کمک به خانواده ها برای برقراری ارتباط مجدد در طول مسافت اجتماعی

اندرسون گفت: “همه فقط در خانه نشسته اند.” وی افزود: “این امر به خانواده ها کاری می کند که در آن شرایط کار هیجان انگیز کنند. بیشتر افراد در زندگی هیچ شادی ندارند. این هدیه ای است که کودکان می توانند به والدین خود هدیه دهند.”

خاطرات خلاقانه با اشتیاق 10 ساله شکل می گیرد. اندرسون ، نویسنده پنج کتاب ، کلاس های نوشتن خاطرات را در دوره های مختلف آموخته است سیاتل مکان ها ، از جمله مرکز ارشد Ballard NW و جامعه زندگی ارشد باغ مریل. وی نظارت بر ایجاد 15000 خاطره و داستان داشته و به 20 نویسنده کمک کرده است که کتاب های خود را منتشر کنند.

اخبار مرتبط  Dunlop کفش محافظ کفش با LineDrive برای معرفی مجدد راه خود برای بازاریابی در بخش صنعت همکاری می کند

اگرچه از نظر قانونی کور است ، اندرسون همچنان پابرجاست. آندرسون در سال 2004 در سال 2005 و در سال 2005 دچار سكته چشم در چشم چپ و چشم راست خود ديد شد. او 80 درصد كور است. اگرچه او هنوز هم می تواند سوزن فضایی را که در برابر آسمان شب می درخشد ، شناسایی کند ، اما نمی تواند چهره های آشنایی را ایجاد کند. او 18 ماه در لایت هاوس برای نابینایان گذراند میامی، جایی که او مهارتهای اساسی زندگی را دوباره یاد گرفت. در سال 2007 ، او به مدرسه سگ راهنما در رفت سان رافائل ، کالیفرنیا، و یک لابرادور زرد به نام داودا به دست آورد ، که 12 سال او را راهنمایی کرد. اندرسون زندگی مشترک خود را در “Sightless in سیاتل: ماجراهای با سگ راهنمای من. ”

اخبار مرتبط  صنایع غذایی برای دستیابی به توسعه موفق از شهر شرق چین پشتیبانی می کند

اندرسون می تواند بر اساس مصاحبه 1 ساعته یک خاطره ایجاد کند ، اما مشتریان می توانند زمان بیشتری درخواست کنند. این است 350 دلار برای ساعت اول ، 300 دلار برای هر ساعت بعدی ، و 10 دلار برای هر عکس

پس از مصاحبه تلفنی ، یک ویرایشگر بینا متن را پاک می کند. سپس اندرسون یک شومیز یک باره برای مصارف خانوادگی یا کتابی با شماره ISBN ایجاد می کند که قابل فروش است.

اخبار مرتبط  Lumineers "کلرادو بازگشت می دهد" رویداد پخش زنده بیش از 600،000 دلار برای کارگران رستوران کلرادو / انجمن موسیقی ملی

اندرسون خاطرات را با نوشتن مهمترین اثر زندگی خود فرا می خواند. “این کمک به جهان است که همه رنج می برند ، همه آزار دهنده هستند. این مانند یک گل است ، شکوفه و در حال رشد است که هیچ چیز دیگری نیست.”

برای اطلاعات ، به https://www.creativememoirs.com/ یا ایمیل به وب سایت مراجعه کنید کلر اندرسون در [email protected].

خاطرات خلاق
تماس با: رابین دالماس ، روابط عمومی و بازاریابی
(425) 591-6836 ، [email protected]

مخاطب: کلر اندرسون، مدیر عامل
(206) 782-3210 (تلفن ثابت)
[email protected]
https://www.creativememoirs.com/

SOURCE خاطرات خلاق

لینک های مربوطه

https://www.creativememoirs.com/