فیلم tentree برای محیط زیست به اشتراک گذاشته می شود

مارک تجاری فیلم 50 میلیون درخت به اشتراک می گذارد که چگونه تغییرات بزرگ از کوچک شروع می شود ، و تأثیر کاشت درخت بر محیط ، استفاده از مصرف گرایانه آگاهانه برای ایجاد تغییرات. برای هر اشتراک ویدیوی tentree در شبکه های اجتماعی ، tentree یک درخت می کارد. برای کسانی که در سیستم عامل های قابل اشتراک نیستند ، ویدئو در وب سایت tentree پخش می شود و می توان برای کاشت درخت آدرس ایمیل وارد کرد.

برای ارائه چشم انداز کاشت درخت و تأثیر آن ، کاشت 50 میلیون درخت برابر است با:

  • میلیون ها تن CO2 از جو حذف شده است
  • 500000 ساعت کار برای نجات کل جوامع از فقر فراهم شده است
  • 5000 هکتار از زمین های جنگل کاری شده (برابر با 12000 زمین فوتبال)
  • اکوسیستم ها در سراسر جهان احیا شده اند
  • آتش سوزی و سیل کمتر است
اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال خارجی و ایرانی

“این در مورد بزرگداشت یک نقطه عطف برای tentree نیست. این یک نقطه عطف برای مشتریان ما است ، که از شرکت ما حمایت کرده و به ما اجازه داده اند این کمک های قابل توجه را به سیاره خود انجام دهیم.” دریک امسلی، مدیر عامل و موسس شرکت tentree. “مشتریان ما در تغییر جهان به ما کمک می کنند. ما فقط وسیله نقلیه هستیم. بیایید چند درخت دیگر بکاریم.”

tentree با استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به محیط زیست و ابتکارات تغییر اقلیم بیگانه نیست. در سال 2019 ، اینستاگرام آن است برای کاشت درخت دو ضربه سریع بزنید کمپین با کاشت 1 میلیون درخت در نتیجه این کمپانی به پایدارترین پست اینستاگرام جهان تبدیل شد.

اخبار مرتبط  نام شرکت های قاره ای ، رئیس پیشکسوت CPG ، کیت نویمان ، مدیر ارشد رشد است

فیلم 50 میلیون درخت در حال حاضر توسط افراد مشهور و تأثیرگذار مانند تیموتی گرانادروس ، آوا میشل و سام هیوگان. بیش از 60،000 اشتراک ویدیو فقط در 24 ساعت اتفاق افتاده است. به این معنی که حداقل 60،000 درخت (و با شمارش) کاشته خواهد شد. برای تماشای فیلم و به اشتراک گذاری ، tentree را در Instagramtentree دنبال کنید یا به tentree.com مراجعه کنید. پس از آن ویدیو را در قسمت اجتماعی به اشتراک بگذارید تا اطمینان حاصل کنید که درختی به نام شما کاشته شده است. 50 میلیون درخت (و بیشتر) برای نسل های بعدی تأثیرگذار خواهد بود.

اخبار مرتبط  بازار جهانی قهوه ساز (2019 تا 2027)

درباره TENTREE

tentree یک برند لباس سبک زندگی برای اولین بار است که ماموریت آن کاشت 1 میلیارد درخت تا سال 2030 برای کاهش شدید تغییرات آب و هوا است. هر خرید ده ساله یک هدف دارد: برای هر کالای فروخته شده ، شرکت و شرکای آن ده درخت در جای جای دنیا کاشته اند. با بیش از 50 میلیون درخت کاشته شده تا به امروز ، گیاه tentree در حال تبدیل شدن به پیشرفته ترین مارک لباس پایدار روی کره زمین است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید tentree.com یا در اینستاگرام دنبال کنید tentree.

منبع tentree

لینک های مربوطه

https://www.tentree.com