Global Market Insights، Inc. می گوید ارزش بازار نادر قند تا سال 2026 از مرز 1.65 میلیارد دلار عبور می کند.

SELBYVILLE ، دل.، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انتظار می رود درآمد نادر بازار شکر از مرز پیشی بگیرد 1.65 میلیارد دلار طبق گزارش تحقیق جدید Global Market Insights ، Inc تا سال 2026 پیش بینی می شود افزایش تقاضا برای شکر با عملکرد بالا و کم کالری به دلیل افزایش آگاهی برای سلامتی و تناسب اندام همراه با افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی سهم بازار را تحریک کند.

پیش بینی می شود صنعت نادر قند از محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی بیش از 4.5 درصد CAGR تا سال 2026 ثبت شود ، که یکی از دلایل مهم حمایت از چشم انداز بازار افزایش کاربرد جهشی در محصولات آرایشی است. شکر نادر دارای خواص آنتی اکسیدانی است که به ارتقا healthy پوست سالم کمک می کند. افزایش جمعیت سالمندان و تعداد افراد آگاه به زیبایی منجر به افزایش تقاضا برای مواد با کیفیت بالا شده است. پیش بینی می شود که یک تغییر مداوم به سمت عمل فوری و محصولات آرایشی با کیفیت بالا برای تقاضای محصول پیش برود.

نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی را بخواهید @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/4458

پیشرفت های فن آوری مداوم برای ساده سازی فرآیند پیچیده و همچنین تهیه نرم افزار کاربر پسند با تجسم و داشبورد بهبود یافته ، رشد بازار میدان های نفتی دیجیتال مبتنی بر SCADA را پیش می برد. به عنوان مثال ، در سال 2019 ، ABB سیستم تجسم مبتنی بر ابر جدید خود را راه اندازی کرد که امکان دسترسی فوری به داده ها ، اعلان ها و هشدارها را فراهم می کند ، در حالی که از کار افتادگی و همچنین خطر استفاده می کند. کاربرد این سیستم ها برای ارائه راه حل های زمان واقعی و نظارت بر یکپارچگی نشت های احتمالی خطرناک ، تقاضای محصول را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد.

برخی از یافته های عمده گزارش نادر بازار شکر عبارتند از:

  • تغییر مداوم مصرف کنندگان به سمت مکمل های غذایی و مواد غذایی و نوشیدنی های کاربردی تقاضای بازار را به منظور افزودن مواد مغذی و کاهش خطر مشکلات سلامتی افزایش می دهد.
  • افزایش شیوع دیابت ، بیماری های قلبی عروقی و چاقی همراه با تغییر درک مصرف کنندگان نسبت به سلامت و سلامتی ، احتمالاً تقاضای بازار را افزایش می دهد.
  • با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات آرایشی ضد پیری و نگهدارنده رطوبت ، متخصصان آرایشی و بهداشتی با اعتماد به جهش در صنعت قند نادر ، برنامه هایی را اعمال می کنند.
  • پیش بینی می شود که بازار قند کمیاب آلوولز با CAGR بیش از 9.6٪ تا سال 2026 رشد کند زیرا به کاهش سطح قند در خون کمک می کند.
  • افزایش تقاضا برای کالاهای صفر کالری یا کالری فرصت های سودآوری رشد را برای بازار ایجاد می کند.
  • فعالان صنعتي كه در بازار فعال هستند به طور مداوم در حال تحقيقات و فعاليت هاي توسعه با هدف ارائه محصولات كم كالري و نشاط بخشي از تقاضاي روزافزون مشتريان هستند.
  • برخی از بازیگران برجسته ای که در بازار فعالیت می کنند zuChem ، Douglas Laboratories ، TATE & LYLE ، Specom Biochemical ، DuPont ، نشاسته سانوا، صنایع شیمیایی ماتسوتانی ، بونوموز ، Naturesupplies ، داروسازی Hebei Huaxu ، CJ CheilJedang ، شرکت Samyang ، Ingredion و دیگران.

