم افتخار می کنیم کارمندان ما. ما یک استاندارد نمونه برای شرکتهای صنعت خود تعیین کرده ایم که از آن پیروی کنند. ما به لطف “پروژه مالی اعتبار کربن یخچال و فریزر با بازده انرژی” در سال 2019 و 2020 در تولید جهانی خنثی شده ایم بوقلمون. در محدوده این پروژه ، در Arçelik ، ما حق 305.407 تن اعتبار کربن VCS (Verified Carbon Standard) را بدست آوردیم که برای جبران انتشار مستقیم و غیرمستقیم جهانی GHG 2019 و 2020 (محدوده 1 و 2) استفاده شده است. ما قصد داریم یک سرمایه اضافی سرمایه گذاری کنیم 50 میلیون دلار در انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برای آینده سیاره ما در سال های آینده. ما همراه با مارک های خود به طراحی محصولات سازگار با محیط زیست ، ادامه تلاش های خود در زمینه تولید انرژی با مصرف انرژی و آب و اجرای پروژه های اجتماعی در سراسر جهان ، کمک به مبارزه با ضایعات مواد غذایی و تشویق زندگی سالم ادامه خواهیم داد. ما با اجرای ابتکارات پایداری خود نه تنها در زمینه محیط زیست ، بلکه در حوزه های اجتماعی و حکومتی نیز اهداف خود را گسترش می دهیم. ما همچنان به حفاظت از سیاره خود کمک خواهیم کرد و دیگران را به داشتن سبک زندگی پایدارتر تشویق خواهیم کرد. “

اخبار مرتبط  Bugs Bunny Stamps اکنون در سراسر کشور موجود است

آرچلیک ، که همچنان مطالعات پیشگامانه مبارزه با تغییرات آب و هوایی را انجام می دهد ، اهداف 2030 خود را در دوازدهمین گزارش پایداری خود منتشر و اعلام کرد که آنها تا سال 2030 یک سیستم انرژی تجدیدپذیر 15 مگاواتی را در تأسیسات تولیدی خود ایجاد خواهند کرد. در سال 2019 برای آن بوقلمون و رومانی با هدف استفاده از 100٪ برق سبز در تمام تأسیسات تولید جهانی تا سال 2030. علاوه بر این ، آرچلیک قصد دارد تا سال 2030 میزان مصرف انرژی مورد استفاده برای تولید هر محصول را 45٪ کاهش دهد (در مقایسه با پایه سال 2015 در آفریقای جنوبی، روسیه، بوقلمون، رومانی، چین، تایلند و پاکستان گیاهان)

اخبار مرتبط  شراب کلاسیک اولین مکان ساحل غربی را در اوکلند ، کالیفرنیا آغاز می کند

آرچلیک ، ترکیه اولین و تنها شرکت صنعتی که دارای دو مرکز بازیافت WEEE (اتلاف تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی) است ، با جایگزینی محصولات قدیمی پر مصرف و مصرف آب با محصولات بدون مصرف و صرفه جویی در مصرف انرژی ، 315 گیگاوات ساعت پس انداز انرژی و 6.4 میلیون تن پس انداز آب را به دست آورد. از سال 2014. محصولات قدیمی جمع آوری شده از بازار در حال بازیافت به مراکز بازیافت Arçelik WEEE هستند. پس انداز تولید شده معادل مصرف برق روزانه نزدیک به 39 میلیون خانوار و مصرف آب روزانه 7.9 میلیون خانوار است. با بازیافت این مواد زائد ، تقریباً از انتشار 155000 تن CO2 جلوگیری کرده ایم.

یادداشت برای سردبیران

Arçelik از سال 2017 در شاخص پایداری داو جونز (DJSI) حضور دارد. DJSI عملکرد شرکت را در زمینه های مختلف ارزیابی می کند که تمام جنبه های پایداری را شامل می شود ، از جمله مدیریت ، بودجه ، زنجیره تامین ، شفافیت ، حقوق بشر و مبارزه با تغییرات آب و هوا. شاخص پایداری داو جونز که توسط شاخص های S&P داو جونز و RobecoSAM ایجاد شده است ، پایدارترین شرکت ها را از 61 صنعت انتخاب می کند و به عنوان یک مرجع برای سرمایه گذاران است که مسائل پایداری را در سبد سهام خود ادغام می کنند.

اخبار مرتبط  نوآوری در جوایز JNA بدون مرز است

درباره Arçelik

با بیش از 30،000 کارمند در سراسر جهان ، 12 مارک (Arçelik ، Beko ، Grundig ، Blomberg ، ElektraBregenz ، Arctic ، Leisure ، Flavel ، Defy ، Altus ، Dawlance ، Voltas Beko) ، دفاتر فروش و بازاریابی در 34 کشور و 22 مرکز تولید در در 8 کشور ، Arçelik محصولات و خدمات را در نزدیک به 150 کشور ارائه می دهد. مانند اروپا دومین شرکت کالاهای سفید با توجه به رتبه بندی سهم بازار بر اساس کمیت ، Arçelik به گردش مالی تلفیقی رسیده است 5 میلیارد یورو در سال 2019. با تقریبا 70 درصد سود خود از بازارهای بین المللی ، Arçelik رهبر تحقیق و توسعه در است بوقلمون – برگزاری بیش از 3000 درخواست ثبت اختراع بین المللی تا به امروز با تلاش 1600 محقق در 15 مرکز تحقیق و توسعه و طراحی در بوقلمون و دفاتر تحقیق و توسعه در پنج کشور

www.arcelikglobal.com

منبع Arçelik