خانه طلا و جواهر تازه راه اندازی شده Laurea اسراف آنلاین را به صورت سرمایه گذاری های پوشیدنی در 24 کیلوگرم ارائه می دهد

با رعایت صداقت صادقانه و قیمت گذاری شفاف که توسط آن تأسیس شده است دریک رودس و نیکلاس وایتلی، که تجربه زیادی در بخش سرمایه گذاری دارند ، هر قطعه با گرم خریداری ، فروش و معامله می شود. Laurea به عنوان ذخیره ارزش فعالیت می کند ، به مشتریان امکان می دهد از دارایی های خود درآمد کسب کنند و سرمایه گذاری های خود را با توجه به تغییر سبک در زمان واقعی تغییر دهند.

“مشتریان ما قادر به تبدیل سرمایه گذاری های خود به صنایع دستی انحصاری هستند 24 کیلو دارایی های طلا که نه تنها از نظر طراحی چشمگیر هستند ، بلکه از نظر تأمین رشد و امنیت برای آینده خود بی نظیر هستند. ”

اخبار مرتبط  آکرنا 12 میلیون دلار پیشنهاد عمومی 5،000،000 سهام سهام عادی را می بندد

Laurea فقط درخشان ترین ها را به فروش می رساند 24K طلا که هرگز با فلز دیگری ترکیب نمی شود. تجسم اصالت ، محصولات Laurea هر قطعه را به عنوان طبیعت خلق می کند ، خالص، فقط از یک ماده طبیعی ، طلا تشکیل شده است.

“مشتریان ما قادر به سرمایه گذاری و نمایش زیبایی از طلای خود در دارایی های پوشیدنی ، بی انتها و لوکس هستند. شعار ما لذت بردن از آن است ، آن را ذخیره نکنید. ما به بازار مشتریانی متبحر که در هر کاری ارزش دارند ، توجه می کنیم. روزهای پرداخت بیش از حد کالاهای دور انداخته شده است شماره گذاری شده ، “ رودز و وایتلی اضافه کردند.

اخبار مرتبط  Planet Hollywood Resort & Casino اکنون باز است

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Laurea ، لطفا به وب سایت رسمی آنها در مراجعه کنید www.maisonlaurea.com و آنها را دنبال کنیدگل میسن و @maison_laurea.

درباره لورا

جواهرات خود را به عنوان بخشی از سبد سرمایه گذاری خود در می آورید ، بابت یک دارایی سخت جعل شده در لوکس مایع پوشیدنی ، گرم پرداخت می کنید. با قیمت نمونه کارها ، قیمت به قیمت لحظه ای طلا مرتبط است: هرچه گرم بیشتری خریداری کنید ، برای هر گرم اضافی هزینه کمتری پرداخت می کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Maple Leaf Foods نتایج رأی گیری برای انتخاب مدیران را اعلام کرد

قطعات مایع و قابل تجارت امکان پیگیری در نمونه کارها را برای شما فراهم می کند. ثروت خود را بسازید همانطور که مجموعه خود را می سازید. هیچ چیز لوکس تر از طلای خالص نیست.

تماس با رسانه: دیلارا تونسر (941) 549-3571 [email protected]

منبع Laurea

لینک های مربوطه

https://maisonlaurea.com