Sofwave مارک پزشکی CE و مجوزهای تنظیم کننده اصلی اضافی را برای دستگاه سفت کننده پوست و کاهش چین و چروک دریافت می کند

YOQNEAM ، اسرائيل، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Sofwave Medical ، رهبر نوظهور تجهیزات پزشکی تهاجمی غیر تهاجمی مبتنی بر انرژی ، امروز اعلام کرد که CE Mark (Conformité Européenne) را برای سیستم Sofwave نسل بعدی خود تأیید کرده است که برای استفاده در درمان خطوط و چین و چروک در اتحادیه اروپا.

Sofvave پیشرفته ترانس اولتراسوند همزمان موج اولتراسوند پرتو SUPERBTM پاسخ به تقاضای روزافزون برای درمان های غیر تهاجمی است که باعث بهبود شلی پوست می شود که منجر به کاهش قابل توجه چین و چروک می شود. هفت مبدل خنک شده دستگاه مستقیماً به اپیدرم متصل می شوند و یک آرایه سه بعدی منحصر به فرد از مناطق گرمایی حجمی ایجاد می کنند که به طور همزمان انرژی موازی مداوم را تحویل می دهند و در نتیجه بازسازی قابل توجهی از کلاژن در قسمت میانی درم ایجاد می شود. یک درمان Sofwave تنها با کاهش چین و چروک صورت و گردن در یک درمان سریع غیر تهاجمی 30 تا 45 دقیقه ای بدون هیچ گونه زمان خرابی یا ناراحتی پس از درمان ، سستی پوست را بهبود می بخشد.

علاوه بر مارک CE ، این شرکت همچنین تصویب قانونی را از بخش تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اسرائیل (AMAR) دریافت کرده است. این مجوز به شرکت اجازه می دهد تا تلاش های تجاری خود را در سال 2008 آغاز کند اسرائيل و اولین واحد خود را با استاد قرار داده است ایل گور، MD ، مدیر گروه جراحی ترمیمی و زیبایی در مرکز پزشکی تل آویو سوراسکی.

اخبار مرتبط  کانتو متعهد است که به زنان تاجر آمریکایی آفریقایی تبار قدرت دهد تا به شکل گیری آینده زیبایی کمک کند

به گفته دکتر گور ، این دستگاه در بیمارانی که به دنبال روشی غیرتهاجمی و سریع برای رفع پیری صورت و گردن هستند ، یک نیاز برآورده نشده را برآورده می کند. وی گفت: “درمان Sofwave جلسات درمانی كوتاهتری دارد و نتایجی كه مشاهده كرده ام بسیار چشمگیر است. من واقعاً معتقدم كه ما در حال معرفی مواردی هستیم كه برای افرادی كه می خواهند پوست را جوان كنند م isثر است.”

دکتر گور همچنین مشاهده می کند ، “در حالی که برخی از افراد نیاز به انجام یک عمل جراحی دارند ، جمعیت متفاوتی از بیماران وجود دارد که نیازی به جراحی ندارند ، یا آنها از عمل جراحی ترس دارند یا برای جراحی مناسب نیستند. آنها به اندازه کافی خوب به نظر می رسند اما چین و چروک زیادی دارند برخی از شلی پوست. پس از آزمایش لیزر و منابع مختلف انرژی برای جوان سازی پوست ، به نظر می رسد Sofwave پاسخ این مسئله باشد. “

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده وب سایت پست الکترونیکی انتخابات جدید را راه اندازی کرد

“ما از دریافت تأییدیه های نظارتی برای بازاریابی و فروش محصولات Sofwave خود بسیار خوشحالیم اروپا و اسرائيل، “گفت لویی اسکافوری مدیر ارشد اجرایی من مخصوصاً خوشحالم که دکتر گور تصمیم گرفته است که درمان Sofwave را در مرکز کلاس جهانی خود ارائه دهد تلآویو. ما متمرکز بر پیگیری مجوزهای نظارتی در بازارهای بین المللی به عنوان یکی از اولویت های اصلی استراتژیک خود برای ارتقا. مشخصات رشد بلند مدت Sofwave هستیم. استراتژی ما این است که با اطمینان از ثبت محصولات لازم برای سیستم Sofwave و شناسایی شرکای توزیع قوی در هر بازار مربوطه ، رد پای تجاری خود را در خارج از ایالات متحده گسترش دهیم. ما اخیراً یک سفارش تجاری اولیه به چندین توزیع کننده ارسال کرده ایم که پیش بینی سفارشات اضافی Q4 2020 را دارند. “

درباره پروف EYAL GUR و کلینیک جراحی زیبایی پلاستیک
پروفسور گور مدیر گروه جراحی ترمیمی و زیبایی در مرکز پزشکی تل آویو سوراسکی ، بزرگترین و پیشرفته ترین بخش جراحی پلاستیک در اسرائيل. در کنار هم و به موازات آن نقش ، پروفسور گور یک عمل جراحی زیبایی پلاستیک خصوصی را در Ramat Hachayal اجرا می کند ، تلآویو. این کلینیک بوتیک هر دو راه حل جراحی و غیر جراحی ، از جمله داروهای تزریقی و جوان سازی صورت و بدن را از طریق انواع فن آوری های مبتنی بر انرژی و مواد آرایشی ارائه می دهد. پروفسور گور در دانشگاه تل آویو، دانشکده پزشکی ساکلر در اسرائيل، متخصص جراحی پلاستیک در مرکز پزشکی تل آویو و جراحی میکروسکوپ و جراحی پلاستیک کودکان.

اخبار مرتبط  FRANZ Skincare USA اعلام راه اندازی ماسک صورت دوتایی صورت FRANZ Jet Microcurrent

درباره SOFWAVE MEDICAL LTD.
Sofwave Medical Ltd. با استفاده از فناوری دستیابی به روش انحصاری ، روش ابتکاری در کاهش چین و چروک را به کار گرفته است. فناوری Synchronous Ultra Parallel Beam با بهبود FDA جهت بهبود خطوط و چین و چروک صورت ، راه حل های زیبایی هوشمند اما در عین حال ساده ، م effectiveثر و ایمن را برای پزشکان در اختیار پزشکان قرار می دهد. بعلاوه ، این دستگاه توسط بخش تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اسرائیل (AMAR) تأیید شده است.

مخاطب: [email protected]

SOURCE Sofwave

لینک های مربوطه

https://www.sofwave.com