Vireo Health بازخرید اجباری احکام صادره همراه با اسکان خصوصی در مارس 2020 را اعلام کرد

مینیاپولیس، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “شرکت”) (CNSX: VREO، OTCQX: VREOF) ، شرکت حشیش چند دولتی متمرکز بر علم و فعالیت فعال در بازارهای فقط پزشکی و مجوزها در هفت ایالت و مشترک المنافع پورتوریکو، امروز اعلام كرد كه از حق خود استفاده كرده است تا مجبور به بازخريد كردن همه احكام خريد سهام سهام رأي دهنده (“ضمانت نامه”) صادر شده براي شركت كنندگان در پيشنهاد كارگذاري خصوصي شركت كه قبلاً اعلام شده بود ، كه بسته شد 10 مارس 2020 (“پیشنهاد”).

هر ضمانت نامه ای که همراه با پیشنهاد ارائه می شود ، به دارنده این حق را می دهد که یک سهام رأی فرعی را در پایتخت ویرو برای مدت سه سال از تاریخ صدور با قیمت تمرین CAD خریداری کند. 0.96 دلار به ازای هر سهم ، در شرایط خاص قابل تعدیل است. Vireo حق نیاز به بازخرید این ضمانت نامه ها را حفظ کرد ، درصورتی که پنج ماهه متوسط ​​قیمت وزنی شرکت (“VWAP”) در بورس اوراق بهادار کانادا (CSE) از CAD فراتر رفت 1.44 دلار. این نقطه عطف در دوره معاملات از سال به دست آمد 3 نوامبر 2020 از طریق 9 نوامبر 2020. مدیریت انتظار دارد که این بازخریدها منجر به صدور 13651،574 سهام رأی فرعی اضافی و درآمد نقدی تقریباً CAD شود 13.1 میلیون دلار قبل از بسته شدن نوامبر جاری.

رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، کایل کینگزلی، MD ، اظهار داشت: “پیشنهاد خصوصی سازی که اوایل سال جاری به اتمام رساندیم ، برای متعادل سازی نیازهای کوتاه مدت کسب و کار ما با منافع بلند مدت سهامداران ، قیمت متوسطی داشت. ما این سرمایه را با احتیاط برای موقعیت Vireo سرمایه گذاری کردیم تا پول نقد مثبت ایجاد کند. ما از مسیر عملکرد عملیاتی خود از ماه مارس تاکنون راضی هستیم و انتظار داریم بخشی از درآمد حاصل از این بازخریدها را برای تأمین سرمایه های اضافی سازگار با استراتژی افزایش مقیاس و حاشیه در بازارهای اصلی خود استفاده کنیم. “

اخبار مرتبط  صنعت کابینت ذوب تجاری در سراسر جهان تا سال 2027

درباره Vireo Health International، Inc.

Vireo Health International، Inc (“Vireo” یا “شرکت”) یک شرکت شاهدانه با هدایت پزشکان است که متمرکز بر آوردن بهترین تکنولوژی ، علم و مهندسی به صنعت شاهدانه است. Vireo محصولات انحصاری ، مارک دار شاهدانه را در گلخانه های دوستدار محیط زیست ، پیشرفته ترین و سایر امکانات تولید می کند و محصولات خود را از طریق شبکه در حال رشد کالاهای سبز توزیع می کندTM داروخانه های خرده فروشی و از طریق صدها داروخانه شخص ثالث در هفت ایالت. تیم Vireo با بیش از 425 کارمند ، تحت هدایت دانشمندان ، مهندسان و کارشناسان کشت ، بر کارایی و ایجاد بهترین محصولات در کلاس متمرکز است ، در حالی که نوآوری علمی را در صنعت شاهدانه ایجاد می کند و دارای مالکیت معنوی معناداری است. امروزه شرکت ویرو مجاز به پرورش و / یا فرآوری حشیش در هشت بازار است. این شرکت در هفت بازار از این هشت بازار فعالیت می کند – از جمله بازارهای اصلی آریزونا ، مریلند ، مینه سوتا، نیومکزیکو، و نیویورک. این شرکت دارای 32 مجوز داروسازی خرده فروشی است که از این تعداد 13 مجوز در حال حاضر برای کسب و کار آزاد و 7 مجوز دیگر در دست توسعه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Vireo Health ، لطفا به سایت www.vireohealth.com مراجعه کنید.

