گزارشات مالی کارتل دود سه ماهه سوم 2020

ساوانا ، گا.، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اسموک کارتل ، شرکت (OTC QB – SMKC) ، یک خرده فروش آنلاین لوازم سیگار و لوله های شیشه ای از طریق وب سایت SmokeCartel.com با یک بستر خرده فروشی کار می کند. از طریق یک بازار برای توزیع کنندگان و عرضه کنندگان مختلف محصولات اضافی ، این شرکت یکی از گسترده ترین کاتالوگ های محصولات را در صنعت فروشگاه های بزرگ ارائه می دهد.

Smoke Cartel نتایج مالی زیر را برای سه ماهه سوم منتهی به 30 سپتامبر 2020 ارائه داد:

درآمد: درآمد 1،695.6K $ بود که 380.5٪ افزایش نسبت به درآمد 352.9K $ در سه ماهه سوم 2019 بود. درآمد سال به روز بود 5،122.0 هزار دلار، 291.5٪ افزایش نسبت به درآمد سال گذشته 1308.3 دلار آمریکا در سال 2019

درآمد خالص: درآمد خالص 341.1K $ بود که افزایش می یابد 693.7 هزار دلار از سه ماهه سوم 2019 ضرر خالص (352.6K) درآمد خالص سال به روز بود 977.6 هزار دلار، افزایش از 2،343.3 دلار از خالص خالص سال به روز (1.365.7 دلار آمریکا) در سال 2019.

اخبار مرتبط  Veilish راحتی و طراحی را با حریم خصوصی ترکیب می کند

اطلاعات تکمیلی وجه نقد: وجه نقد سالانه از عملیات تا سه ماهه سوم سال 2020 610.0 هزار دلار ، معادل 11.9 درصد درآمد بود. پول نقد و معادل نقدی آن از 30 سپتامبر سال 2020 526.4 هزار دلار بود.

“نتایج سه ماهه سوم ما موفقیت مداوم مدل بازار ما را نشان داد ، پس از افزایش شگفت انگیز تجارت در سه ماهه دوم زمانی که کشور به دلیل همه گیری جهانی تعطیل شد”. استیو فورمن، مدیر عامل موقت کارتل اسموک. وی افزود: “ما در موقعیت خوبی برای ارائه خدمات به مشتریان خود هستیم زیرا روند خرید آنلاین لوازم دخانیات حتی پس از افتتاح مجدد فروشگاه های آجر و ملات نیز ادامه دارد.”

درباره کارتل اسموک

Smoke Cartel، Inc. (تیکر: SMKC) یکی از خرده فروشان آنلاین لوله های آب شیشه ای ، بخار کننده ها ، حباب سازها ، قاشق ها ، دکل های روغن و داس ، لوازم سیگار کشیدن و لوازم حشیش است. این شرکت یک بازار با طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا ، جعبه های اشتراک ، خدمات قابل اعتماد به مشتری و حمل و نقل سریع و قابل اطمینان را فراهم می کند. Smoke Cartel پشتیبانی 24 ساعته را برای اطمینان از به موقع بودن و حرفه ای بودن تجربه مشتری ارائه می دهد. اسموک کارتل از یک مدل شفاف تجاری استفاده می کند که در صنعتی با مقررات مختلف ایالت و نظارت دقیق قابل توجه است. وب سایت شرکت به آدرس www.smokecartel.com زمان بارگذاری سریع و بهینه سازی را ارائه می دهد ، تجربه مشتری را سریع و بدون دردسر می کند.

اخبار مرتبط  شرکت توکیلا با توزیع و برنده جایزه ، یک دسته دیگر را با ترکیب منحصر به فرد Mezcal حمله می کند

(موارد خاصی که در این بیانیه مطبوعاتی مورد بحث قرار گرفته است ممکن است حاوی بیانیه ها ، برآوردها و پیش بینی هایی که شامل خطرات و عدم اطمینان در تجارت Smoke Cartel ، Inc (شرکت) است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشند در اینجا ساخته شده است. چنین اظهارات ، برآوردها و پیش بینی ها آینده نگرانه است اظهاراتی به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار. اسموک کارتل متعهد می شود هیچ الزام به بروزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ، خواه به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. گیرنده این اطلاعات اخطار داده نمی شود به بیانیه های آینده نگرانه اعتماد کنید. هیچ نمایندگی یا ضمانتی وجود ندارد در مورد صحت این اظهارات آینده نگر یا اینکه آیا هر یک از پیش بینی ها انجام شده است در اینجا شامل خواهد شد.)

اخبار مرتبط  MyGroser انتظار رشد سریع تری در تجارت مواد غذایی آنلاین دارد. دور سرمایه گذاری را برای گسترش در جنوب شرقی آسیا باز می کند

SOURCE Smoke Cartel، Inc.