درگاه فروشنده Simplain توسط Freson Bros برای همکاری در زمینه تأمین کننده آن انتخاب شده است

نوار الماس ، کالیفرنیا، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Simplain Software Solutions اعلام کرد که Freson Bros برای ساده سازی همکاری تامین کنندگان خود به عنوان بخشی مهم از استراتژی تحول دیجیتال زنجیره تامین ، Platform SaaS Portal Simplin Vendor Portal SaaS را انتخاب کرد. Simplain با توجه به ارزش پلت فرم کامل و بازخورد مشتری از میان راه حل های مختلف دیگر انتخاب شد. زنجیره غربی کانادا به چندین خرده فروش برجسته دیگر در سراسر کشور پیوسته است آمریکای شمالی، در حال حاضر با Simplain همکاری می کند.

شاون گاویگان، مدیر مالی شرکت Freson Bros ، گفت: “Freson Bros. خوشحال است که اعلام می کند که راه حل Vendor Portal و خدمات پیاده سازی را از Simplain اجرا می کند. تصمیم برای انتخاب Simplain بر این اساس بود که راه حل همکاری فروشنده آنها جامع ترین مختص مواد غذایی است. بسته برای تجارت خرده فروشی مواد غذایی. درگاه فروشنده Simplain توسط بسیاری از این خرده فروشان که مدتها مشتری Simplain بوده اند بسیار توصیه می شود. ما همچنین تحت تأثیر عمق دانش و تعهد تیم Simplain در طی فرآیند ارزیابی محصول تحت تأثیر قرار گرفتیم. Simplain Vendor Portal یکی از ملفه های اصلی زیرساخت های ما خواهد بود و ما به عنوان بستری که در آن قرار داریم ، در حال تسریع در تحول دیجیتال زنجیره تامین خود هستیم که از قدرت پورتال فروشنده Simplain پیشرفته مبتنی بر ابر استفاده می کنیم. “

بر اساس کالیفرنیا، Simplain Software Solution نرم افزار Vendor Portal و خدمات مشاوره و یکپارچه سازی مرتبط را برای فروشگاه های زنجیره ای خواربار و فروشگاه های راحتی ارائه می دهد. این نرم افزار برای ادغام با سیستم های موجود طراحی شده است. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه خرده فروشان مربوط به مدیریت مورد ، فروشنده ، هزینه ، فاکتور و تخفیف صحت اطلاعات و کیفیت داده فروشنده می شود. این سیستم همچنین از داده های تغذیه ، مواد حساسیت زا ، مواد تشکیل دهنده و تصویر پشتیبانی می کند. مسئولیت صحت اطلاعات به تأمین کننده منتقل می شود و موجب عدم رعایت انطباق خرده فروشان و تامین کنندگان می شود و خطرات را به خاطر می آورد و موارد سازش فاکتور / هزینه / تخفیف را به یاد می آورد. این شفافیت اطلاعات محصول را در اختیار خریداران قرار می دهد.

سانجای ایلیاتو ، بنیانگذار ، گفت: “Freson در بهبود عملیات برای پاسخگویی و فراتر از انتظارات خریداران متمرکز بر لیزر است. ما خوشحال هستیم که با چنین خرده فروشی مواد غذایی برجسته در صنعت همکاری می کنیم و ارزش عملیاتی آن را فراهم می کنیم زیرا زنجیره تأمین دیجیتال آنها را تغییر می دهد.” و رئیس جمهور ، Simplain.

“شرکت برادران Freson یک روش راه حل مبتنی بر استانداردها را برای فروش داخلی خود ، معرفی کالاهای جدید ، فاکتور و مدیریت سفارش خرید اتخاذ کرده است. این با استفاده از پورتال فروشنده Simplain ، کارایی کلی زنجیره تامین و روابط فروشنده را افزایش می دهد.” مارک ناصر، مدیر تجزیه و تحلیل در Freson Bros.

وی گفت: “ما از پیوستن Freson Bros به مجموعه گسترده مشتریان خرده فروشی مواد غذایی که متمرکز بر ایجاد تجربه خریداران استثنایی از طریق همکاری عرضه کننده دیجیتال هستند ، هیجان زده هستیم.” گوپال شنوی، معاون رئیس جمهور – فروش ، بازاریابی و موفقیت مشتری.

Freson Bros در سال 1955 تاسیس شد و در حال حاضر 14 فروشگاه را در سراسر کشور اداره می کند آلبرتا و اضافه کردن فروشگاه جدید در اوایل سال 2021. Freson Bros همچنان به ایجاد فروشگاه منحصر به فرد خود ادامه می دهد آلبرتا تجربه غذایی با سنتی که ریشه در خانواده ، جامعه و میراث دارد. در سال 2009 ، فدراسیون خواربارفروشی های مستقل کانادا جایزه بهترین بقالی سال 2009 کانادا را به برادران فرسن اعطا کرد.

تماس: Simplain در https://www.simplain.com/contact

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/simplain

تماس با رسانه: گوپال شنوی – [email protected]، (888) 814 6660 داخلی 84

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE Simplain Software Solutions LLC

اخبار مرتبط  Canon رویداد امنیت داده را شناسایی و آدرس دهی می کند