اطلاعات مهم صنعت را در 175 صفحه با 155 جدول داده بازار و 28 شکل و نمودار از گزارش مرور کنید ، “بازار شکر نادر توسط محصول (D-Mannose ، Allulose ، Tagatose ، D-Xylose ، L-Arabinose ، L-Fucose) ، کاربرد (مکمل های غذایی ، مواد آرایشی و بهداشتی ، دارویی ، غذا و نوشیدنی ها) ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل کاربرد ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی ، 2020 – 2026“به تفصیل همراه با فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/rare-sugar-market

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بازار قند کمیاب تا سال 2026 بیش از 4.3٪ CAGR بدست آورد ، به دلیل افزایش تقاضا برای مکمل های غذایی و کاربردی توسط هزاره ها یا مصرف کنندگانی که برای مدیریت وزن تصمیم می گیرند. افزایش آگاهی مصرف کننده از عوارض جانبی احتمالی قند سفره همراه با تمایل به مصرف محصولات قندی با کیفیت بالا عامل اصلی تقویت روند بازار است. شکر نادر به دلیل داشتن تعداد کم کالری و شاخص گلیسمی در تولید شیرین کننده ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، که باعث آماده سازی نهایی سالم می شود. از آلوولز به دلیل ماهیت تمیز ، شیرین و قابل هضم بسیار در تولید شیرین کننده های طبیعی کم کالری استفاده می شود. مصرف شکر در چین در سال 2019 بیش از 15 میلیون تن بود ، که به دلیل مدرنیزاسیون سریع و استانداردهای زندگی ، یک فرصت بزرگ رشد برای گزینه های کمیاب قند را نشان می دهد.

D-Mannose یک قند طبیعی است که با استفاده از هیدرولیزهای زیست توده یا پایه چوب با استفاده از فرایند جداسازی کروماتوگرافی آبی تولید می شود. به دلیل قابل هضم بودن طبیعت و ارزش حرارتی پایین از آن به طور گسترده ای در تولید داروها استفاده می شود. از نزدیک با گلیکوز مرتبط است و همچنین آن را با مکمل های سازگار سازگار می کند. از این رو ، تقاضای زیادی در صنعت داروسازی دارد و همزمان از قند نادر نیز پشتیبانی می کند. نقش مهمی در تنظیم اقدامات متابولیکی و گلیکوزیلاسیون پروتئین های ضروری دارد.

علاوه بر این ، از آن در ساخت داروها برای عفونت های دستگاه ادراری استفاده می شود زیرا به علائم بهبودی کمک می کند. فعالان صنعت به سرعت در حال تولید سرمایه گذاری در ساخت راه حل های D-Mannose با کیفیت بالا برای بهبود ارزش ویژه برند خود و متنوع سازی سبد محصولات هستند که احتمالاً باعث افزایش آمار نادر بازار شکر می شود.

به TOC این گزارش دسترسی پیدا کنید @ https://www.gminsights.com/toc/detail/rare-sugar-market

مرور گزارش مرتبط:

بازار پوره کنسانتره میوه بر اساس محصول (با شکر ، بدون شکر اضافه شده) ، غلظت (مایع ، پودر) ، خانواده میوه (بری [Blueberry, Raspberry, Strawberry]، مرکبات [Orange, Lemon]، خارجی [Banana, Apple, Mango, Melon, Pineapple, Coconut, Tomato]، باغ [Apricot, Peach, Pear]) ، کاربرد (غذا [Baby Food, Dairy & Frozen Products, Bakery & Confectionary, Others]، نوشیدنی [Alcoholic Beverage, Smoothies & Snack Drinks, Others]) گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد ، روند قیمت ها ، سهم بازار و پیش بینی ، 2019 – 2025

https://www.gminsights.com/industry-analysis/fruit-concentrate-puree-market

درباره بینش بازار جهانی

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

نادر-شکر-صنعت-پیش بینی-2020.jpg
پیش بینی های صنعت شکر نادر 2020-2026

لینک های مربوطه

بازار قند نارگیل

بازار قند میوه راهب

SOURCE Global Market Insights، Inc.

اخبار مرتبط  مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان "حق رای دادن به رشد برتر" نامگذاری شد