Tishman Speyer ، توسعه دهنده املاک و مستغلات ، در زمینه تلاش در سطح شهر برای بهبود تهویه هوا در مدارس ، تخصص فنی خود را وام می دهد

نیویورک، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فدراسیون متحد معلمان با توسعه دهنده و مالک برجسته املاک و مستغلات Tishman Speyer برای کمک به راه حل های تهویه هوا همکاری کرده است. شهر نیویورک مدارس دولتی. طی چند هفته گذشته ، تیشمن اسپایر با همکاری نزدیک با UFT ، وزارت آموزش و پرورش و اداره ساخت مدار برای بهبود راه حل های تهویه و تأمین بیش از 100000 فیلتر MERV-13 برای مدارس دولتی شهر نیویورک ، به صورت موافق کار کرده است.

تیشمن اسپایر در تلاش برای بهبود سیستم های تهویه در پاسخ به بیماری همه گیر پیشگام بوده است. وقتی پرسیدم راب اسپایر برای بینش در مورد اینکه چگونه سیستم مدرسه ما می تواند سلامت و رفاه دانشجویان و اعضای هیئت علمی خود را بهتر حفظ کند ، او بیش از مشاوره – فقط یک تیم از بهترین مهندسان و مدیران ساختمان خود را به کار با UFT و شهر اختصاص داد . آنها با هم یکسری راه حلهای نوآورانه برای محافظت از دانشجویان و کارکنان ما ارائه دادند ، ” گفت مایکل مالگرو، رئیس UFT.

اخبار مرتبط  در میان بحران COVID-19 و رکود اقتصادی اقتصادی روبرو ، بازار روشنایی و لامپ های لامپ در سراسر جهان با 25.6 میلیارد دلار پیش بینی شده در طول دوره تحلیل رشد خواهد کرد.

“من به عنوان یک مادام العمر نیویورکی ، متعهد هستم هر کاری که بتوانم انجام دهم تا به شهر در بهبودی مداوم آن کمک کنم.” گفت راب اسپایر، مدیر عامل و رئیس جمهور تیشمن اسپایر. “وقتی من افتخار کردم مایک مالگرو پرسید آیا می توانم قرار دهم تیشمن اسپایر تخصص و تماس برای کمک به UFT و DOE برای ایجاد محیط های سالم و سالم برای کودکان ، معلمان و مدیران ما. ”

تیشمن اسپایرتیم مهندسان و متخصصان طراحی بر مدارس با سیستم های پیچیده توزیع هوا متمرکز شده اند. این تیم چندین هفته را به بررسی سیستم های تهویه و کار در مجتمع مارتین لوتر کینگ جونیور پرداخت منهتن و دبیرستان هربرت لمان در برانکس. به عنوان بخشی از تلاش ، تیشمن اسپایر تشخیص کامل را بر روی تمام طرفداران ساختمان انجام داد ، که باعث افزایش DOE می شودنظرسنجی های جریان هوا در کلاس در حال انجام است.

با استفاده از تجربه خود در مورد ساختمانهای تجاری املاک و مستغلات ، تیشمن اسپایر به توسعه استراتژی های متعدد برای ادامه تأمین هوای تازه در خارج از طی ماه های زمستان و استقرار فیلترهای MERV با کیفیت بالا در فن های مرکزی کمک کرد.

اخبار مرتبط  بازارهای اطلاعات در ژاپن اثبات می کند که نمایشگاه ها بازگشت و مرتبط هستند

علاوه بر این ، تیشمن اسپایر از زنجیره تأمین خود استفاده كرد تا یك تهیه كننده داخلی پیدا كند كه بتواند بیش از 100000 فیلتر MERV را تحویل بگیرد ، كه هم اكنون در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند ، شهر نیویورک مدارس در یک بازه زمانی کوتاه.

در باره تیشمن اسپایر

تیشمن اسپایر مالک برجسته ، توسعه دهنده ، مجری و مدیر سرمایه گذاری املاک و مستغلات درجه یک در 27 بازار کلیدی در سراسر جهان است ایالات متحده، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین. ما فضاهای برتر اداری ، مسکونی و خرده فروشی برای مستاجران پیشرو در صنعت و همچنین مراکز پیشرفته علوم زندگی را از طریق سرمایه گذاری Breakthrough Properties توسعه ، ساخت و مدیریت می کنیم. با داشتن چشم انداز جهانی ، تخصص در زمین و رویکردی شخصی ، در توانایی پرورش نوآوری ، انطباق سریع با روند جهانی و محلی و پیش بینی فعالانه نیازهای در حال تکامل مشتری بی نظیر هستیم. با تمرکز بر سلامتی و سلامتی ، جیب سازی روشن و ابتکارات مشتری مدارانه مانند پلت فرم امکانات مستاجر ما ، ZO. ، و فضای انعطاف پذیر و نام تجاری مشترکمان ، استودیو ، ما نه تنها به ساختمان های فیزیکی خود بلکه به افرادی که روزانه در آنها ساکن شوید. از زمان تأسیس ما در سال 1978 ، تیشمن اسپایر 424 املاک ، مجموعاً 184 میلیون فوت مربع ، با ارزش ترکیبی تقریبی را به دست آورده ، توسعه داده و اداره کرده است 97 میلیارد دلار (ایالات متحده) نمونه کارهای فعلی ما شامل دارایی های شاخصی مانند مرکز راکفلر در است شهر نیویورک، فنر که در شانگهای، TaunusTurm در فرانکفورت و محله Mission Rock که در حال حاضر در حال تحقق است سانفرانسیسکو.

منبع فدراسیون متحد معلمان

اخبار مرتبط  یک داستان از دو میخچه چهار برگ (جلد 3) اکنون در آمازون موجود است