آموزش 360 درجه به شما کمک می کند تا در حین COVID-19 با خیال راحت باز بمانید

HASSA یک برنامه صدور گواهینامه است که آموزش های ساختاری در مورد روش ها ، پروتکل ها ، بهترین روش ها و برنامه های احتمالی را برای مصرف کنندگان و مشاغل ارائه می دهد. هدف از برنامه HASSA کمک به مشاغل در ایجاد برنامه های پاسخ عملی است که بتواند اعتماد به نفس کارمندان و مصرف کنندگان را بازسازی کند.

HASSA تجارت و تجارت محصولات غذایی و آشامیدنی را در پروتکل های بهداشتی و بهداشتی به روز نگه می دارد تا خطر شیوع بیماری را کاهش دهد. این آموزش برای رستوران ها ، فروشگاه های مواد غذایی و خدمات تحویل غذا در طی همه گیری و پس از آن بسیار حیاتی خواهد بود. این انتقال انتقال آئروسل ، روش انتشار COVID-19 و همچنین گسترش بر اساس سطح همه میکروب ها را پوشش می دهد.

اخبار مرتبط  کاوالان ISC 2020 را به عنوان "تولید کننده سال در سراسر جهان" معرفی کرد

360training در ابتدا دوره هایی را برای صنایع غذایی و آشامیدنی ایجاد کرده است ، زیرا بیشترین آسیب را از همه گیری دیده است. با این حال ، این برنامه مناسب سازی دوره های HASSA برای سایر صنایع مهم است.

چرا یک کسب و کار می خواهد گواهینامه HASSA شود؟

مشاغل نه تنها بخاطر اینکه کار درستی است بلکه به صرفه بودن نیز می خواهند مجوز HASSA را کسب کنند. مصرف کنندگان بیشتر روی خرید از مشاغلی تمرکز کرده اند که سلامت و ایمنی مهمانانشان را جدی می گیرند. به همین دلیل ، شغلی که در پروتکل های بهداشتی به روز باشد به احتمال زیاد کارکنان با کیفیت بالا را جذب و حفظ می کند.

اخبار مرتبط  بازار اسید لاکتیک و اسیدهای پلی اتیلنی تا سال 2026 به $ 1.8B و 790 میلیون دلار برسد ، گفت: Global Market Insights، Inc.

دوره های HASSA به طور منظم به روز می شوند

با تکامل درک جمعی ما از COVID-19 ، HASSA نیز پیشرفت می کند. مطابق با تام اندرسون، مدیر عامل 360training ، تیم بطور مداوم در حال به روزرسانی CDC و سایر سازمانهای بهداشتی پیشرو برای ادغام در برنامه خود است. وی می افزاید: “این مربوط به حدس زدن یا سیاست یا حقوق فردی نیست. این آموزش مبتنی بر علم است تا خطر شیوع بیماری را کاهش دهد.”

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه آگاهی از ایمنی بهداشت و بهداشت را در اینجا بخوانید ساخته شده در وب سایت آستین.

اخبار مرتبط  آنزیم های تخصصی و پروبیوتیک ها تأیید اعتبار پروژه غیر GMO را بدست می آورند

حدود 360 آموزش

برای بیش از 23 سال ، آموزش 360d به افراد و مشاغل آموزش آنلاین تأیید شده توسط مقررات را ارائه می دهد ، و یک محیط سالم و ایمن را برای جوامعی که خدمت می کنند تسهیل می کند. این شرکت بیش از چهار میلیون برنامه آموزشی در چندین رشته از جمله غذا و نوشیدنی ، بهداشت و ایمنی محیط زیست ، املاک و مستغلات و بیمه ارائه داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا مراجعه کنید www.360training.com یا حساب های رسانه های اجتماعی آنها در فیس بوک، توییتر، و LinkedIn.

SOURCE 360training.com

لینک های مربوطه

http://www.360training.com