با استفاده از بهداشت ، فناوری ViralOff با قابلیت شستشوی لباس در طول عمر بهبود یافته است

استکهلم، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Polygiene فرمول ViralOff® خود را که به مدت طولانی قابل شستشو در لباس است توسعه داده است1، اثبات عملکرد در برابر SARS-CoV-2 با بیش از 99 درصد کاهش میکروب ها در مواد در عرض دو ساعت2. این امر همچنین منجر به تولید محصولات با دوام بیشتر می شود ، که به معنی کاهش تأثیر بر محیط زیست است. وقتی صحبت می کنیم ، فرمول جدید توسط تعدادی از شرکا در حال استفاده است و آماده تحویل با حجم زیاد در سال است ژانویه 2021.

“برخی از سردرگمی ها در بازار وجود داشته است زیرا ادعای قابلیت شستشو به اشتباه بر آزمایشاتی استوار است كه ضد ویروسی نیستند ، بلكه ضد باكتری هستند. بنابراین ما درمانی را ارائه داده ایم كه مطابق استاندارد جهانی آزمون ISO18184: 2019 (تعیین فعالیت ضد ویروسی) اثر ضد ویروسی ارائه می دهد. از محصولات نساجی) و واقعاً مطابق ادعاهای ضد میکروبی و ضد ویروسی است که ما مطرح می کنیم “، می گوید دانیل روم. مدیر ارشد نوآوری در فناوری Polygiene.

اخبار مرتبط  Nutrena® تعادل هضم کننده را به خط تولید اضافه می کند

“تقاضا از بخشهای مد و سبک زندگی برای فرمول بهبود یافته Polygiene ViralOff که قابلیت شستشو در طول عمر با کاهش سطح بالای ویروسی را دارد ، زیاد بوده است. همانطور که بیماری همه گیر تکامل یافته است ، به نظر می رسد که در مورد این ماده ضد میکروبی اتفاق نظر وجود دارد. “عادی جدید” در محصولاتی مانند پوشاک ، کیف ، وسایل اغلب لمس شده ، تمیز کردن و محصولات خانگی و موارد دیگر ، رو به جلو خواهد بود. این صرف نظر از تعداد واکسن هایی که در حال تولید هستند ، امیدواریم که جلوی یا این سرعت همه گیر جهانی را کاهش دهید. من معتقدم وقتی دنیا دوباره در حال باز شدن است ، بسیاری از افراد این ویژگی را بسیار ارزشمند می دانند “، نتیجه گیری می کند Ulrika Björk ، مدیر عامل شرکت Polygiene.

ما هنوز هم معتقدیم که شستشوی کمتر همیشه چیز خوبی است. با این حال ، ما همچنین می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که محصولاتی که باید شسته شوند ، اثربخشی خود را حفظ کنند ، طول عمر بیشتری داشته باشند و خیلی زود دور ریخته نشوند.

اخبار مرتبط  Everplush با راه اندازی محصولات جدید میکروفیبر ، هفته نساجی سپتامبر 2020 را جشن می گیرد

Polygiene ViralOff® یک داروی ضد میکروبی است که به منسوجات و سایر محصولات اضافه می شود تا ماده تحت درمان خود را از آلودگی محافظت کند و برای درمان یا پیشگیری از بیماری ها در نظر گرفته نشده است.

1 مادام العمر قابلیت شستشوی لباس روی 30 بار شستشو تنظیم شده است.

2 Polygiene ViralOff® ثابت شده است که ویروسهای آزمایش شده را بیش از 99 درصد از مواد در طی دو ساعت کاهش می دهد که طبق آزمایش استاندارد بین المللی ISO18184: 2019 بر روی SARS-CoV-2 است. شستشو طبق استاندارد BS EN ISO 105-C08 (پلی استر) انجام می شود.

تماس را فشار دهید: اولریکا بیورک ، [email protected]، +46 70 921 12 75

برای تصاویر مطبوعاتی ، مراجعه کنید https://news.cision.com/se/؟n=polygiene-ab

برای دریافت گزارش ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و اخبار در اینجا مشترک شوید:

اخبار مرتبط  Flow اولین مجموعه پیشرفته بالش جریان هوای پیشرفته جهان است که دارای فناوری پارچه Air-X® Performance B BEDGEAR و طراحی تهویه هوا با اختراع است

http://ir.polygiene.com/fa/press/subscribe/

درباره Polygiene

ما به عنوان رهبر جهانی در حفظ و نگهداری فن آوری های تازه و کنترل بو ، می خواهیم نوع دیدگاه لباس ها را تغییر دهیم – از مواد مصرفی سریع به ماندگار. ما لباس ها ، محصولات خانگی و منسوجات را درمان می کنیم تا به مردم کمک کند تازه بمانند ، کمتر بشویند و لباس ها و محصولات بیشتر عمر کنند. بیش از 140 مارک برتر جهانی انتخاب کرده اند که از مارک Polygiene به همراه محصولات خود استفاده کنند. محصولات بهداشتی در اولین بازار رشد Nasdaq در فهرست شده است استکهلم سوئد. برای اطلاعات بیشتر: www.polygiene.com. Erik Penser Bank AB به عنوان مشاور مجاز خود عمل می کند. تلفن: +46 8- 463 83 00 ، پست الکترونیکی: [email protected].

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/polygiene-ab/r/ اجرای-برنامه-های-بهداشتی-اصلاح-شده-ویروسی-با-طول-عمر-قابلیت شستشو-لباس-c3237465

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Polygiene AB