Neptune Wellness Solutions Inc. بیش از 100 میلیون دلار سفارش خرید دریافت می کند

LAVAL ، QC، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Neptune Wellness Solutions Inc. (“نپتون” یا “شرکت”) (NASDAQ: NEPT) (TSX: NEPT) ، یک شرکت بهداشت و سلامتی متنوع و کاملاً یکپارچه متمرکز بر طبیعی ، گیاهی ، پایدار و هدفمند مارک های سبک زندگی رانده ، امروز اعلام کرد که بخش Neptune Health and Wellness Innovation Inc. مجموعاً بیش از 100 میلیون دلار آمریکا در سفارشات جدید تحویل (“سفارشات خرید”).

این سفارشات خرید از شش مشتری مختلف نپتون تهیه شده و نشان دهنده علاقه تجاری در نپتون به عنوان یک توزیع کننده ارجح برای شرکت های بزرگ است که به دنبال محصولات نوآورانه و حیاتی سلامت / سلامتی هستند ،

سخنگوی این شرکت گفت: “ما در حال آزمایش و افزودن محصولات اضافی در مناطق خاص هستیم که بیشترین فرصت را برای رشد و موفقیت در فضای سلامتی و سلامتی ، از جمله در تجهیزات محافظت شخصی” داشته ایم. “ردپای ما برای توزیع طی چند ماه گذشته به طور چشمگیری در حال رشد بوده است و می بینیم که این روند تا پایان سال ادامه دارد.”

سخنگوی افزود: “ما همچنان به افزایش ارزش سهامدار و همچنین اعتماد به نفس متعهد هستیم و این سفارشات خرید شواهدی بر این است که استراتژی دوجانبه B2B و B2C بازار ما برای خدمت به مصرف کنندگان در سطح عمده فروشی و خرده فروشی ، عملکرد مداوم و طولانی مدت دارد. فرصت های درآمد طولانی مدت “

البته لازم به ذکر است که سفارشات خرید تضمینی نیستند و هیچ قطعیتی در مورد انجام کلیه سفارشات یا تحقق کامل آنها وجود ندارد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.neptunecorp.com مراجعه کنید.

درباره NEPTUNE WELLNESS SOLUTIONS INC:
Neptune Wellness Solutions یک شرکت جهانی بهداشت و سلامتی است که از طریق ایجاد و توزیع کالاهای مصرفی سازگار با محیط زیست ، اخلاقی و ابتکاری در حال تغییر عادات مصرف کننده است. تمرکز همزمان نپتون بر توسعه مشتری مداری B2C و B2B باعث می شود تا شرکت از مقیاس و مقیاس بین المللی از امکانات تحت مالکیت و بهره برداری خود که فرمول محصول را استخراج و ایجاد می کند ، تا کف فروش در خرده فروشی های برتر جهانی برخوردار باشد.

اخبار مرتبط  شفق قطبی کنسرت میزبان فراخوان کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه سوم 2020 خواهد بود

مدل تجاری متنوع و کاملاً یکپارچه نپتون که تحت تأثیر یک روحیه اخلالگر قرار دارد ، بر مارک های سبک زندگی طبیعی ، گیاهی ، پایدار و مبتنی بر هدف و استفاده از کانابینوئیدها در محصولات خانگی متمرکز است تا ایمن تر ، سالم تر و موثرتر شود. نمونه کارهای آن شامل مارک های نوظهوری مانند Forest Remedies ™ ، Ocean Remedies ™ ، Neptune Wellness ™ ، Mood Ring ™ و OCEANO3 ™ است که برای رشد و گسترش سریع آماده هستند.

نپتون با پشتیبانی از زیر ساخت و مقرون به صرفه زیرساخت های زنجیره تامین که می تواند برای شناسایی فرصت های نوآوری جدید بالا و پایین شود یا در دسته محصولات مجاور کوچک شود ، به سرعت با ترجیحات و تقاضای مصرف کننده سازگار می شود و محصولات خود را به همراه سایر مارک های Fortune 100 به ارمغان می آورد از طریق مشارکت های توزیع استراتژیک ، شرکای خرده فروشی گسترده و کانال های تجارت الکترونیکی به بازار عرضه شود. نپتون به مأموریت اصلی خود یعنی تعریف مجدد سلامتی و سلامتی و کمک به رشد بشریت با ارائه راه حل های پایدار و متمرکز بر مصرف کننده متعهد است برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://neptunecorp.com/

اخبار مرتبط  ابزارهای تکنیکی PlayZoom برای کودکان به زودی برای جمعه سیاه راه اندازی می شوند.

