ابتکار کامیون آینده

نیویورک، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – به احترام روز جهانی یادبود قربانیان ترافیک جاده ای ، با هم برای جاده های ایمن (TSR) ، ائتلافی از مشاغل پیشرو و رهبران بخش دولتی یک چالش طراحی را برای بهبود ایمنی ناوگان و نجات جان مردم اعلام کردند: کامیون آینده با تمرکز بر دید راننده.

در مجموع ، TSR ، Anheuser Busch InBev ، PepsiCo و Republic Services به عنوان بخشی از تعهدات خود به اعلامیه استکهلم و تأیید مجدد دهه اقدام سازمان ملل برای ایمنی راه ، پروژه را رهبری می کنند. شرکا و مشاوران شامل یو پی اس ، بخش خدمات اداری شهر نیویورک که ناوگان شهر را نظارت می کند و کارشناسان آژانس های تحقیقاتی ایمنی کامیون های برجسته.

کامیون آینده این پروژه راه حل های ابتکاری و مقرون به صرفه را برای از بین بردن برخورد بین اپراتورهای وسایل نقلیه بزرگ و سایر کاربران جاده ، که به ویژه آسیب پذیرترین آنها هستند ، شناسایی و آزمایش می کند. بر اساس یک جلسه ایده پردازی توسط TSR ، کارشناسان ایمنی برخی از بزرگترین ناوگان جهان دید راننده را از اولویت های اصلی تشخیص دادند. وی افزود: “مداخلات زیادی وجود دارد كه می تواند مسائل مربوط به دید راننده را برطرف كند – بهبود طراحی كابین ، سیستم های جلوگیری از برخورد و زیرساخت های بهتر برای نام بردن از چند مورد”. کورماک گیلیگان، معاون رئیس جمهور ، محیط زیست ، بهداشت و ایمنی جهانی در پپسی کو. “پپسی کو خوشحال است که بخشی از یک راه حل جمعی است.”

رئیس TSR دیوید براونشتاین مشترک ، “این پروژه فراخوان تسلیحاتی ما در مورد جنبه کم ارزش ایمنی جاده است. از این گذشته ، رانندگان نمی توانند نسبت به آنچه نمی توانند ببینند یا احساس می کنند ، واکنش نشان دهند. ما باید به سمت برنامه 2030 پیشرفت چشمگیری داشته باشیم و گردهم آوردن این شرکای تأثیرگذار بخشی از از سهم بی نظیر ما. “

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای دیدن راحت توالت در شب توسعه می دهد (LST-1062)

TSR و همكارانش به دنبال مشاركت با استارتاپهاي نوآور با تمركز بر راه حل هاي فن آوري نوظهور قابل حيات تجاري هستند كه در بازار قابل مقياس باشد.

“در AB InBev ما معتقدیم كه رویكردهای چند ذینفع برای مقابله م effectivelyثر با ایمنی جاده ها كلیدی است. گنجاندن انكوباتور فناوری ما در این ابتكار منحصر به فرد به ما اجازه می دهد تا با نوآوری و خلاقیت ، چالش های تجارت بزرگ را حل كنیم ، همه در عین حال به توسعه پایدار سازمان ملل متحد كمك می كنیم. اهداف و پرورش جوامع ایمن در سطح جهان ” جوشوا ژیرارد، مدیر جهانی ایمنی در AB InBev.

امنیت برای کسب و کارها و جوامعی که در آن فعالیت می کنند مهمترین نکته است. وی ادامه داد: خدمات جمهوری یکی از بزرگترین ناوگان های کشور را اداره می کند و ایمنی اولویت شماره یک ما است جیم اولسون، معاون ایمنی رئیس جمهور خدمات جمهوری. “ما دائماً فن آوری های جدید را ارزیابی می کنیم تا به رانندگان خود کمک کنیم تا پشت فرمان ایمن بمانند. در دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری در فناوری فیلم و سنسور صورت گرفته است. ما از عضویت در تیم اصلی تمرکز پروژه کامیون آینده بسیار هیجان زده هستیم و پتانسیل نوآوری ناوگان. ”

به عنوان بخشی از پروژه ، یک ارائه دهنده راه حل نوآورانه در یک روز مجازی و بین المللی در مرحله انتخاب می شود 2 دسامبر 2020. راه حل انتخاب شده در ایالات متحده و یک بازار بین المللی در سال 2021. به طور آزمایشی انجام می شود. در نهایت ، دیدگاه TSR و شرکای آن ایجاد تغییرات مقیاس پذیر و پایدار است.

