Changyu Noble Dragon در مزه مزه کور مارک های پرفروش شراب جهان مقام اول را دارد

لندن، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اژدهای نجیب چانگیو، بزرگترین و معروف ترین مارک شراب در چین، مقام اول را در مزه مزه کور تعدادی از مارک های معتبر شراب گرفت.

در تعدادی از سلیقه های مجله تجارت نوشیدنی 13 مارک پرفروش شراب جهان ماه گذشته در آسیا هاوس لندن با چشایی کور مورد آزمایش قرار گرفتند که 5 استاد انبار و 5 ساملیایر حضور داشتند. همه شراب ها بسیار شناخته شده ، توزیع شده در سراسر جهان و میلیون ها بار مصرف شده است.

نتیجه نشان داده است که شراب چینی Changyu قادر به تولید شراب های جذاب با قیمت مناسب است و همچنین می تواند کیفیت خوبی را در مقیاس بزرگ ارائه دهد.

اخبار مرتبط  قبل و بعد از طوفان سالی از خانواده خود محافظت کنید

اژدهای نجیب بزرگترین مارک شراب چین است و از کشور می آید شاندونگ تولید کننده مقیم چانگیو. این برند در سال 1931 تاسیس شد و سالانه 30 میلیون بطری در سراسر جهان به فروش می رساند.

این اولین شراب چینی بود که در سوپرمارکت های انگلستان Sainsbury و Waitrose موجود بود و در 30 کشور جهان به فروش می رسد.

Changyu Noble Dragon Reserve خشک قرمز در این طعم شامل 80٪ Cabernet Gernischt و 20٪ Cabernet Sauvignon محصول 2018 است. Cabernet Gernischt توسط Changyu در چین رشد مستقل انگور همه از منطقه شراب یانتای در می آید شاندونگ، و شراب ساز مسئول دکتر است. لی جیمینگ شراب بیش از شش ماه را در بشکه های بلوط ریزدانه با “متوسط” مقاومت در برابر نان تست می گذرانید.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی حیوانات اهلی تا سال 2027 72.6 میلیارد دلار ارزش داشته باشد (تجدید نظر COVID-19)

چین نگاهی به فرهنگ شراب با بیش از 2000 سال قدمت می اندازد ، و شراب سازی تجاری فقط از سال 1892 آغاز می شود. در آن سال تأسیس شد ژانگ بیشی، یک چینی میهن پرست از خارج از کشور ، اولین کارخانه شراب سازی چین: چانگیو در یانتای ، شاندونگ. در آن زمان ، چانگیو 124 نوع انگور با کیفیت از اروپا وارد کرد. این شراب سازی اولین سرداب بزرگ شراب زیرزمینی آسیا را با موفقیت ساخت و شراب سازانی از کشورهایی مانند اتریش و ایتالیا به کار گرفت. اینگونه بود که اولین بطری شراب و براندی چین با استفاده از روش های صنعتی بوجود آمد.

اخبار مرتبط  شرکت Natura & Co ضرب و شتم انتظارات بازار و عملکرد بازار جهانی CFT که نتیجه نتایج دیجیتالی است ، بهتر عمل می کند

در سال 2019 ، مجله Drinks Business دوباره چانگیو را به عنوان چهارمین مارک بزرگ شراب در جهان معرفی کرد. و در سال 2020 ، Brand Finance لیستی از “مارک های با کیفیت عالی شراب و شامپاین” را در لانه چانگیو مقام دوم در سراسر جهان.

منبع Changyu Noble Dragon