روز بازار سرمایه AAK 2020

کارلشامن ، سوئد، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، AAK روز سالانه بازار سرمایه خود را برای تحلیلگران ، سرمایه گذاران و نمایندگان رسانه برگزار می کند.

در این رویداد امسال که به دلیل همه گیری Covid-19 ، رئیس و مدیرعامل AAK برگزار شد یوهان وستمن با هم فردریک نیلسون، مدیر مالی و آن مته اولسن، مدیر ارشد استراتژی و پایداری ، بازار مالی و رسانه ها را در مورد هدف ، استراتژی و تجارت ، توسعه مالی و پیشرفت شرکت در حوزه پایداری به روز کنید.

علاوه بر این، استن استروپ، رئیس جمهور آسیا ، توسعه AAK را در سال 2006 ارائه می دهد آسیا، و نایل ماسه، Food Plant-based Foods ، به روزرسانی در مورد راه حل های این شرکت برای محصولات گیاهی ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  انتظار می رود بازار آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه با 5.2٪ CAGR از سال 2020 تا 2025 گسترش یابد ، به دلیل افزایش آگاهی در مورد ایمنی مواد غذایی

همه سخنرانی ها در سایت www.aak.com/cmd موجود است. امروز یک پخش زنده پرسش و پاسخ با همه مجریان از امروز برگزار می شود ساعت 2:00 تا 3:00 بعد از ظهر CET. ضبط شده ای از پخش پرسش و پاسخ در وب سایت www.aak.com/cmd پس از رویداد منتشر می شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
فردریک نیلسون
مدیر مالی
تلفن همراه: +46 708 95 22 21
پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات برای انتشار در 8:00 صبح CET بر 17 نوامبر 2020.

AAK پیشرو در ارائه روغنهای گیاهی و چربیهای ارزش افزوده است. تخصص ما در زمینه فن آوری لیپیدها در زمینه غذاها و برنامه های خاص تغذیه ای ، طیف گسترده ای از مواد اولیه و قابلیت های فرآیند گسترده ما را قادر می سازد تا راه حل های نوآورانه و ارزش افزایی را در بسیاری از صنایع – شکلات و شیرینی سازی ، نانوایی ، لبنیات ، غذاهای گیاهی ، ایجاد کنیم. تغذیه ویژه ، خدمات غذایی ، مراقبت شخصی و موارد دیگر. تخصص اثبات شده AAK بر اساس بیش از 140 سال تجربه در استفاده از روغن ها و چربی ها است. رویکرد منحصر به فرد توسعه مشترک ما مهارت ها و دانش دانشمندان را همراه با توانایی ها و ذهنیت خود برای نتایج ماندگار به ارمغان می آورد. در Nasdaq استکهلم و با دفتر مرکزی ما در مالمو ذکر شده است ، سوئد، AAK بیش از 20 مرکز تولید مختلف ، دفاتر فروش در بیش از 25 کشور جهان و بیش از 3900 کارمند دارد. ما AAK هستیم – شرکت مشترک توسعه.

اخبار مرتبط  شرکت هدف سود سه ماهه منظم را اعلام می کند

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/aak-ab/r/aak-s-capital-market-day-2020،c3238049

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AAK AB