بازار صدور گواهینامه غذا ارزش 6.2 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار صدور گواهینامه غذا بر اساس نوع (ISO 22000 ، BRC ، SQF ، IFS ، Halal ، Kosher ، مجوز رایگان) ، برنامه (گوشت ، مرغ و غذاهای دریایی ، لبنیات ، غذای کودک ، نوشیدنی ها ، شیرینی و شیرینی سازی) ، ریسک و منطقه – جهانی پیش بینی تا سال 2025 ” منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، تخمین زده می شود بازار صدور گواهینامه غذا 4.7 میلیارد دلار در سال 2020 پیش بینی شده است که به یک مقدار برسد 6.2 میلیارد دلار، با CAGR 5.4٪ برای دوره پیش بینی 2020-2025. عواملی مانند افزایش تقاضا برای محصولات تقلبی ، نگرانی برای ایمنی مواد غذایی ، مقررات دقیق و قوانین مربوط به محصولات غذایی ، افزایش تصویب محصولات ارگانیک و دستورالعمل مطابقت با استانداردهای صادرات با افزایش تجارت جهانی مواد غذایی پیش بینی شده است که رشد بازار صدور گواهینامه غذا.

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=82063283

پیش بینی شده است که بخش ISO 22000 بزرگترین بخش در بازار صدور گواهینامه مواد غذایی در دوره پیش بینی باشد.

گواهینامه کیفیت ISO 22000 می تواند برای هر سازمانی در زنجیره غذایی اعمال شود ، از تولیدکنندگان بسته بندی گرفته تا امکانات واقعی پردازش مواد غذایی. این یکی از مهمترین گواهینامه های ایمنی مواد غذایی در مورد خطرات ایمنی مواد غذایی در صنایع غذایی و آشامیدنی است. صدور گواهینامه ISO 22000 به مصرف کنندگان اطمینان می دهد که مشاغلی که از آنها می خرند با تأمین کنندگان مطابق با استانداردهای بین المللی ایمنی ، کیفیت و قابلیت اطمینان کار می کند.

تخمین زده می شود که بخش گوشت ، مرغ و غذاهای دریایی بیشترین سهم بازار را از نظر ارزش در سال 2020 داشته باشد.

اخبار مرتبط  ریحانا یک پوست جدید آرایشی و بهداشتی جدید را معرفی می کند

گوشت ، مرغ و غذاهای دریایی تقریباً در همه کشورها بیشتر مصرف می شود. گوشت به احتمال زیاد از رشد باکتری ها پشتیبانی می کند و مستعد آلودگی میکروبی است. به دلیل افزایش تقاضا برای محصولات فرآوری شده گوشت ، موارد کلاهبرداری گوشت در حال افزایش است. همچنین ، پیش بینی می شود نگرانی های مذهبی در بین مصرف کنندگان ، به ویژه جمعیت های اسلامی و یهودی ، تقاضای گواهی حلال و گوشت گوشت و فرآورده های گوشتی را افزایش دهد. بنابراین ، بخش گوشت ، مرغ و غذاهای دریایی همچنان تقاضای زیادی برای صدور گواهینامه غذا دارند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار صدور گواهینامه غذا

147 – جداول
58 – ارقام
245 – صفحات

پیش بینی می شود بخش پرخطر سریعترین رشد را در بازار صدور گواهینامه مواد غذایی ، 2020 تا 2025 شاهد باشد.

غذاهایی مانند گوشت خام و پخته شده ، از جمله طیور ، مانند مرغ و بوقلمون ، لبنیات ، تخم مرغ و محصولات تخم مرغ ، غذاهای دریایی و غذاهای آماده در معرض رشد باکتری ها هستند ، از این رو خطر مصرف آنها بیشتر است. بنابراین پیش بینی می شود با افزایش موارد بیماری های منتقله از غذا ، تقاضا برای آزمایش ایمنی و صدور گواهینامه از غذاهای پر خطر افزایش یابد.

آمریکای شمالی پیش بینی شده است که در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند.

بازار صدور گواهینامه غذا در آمریکای شمالی پیش بینی شده است که منطقه از 2020 تا 2025 در بالاترین نرخ CAGR رشد کند. مناطقی مانند ایالات متحده ، کانادا یکی از عمده ترین مصرف کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی های فرآوری شده و غذاهای پرخطر هستند که در نهایت نگرانی بیشتری برای ایمنی مواد غذایی ایجاد می کنند. بنابراین ، رشد در چنین مناطقی عمدتا به دلیل افزایش بیماری های ناشی از غذا در بین مصرف کنندگان و مقررات سختگیرانه اعمال شده توسط دولت مربوط به استانداردهای ایمنی مواد غذایی است.

اخبار مرتبط  AX® و ریکی تامپسون چالش دعوت تبلیغاتی را راه اندازی کردند

درخواست سفارشی سازی: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=82063283

بازیکنان اصلی:

این گزارش شامل یک مطالعه در مورد استراتژی های بازاریابی و توسعه ، همراه با مطالعه در مورد سبد محصولات شرکت های پیشرو در بازار گواهینامه مواد غذایی است. این شامل پروفایل های شرکت های پیشرو مانند SGS (سوئیس) ، DNV (نروژ) ، ثبت نام لویدز (انگلستان) ، Bureau Veritas (فرانسه) ، کنترل گواهینامه های اتحادیه (هلند) ، اینترتک (انگلستان) ، یوروفین (لوکزامبورگ) ، TÜV SÜD (آلمان) ، AsureQuality (نیوزلند) ، DEKRA (آلمان) ، Kiwa Sverige (سوئد) ، ALS (استرالیا) ، NSF International (ایالات متحده) ، Aspirata (آفریقای جنوبی) ، International Certification Ltd (نیوزلند) ، کنترل گواهینامه های اتحادیه (هلند) ، Indocert (هند) ، TQ Cert (هند) ، یوروفین (لوکزامبورگ) ، Socotec (فرانسه) و خدمات صدور گواهینامه MS (هند)

گزارش های مرتبط:

تأثیر COVID-19 بر بازار آزمایش ایمنی مواد غذایی با استفاده از Testing Technologies (مبتنی بر DNA ، ایمونواسی ، کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی) ، اهداف آزمایش شده (پاتوژن ، GMO ، آلرژن و مایکوتوکسین) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/covid-19-impact-on-food-safety-testing-market-139341984.html

بازار تست ایمنی مواد غذایی توسط Target Tested (پاتوژن ها ، سموم دفع آفات ، GMO ها ، مایكوتوكسین و آلرژن ها) ، فناوری (سنتی و سریع) ، مواد غذایی آزمایش شده (گوشت ، مرغ ، غذاهای دریایی ، لبنیات ، غذاهای فرآوری شده و میوه ها و سبزیجات) و پیش بینی منطقه ای تا سال 2023

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/food-safety-365.html

گزارش های مجاور را مرور کنید: گزارشات و مشاوره تحقیقات بازار مواد غذایی و آشامیدنی

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

اخبار مرتبط  خانواده شرکت های Kroger برای پذیرفتن مزایای SNAP برای وانت

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی به دنبال “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار ارائه دهند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/food-certification-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/food-certification.asp

SOURCE MarketsandMarkets