Micro Cotton® معرفی مجموعه Sanctuary – خط جدیدی از حوله های پایدار است

نیویورک، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – میکرو پنبه® این هفته یک سری حوله جدید در Zulily عرضه کرده است. میکرو پنبه به عنوان رهبران پایداری® مجموعه Sanctuary Collection را به عنوان بخشی از تعهد نام تجاری برای اتخاذ فن آوری های پاک برای ایجاد حداقل تأثیر در جو مورد نظر مصرف کنندگان در حوله ها ، توسعه داد.

این خط نسبت به سایر حوله های ضد میکروبی سازگار با محیط زیست است زیرا از یون های مس یا نقره استفاده نمی کند که می تواند فلزات مضر را در شستشو باقی بگذارد و دوباره در منابع طبیعی آب آزاد می شود. مثل همه میکرو پنبه ها® حوله ها ، اینها 100٪ پنبه ای ، سازگار با محیط زیست و دارای گواهینامه مطابقت با استانداردهای دقیق کیفیت و محیط زیست هستند. این خط سلامتی شامل سه دستمال حوله ای است که با توجه به نیاز مصرف کننده با مواد طبیعی مختلف درمان می شوند.

اخبار مرتبط  QVC تعهد پیشگام خود در زمینه درج اندازه از طریق "اجلاس شامل شما" را جشن می گیرد

ایوش با چریش که خواص ضد میکروبی آن محافظ طبیعی در برابر باکتری ها است ، درمان می شود. این روغن درخت طبیعی برای پوست های حساس بسیار مناسب است زیرا برای پوست غیر سمی و تحریک کننده نیست.

خالص – تصفیه با روغنهای اساسی درخت چای ضد میکروبی ساخته شده است که برای خواص ضد باکتری ، ضد قارچ و ضد آکنه استفاده می شود.

جوان شدن دارای آلوئه ورا برای راحتی تسکین دهنده پوست است که نرمی و جذب طولانی مدت را تضمین می کند.

اخبار مرتبط  پیش بینی تقاضای پلاتین با هجوم سرمایه گذاران به سمت فلزات گرانبها افزایش می یابد

از سال 1932 میکرو پنبه® در تلاش برای نوآوری بوده است. نام تجاری همچنان به توسعه فرایندهایی می پردازد که برتری و پایداری حوله های آنها را بهبود می بخشد. مدیر میکرو پنبه اظهار داشت: “ما همیشه به دنبال راه هایی برای جلب رضایت مشتری خود هستیم ، بنابراین وقتی می بینیم افراد بیشتری به دنبال محصولات حمام با عناصر سلامتی می گردند ، ما می خواستیم با قرار دادن محصولات طبیعی در حوله های خود راهی برای جلب رضایت مشتری خود پیدا کنیم.” دی ویکرام کریشنا. مجموعه Sanctuary Collection جدیدترین پیشرفت حوله Rejuvenate است که اکنون در Zulily موجود است. Purify و Ayush در اواخر امسال در فروشگاه های بیشتری در سراسر کشور راه اندازی می شوند.

اخبار مرتبط  LLC کاملا فعال CBD را با قیمت پایین تر محصول در دسترس نگه می دارد

درباره میکرو پنبه®
میکرو پنبه® یک پارچه ملافه تخت و حمام برتر است. با استفاده از بهترین پنبه طبیعی با کیفیت و همراه با صنعتگر خبره و فرایندهای نوآورانه ، محصولات بی نظیر تخت و حمام آنها به دلیل ویژگی های مخلوط ، سبک مثال زدنی ، لطافت با شکوه و کیفیت خارق العاده شهرت جهانی دارند.

میکرو پنبه® توسط شرکت های Sharadha Terry Ltd. و Kadri Wovens ، دو شرکت شاخص گروه تجارت پیشرو – KG Worldwide تولید می شود.

SOURCE میکرو پنبه