Freebirds تحویل درخواستی را در سراسر تگزاس با علاقه انجام می دهد

وی گفت: “ما از همکاری با Favor Delivery هیجان زده ایم تا مهمانان ما روش راحت دیگری برای رساندن بوریتو مورد علاقه خود به درب منزل فراهم کنند.” اریک کولباو، معاون بازاریابی Freebirds. “Freebirds و Favor نه تنها به اشتراک می گذارند تگزاس ریشه ها ، بلکه همچنین تعهد به خدمات استثنایی است. مهمانان ما می توانند در طول تحویل خود با هر گونه س questionsال یا دستورالعمل ویژه به راننده Favor خود پیامک دهند و برای افزایش ایمنی ، تمام تحویل ها را برای تجربه بدون تماس در آستانه قرار می دهند. “

همکاری تحویل جدید Freebirds با Favor با تحویل رایگان در هفته راه اندازی آغاز می شود. از امروز شروع می شود ، دوشنبه ، 16 نوامبر از طریق جمعه ، 20 نوامبر، هزینه تحویل در کلیه سفارشات Freebirds انجام شده از طریق لغو می شود برنامه مورد علاقه یا favordelivery.com.

اخبار مرتبط  Funrise Toys راه اندازی New Cat® Junior Crew Mix ، ساخت بازی مخلوط با یادگیری سازنده برای الهام بخشیدن به جدیدترین سازندگان

تگزاسی ها اکنون می توانند بوریتو ، ناچو ، تاکو و سایر موارد مورد علاقه خود را در کمتر از یک ساعت از 50+ رستوران Freebirds در سراسر مناطق درب منزل تحویل بگیرند. آستین-راوند راک-سان مارکوس، بومونت، ایستگاه کالج برایان، پیکر کریستی، دالاس-فورت ورثآرلینگتون، هوستونزمین های جنگلیسرزمین شکر، لاباک، میدلند، سن آنتونیوبراونفلز جدید، تایلر و واکو-تامپل-کیلین. مشتریان می توانند Freebirds را از طریق برنامه مورد علاقه یا بصورت آنلاین در favordelivery.com، و همچنین در freebirds.com.

در باره Freebirds World Burrito
Freebirds World Burrito یک مفهوم رستوران مکزیکی است که در آن واقع شده است آستین ، TX. مرغ آزاد ، و به 55 مکان گسترش یافته است تگزاس. پرندگان آزاد، تگزاس شماره 1 بوریتو – اندازه های بوریتو بیشتر ، گزینه های پذیرش ، گزینه های سفارشی سازی ، پروتئین های برتر با کیفیت عالی کبابی ، اسطوره پرسو بلانکو ، خدمات مهمان درجه یک و برنامه وفاداری پیشرو در صنعت را ارائه می دهد. Freebirds دو سال پیاپی (’19 و 20 ‘) و با شمارش توسط رستوران اخبار Nation “به عنوان هوس انگیزترین غذای کشور” انتخاب شد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید freebirds.com و Freebirds را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.

اخبار مرتبط  رادیکو دستور توقف تجارت را اعلام کرد

درباره تحویل مورد علاقه
علاقه آسانترین راه برای تحویل گرفتن هر چیزی در کمتر از یک ساعت است. چه ناهار در اداره باشد ، چه لیست خرید در منزل و چه آن دسته از مشاغل که فقط وقت ندارید – دستیار شخصی شما (ما آنها را دونده می نامیم) می تواند آن را فقط با چند ضربه تحویل دهد. در سال 2013 تاسیس شد ، در آستین ، تگزاس، Favor در حال حاضر در بیش از 200 شهر در سراسر جهان فعالیت می کند تگزاس با بیش از 100000 دونده ، که بیش از 30 میلیون مورد علاقه را تا به امروز تحویل داده اند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید favordelivery.com و Favor را دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.

اخبار مرتبط  L. Scott Ennis ، دکترا ، FACS ، توسط قاره آمریکا چه کسی شناخته می شود

تماس با رسانه: [email protected]

منبع مورد علاقه

لینک های مربوطه

http://www.favordelivery.com