Banggood تبلیغات جمعه سیاه را با راه حل جزئی پرداخت در انگلستان و آلمان راه اندازی می کند

گوانگژو ، چین، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بانگود ، خرده فروش تجارت الکترونیکی مرزی ، از آغاز تبلیغات جمعه سیاه خود امروز ، که تا پایان ماه نوامبر ادامه دارد ، خبر داد. برای اطمینان از تجربه خرید سریع و یکپارچه ، Banggood همچنین با ارائه دهنده راه حل های پرداخت آنلاین Klarna برای راه اندازی پرداخت های اقساطی در ایالات متحده ، انگلستان و آلمان اتحاد جدیدی ایجاد کرده است.

با میلیون ها کوپن و محصول تا 80٪ تخفیف ، Banggood ویژگی های جدیدی مانند توصیه های رسمی Banggood و فعالیت پیش فروش Price Storm را برای لذت بیشتر خرید ارائه می دهد.

Banggood سه مرحله تبلیغاتی عمده خواهد داشت:

 • فاز 1: 11/12 ساعت 4 عصر – 11/24 3:59 PM (UTC + 8)
  در این دوره ، توصیه های رسمی Banggood پیشنهادهای محصول را برای کاربران ارسال می کند ، طیف گسترده ای از گزینه ها را برجسته می کند و به آنها کمک می کند خریدهای خود را از قبل برنامه ریزی کنند.

  قیمت طوفان در ساعت 4 عصر در تاریخ 18 نوامبر ، به خریداران این امکان را می دهد تا با قرار دادن سپرده یک یا سه دلاری ، اقلام پیش فروش را با کمترین قیمت سال سفارش دهند.

 • مرحله 2: 11/24 ساعت 4 عصر – 26/11/11 3:59 PM (UTC + 8)
  مزایای اعضا فعال می شوند! اعضای VIP VIP Banggood این امکان را دارند که خریدهای خود را تا 24 نوامبر پیش ببرند ، در حالی که معاملات محدود اعضا و کوپن های تحویل در دسترس نیست و می تواند در هنگام خروج از کشور اعمال شود و ارزش بی چون و چرا ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای عضو ، به باشگاه VIP Banggood مراجعه کنید.
 • مرحله 3: 26/11 ساعت 4 عصر – 29/11/11 3:59 PM (UTC + 8)
  در این مرحله آخر ، کاربران می توانند محصولات را با بهترین قیمت برای یک پنجره محدود 72 ساعته ، با تخفیف میلیون ها کالا به 80٪ ، امتحان کنند. همچنین میلیون ها کوپن آزاد می شود و کاربران می توانند تا 999 دلار کوپن دریافت کنند که می تواند در هنگام خروج از کشور استفاده شود.
اخبار مرتبط  تقاضای جهانی برای نبافته پارچه های Meltblown سالانه تا سال 2024 6.3٪ افزایش می یابد

برای پاسخگویی به تقاضای شدید مصرف کنندگان در بازارهای اروپا و آمریکا در هنگام خرید جمعه سیاه ، Banggood به طور مداوم شبکه لجستیک Banggood Express را گسترش داده است ، که در اواسط سال 2020 راه اندازی شد. زمان تحویل ، دستیابی به تحویل به کشورهای اروپا فقط در شش روز و تحویل به ایالات متحده در 8 روز.

اخبار مرتبط  با قدیمی ، با جدید

درباره بانگود

بانگگود در سال 2006 تاسیس شد ، یک خرده فروش آنلاین مستقیم به مصرف کننده در جهان است که 66 میلیون کاربر ثبت شده بیش از 1،000،000 نوع محصول ، از لوازم الکترونیکی مصرفی تا پوشاک را در اختیار شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.banggood.com/aboutBanggood.html.

اخبار مرتبط  شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

تماس با رسانه

زوه زنگ
تلفن: +65 – 86-134-5028-6586
پست الکترونیک: [email protected]

منبع: Banggood