بیانیه های جستجوی پیشرفته:
اظهاراتی در این بیانیه مطبوعاتی که گزارشی از واقعیت تاریخی یا فعلی نیستند ، “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین اوراق بهادار کانادا است. این اظهارات براساس عوامل و فرضیات خاصی است ، از جمله اینکه سفارشات خرید تکمیل می شود و به طور کامل انجام می شود ، اینکه سفارشات خرید پس از تحویل تجدید نظر نمی شود و مطابق با نیاز مشتری کاهش یا افزایش پیدا نمی کند ، در دسترس بودن تسهیلات نقدی یا اعتباری کافی برای نپتون برای تأمین اعتبار سفارشات خرید خود ، عملکرد مالی پیش بینی شده ، تأثیر اورژانس بهداشت عمومی جهانی COVID-19 بر عملکرد نپتون ، چشم اندازهای تجاری و تأثیر آن بر زنجیره های تأمین و تأخیرها ، شکست های غیر منتظره در تولیدکنندگان شخص ثالث و تدارکات ، از جمله تأخیر در گمرک یا بنادر ورودی ، محدودیت ظرفیت ، مسائل نظارتی یا مشکلات کنترل کیفیت ، عدم تأمین تأمین کنندگان نپتون به نیازهای نپتون و قیمتی که نپتون با این محصولات فروش می کند و موارد مشابه. در حالی که نپتون این عوامل و فرضیات را منطقی می داند ، اما بر اساس اطلاعات موجود ، ممکن است نادرست باشد. چنین اظهارات آینده نگرانه شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ناشناخته شناخته شده و ناشناخته ای است که می تواند باعث شود نتایج واقعی نپتون با نتایج تاریخی یا نتایج آینده بیان شده یا ضمنی از این اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. علاوه بر گزاره هایی که صریحاً چنین خطرات و عدم قطعیت هایی را توصیف می کند ، از خوانندگان خواسته می شود تا گزاره هایی با برچسب “اعتقاد” ، “باور” ، “انتظار” ، “قصد دارد” ، “پروژه ها” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “باید” یا “برنامه ها” نامطمئن و آینده نگر است. خوانندگان هشدار داده می شوند كه به این اظهارات آینده نگر كه فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. اظهارات رو به جلو مندرج در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً به طور کامل توسط این بیانیه هشدار دهنده و بخش “یادداشت احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر” حاوی در آخرین فرم اطلاعات سالانه نپتون (“AIF”) ، که همچنین بخشی از آخرین گزارش سالانه نپتون در مورد فرم 40-F ، و در SEDAR در سایت www.sedar.com ، در EDGAR به آدرس www.sec.gov/edgar.shtml و در بخش سرمایه گذاران وب سایت نپتون به آدرس www.neptunecorp.com در دسترس است. تمام اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بیان شده است. نپتون تعهد نمی کند که هرگونه اظهارات آینده نگرانه را چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، به جز موارد مورد نیاز قانون ، به روز کند. اظهارات آینده نگر که در این مقاله موجود است نیز به طور کلی در معرض خطرات و عدم اطمینان دیگری است که هر از گاهی در پرونده های اوراق بهادار عمومی نپتون با کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون های اوراق بهادار کانادا توصیف می شود. اطلاعات اضافی در مورد این مفروضات و خطرات و عدم اطمینان در AIF در بخش “عوامل خطر” موجود است. نه NASDAQ و نه بورس اوراق بهادار تورنتو مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

اخبار مرتبط  CCA Industries، Inc. گزارش از دست دادن خالص برای سه ماهه پایان یافته در 29 فوریه 2020

SOURCE Neptune Wellness Solutions Inc.

لینک های مربوطه

https://neptunecorp.com