درباره با هم برای جاده های ایمن تر
Together for Safer Roads یک سازمان غیردولتی جهانی است که با همکاری دولت ، مشاغل و سهامداران جامعه در پروژه های محلی ، مدیریت ایمنی ناوگان و ابتکارات فناوری برای جلوگیری از تصادفات رانندگی ، جراحات و مرگ و میر کار می کند. TSR همزمان با دهه ایمنی راه سازمان ملل آغاز به کار کرد و در سراسر جهان شرکایی دارد. اعضای TSR شامل AB InBev، AT&T، CalAmp، Geotab، Lyft، Marsh، PepsiCo، Republic Services، Samsara، UPS و غیره هستند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید وب سایت ما یا ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و LinkedIn.

اخبار مرتبط  شرکت دریایی پینگتان نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 را در 17 آگوست 2020 منتشر کرد

درباره Anheuser-Busch InBev
Anheuser-Busch InBev یک شرکت تجاری عمومی است (Euronext: ABI) مستقر در لوون ، بلژیک، با لیست های ثانویه در مکزیک (MEXBOL: ANB) و آفریقای جنوبی (JSE: ANH) بورس اوراق بهادار و با سپرده سپرده های آمریکایی در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: BUD). رویای ما جمع کردن مردم برای جهانی بهتر است. Beer ، شبکه اجتماعی اصلی ، هزاران سال است که مردم را گرد هم آورده است. ما متعهد هستیم مارک های بزرگی بسازیم که در طول زمان آزمایش کنند و بهترین آبجوها را با استفاده از بهترین مواد طبیعی دم کنیم. مجموعه متنوعی از بیش از 500 مارک آبجو شامل مارک های جهانی Budweiser® ، Corona® و Stella Artois® است. مارک های چند کشوره Beck’s® ، Hoegaarden® ، Leffe® و Michelob Ultra® ؛ و قهرمانان محلی مانند Aguila® ، Antarctica® ، Bud Light® ، Brahma® ، Cass® ، Castle® ، Castle Lite® ، Cristal® ، Harbin® ، Jupiler® ، Modelo Especial® ، Quilmes® ، Victoria® ، Sedrin® ، و Skol®. میراث تولید آب میوه ما بیش از 600 سال قدمت دارد و قاره ها و نسل ها را در بر می گیرد. از ریشه های اروپایی ما در آبجوسازی دن هورن در لوون ، بلژیک. به روح پیشگام آبجوسازی Anheuser & Co در سنت لوئیس، ایالات متحده به ایجاد آبجوسازی قلعه در آفریقای جنوبی در طول ژوهانسبورگ هجوم آوردن به طلا. به بوهمیا، اولین کارخانه آبجوسازی در برزیل. از لحاظ جغرافیایی متنوع و با مواجهه متعادل با بازارهای توسعه یافته و در حال توسعه ، از قدرت جمعی تقریباً 170،000 کارمند مستقر در نزدیک به 50 کشور جهان استفاده می کنیم. برای سال 2019 ، درآمد AB InBev گزارش شده است 52.3 میلیارد دلار (به استثنای JV ها و همکاران).

اخبار مرتبط  هیئت رئیسه انتخاب لوئیس دجو را برای خدمت به عنوان 75مین مدیر کل پست ملی کشور اعلام کرد

درباره PepsiCo
محصولات پپسی کو بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان توسط مشتریان لذت می برند. پپسی كو تولید بیش از 67 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2019 ، با استفاده از نمونه کارها مکمل غذایی و آشامیدنی شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana. سبد محصولات پپسی کو شامل طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش است ، از جمله 23 مارک تجاری که بیش از 1 میلیارد دلار هر کدام در خرده فروشی سالانه تخمین زده شده است. راهنمایی PepsiCo چشم انداز ما این است که با پیروزی در هدف ، رهبر جهانی در غذاها و نوشیدنی های مناسب باشیم. “برنده شدن با هدف” نشان دهنده جاه طلبی ما برای پیروزی پایدار در بازار و جاسازی هدف در همه جنبه های تجارت است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.pepsico.com.

درباره خدمات جمهوری
جمهوری خدمات ، یک رهبر صنعت در زمینه بازیافت و دفع مواد زائد جامد غیر خطرناک در ایالات متحده است. از طریق شرکت های تابعه ، شرکت های جمع آوری جمهوری ، ایستگاه های انتقال ، مراکز بازیافت ، محل های دفن زباله و خدمات محیطی راه حل های موثری را برای بازیابی و دفع پسماند مسئولانه برای مشتریان خود در سراسر کشور فراهم می کنند. 36000 کارمند این شرکت متعهد به ارائه تجربه ای برتر در حالی که یک Blue Planet sustainable پایدار را برای نسلهای آینده فراهم می کند تا از دنیایی پاک تر ، ایمن و سالم برخوردار شوند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید RepublicServices.com، یا ما را دنبال کنید Facebook.com/RepublicServices، RepublicService در توییتر و republic_serviceدر اینستاگرام.

تماس با رسانه
[email protected]

SOURCE AB InBev