در مورد اظهارات آینده نگر احتیاط کنید

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که ویرو معتقد است “اظهارنظرهای آینده نگر” است یا ممکن است در نظر گرفته شود ، همانطور که در قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار تعریف شده است. اظهارات رو به جلو نه واقعیت های تاریخی هستند و نه تضمین کننده عملکرد آینده. در عوض ، آنها بر اساس باورها ، انتظارات یا پیش فرض های فعلی در مورد آینده کسب و کار ، برنامه ها و استراتژی های آینده ، نتایج عملیاتی و سایر شرایط آینده شرکت هستند. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی موجود در این نسخه در مورد چشم انداز ، برنامه ها ، وضعیت مالی یا استراتژی تجاری ما ، از جمله اظهارات بیانگر انتظار برای وارد کردن Vireo به “تسهیلات اعتباری” یا تاریخی که هر معامله انتظار می رود نزدیک و / یا صندوق ، ممکن است گزاره های آینده نگر باشد. علاوه بر این ، عبارات آینده نگر را به طور کلی می توان با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “انتظار می رود” ، “منتظر” ، “بودجه” تشخیص داد “برنامه ریزی شده” ، “تخمین ها” ، “پیش بینی ها” ، “ادامه خواهد یافت” ، “قصد دارد” ، “هدف” ، “دارای پتانسیل” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی نمی کند” ، “معتقد است” ، باید ، “” نباید “، یا تغییر واژه ها و عباراتی از این دست که نشان می دهد برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” “می تواند” ، “” ممکن است “،” ممکن است “یا” انجام خواهد شد “،” انجام می شود “،” “رخ می دهد ، “یا” حاصل شود “، یا منفی این اصطلاحات یا تغییرات آنها یا اصطلاحات مشابه. علاوه بر این ، اظهارات آینده نگر ممکن است در پرونده های مختلفی که ما با SEC یا SEDAR انجام می دهیم ، گنجانده شود ، یا ممکن است در بیانیه های مطبوعاتی یا بیانیه های شفاهی ساخته شده توسط یا با تأیید یکی از افسران اجرایی مجاز Vireo باشد. گرچه ویرو معتقد است انتظارات منعکس شده در این بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که این انتظارات درست است. این گزاره های آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته خاص و همچنین فرضیاتی هستند که می توانند نتایج واقعی را از نتایج منعکس شده در این گزاره های آینده نگر متفاوت کنند.

اخبار مرتبط  ویرایش هالیوود غربی که در اول اکتبر سال 2020 باز می شود

گفته های آینده نگر از نظر ماهیت خود شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی ، هم کلی و هم خاص هستند و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر گزاره های آینده نگر محقق نخواهد شد. خواننده نباید به این گفته ها اعتماد بیجا داشته باشد زیرا تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، پیش بینی ها ، برآوردها و اهداف بیان شده در چنین اظهارنظرهای آینده نگر متفاوت کنند. خطرات ، عدم اطمینان و سایر عواملی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت ، در صورت لزوم ، از نظر نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از چنین اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد.

اخبار مرتبط  سازندگان عطر از لیزا پانکیویچ از شرکت Clorox به هیئت مدیره استقبال می کنند

خوانندگان هشدار داده می شوند که به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی که منعکس کننده نظرات مدیریت فقط از تاریخ این مقاله است ، اعتماد بیجا نکنند. Vireo به استثنای قانون ، هیچ تعهدی برای تجدید نظر یا انتشار علنی نتایج هر گونه بازنگری در هر بیانیه آینده نگر ندارد. به هر حال به خواننده توصیه می شود که با هرگونه افشای اطلاعات اضافی که Vireo در گزارش های خود در SEDAR یا SEC منتشر کرده یا در بیانیه های مطبوعاتی آینده ، مشورت کند. تمام اظهارات آینده نگرانه کتبی و شفاهی منتسب به ویرو یا افرادی که از طرف آن اقدام می کنند صریحاً در کل اظهارات احتیاط مندرج در این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

سوالات رسانه ای

س Investالات سرمایه گذار

Albe Zakes

سام گیبونز

معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکتی

معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار

[email protected]

[email protected]

(267) 221-4800

(612) 314-8995

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

www.vireohealth.com