آرچلیک بار دیگر یک رهبر صنعتی در شاخص پایداری داوجونز است

پایداری یکی از اولویت های اصلی Arçelik است و شعار شرکت “احترام به جهان ، در سراسر جهان احترام” (احترام به جهان ، در سراسر جهان احترام گذاشته شده) است. هاکان بولگورلو ، مدیرعامل Arçelik با ارزیابی رتبه این شرکت در شاخص گفت: “انتخاب شدن به عنوان رهبر صنعت در شاخص پایداری داوجونز ، که نشان دهنده استاندارد طلا در پایداری شرکت است ، یک یک دستاورد مهم که نشان می دهد در مسیر درست قرار داریم. ما به این توفیق افتخار می کنیم که به اتفاق همه کارمندان خود به دست آورده ایم. ما استانداردی استاندارد را برای شرکتهای صنعت خود تعیین کرده ایم که از آن پیروی کنند. ما در تولید جهانی از کربن خنثی شده ایم از 2019 و 2020 به لطف “پروژه اعتبار مالی کربن یخچال و فریزر با بهره وری انرژی” در ترکیه. در محدوده پروژه ، در Arçelik ، ما حق 305407 تن اعتبار کربن VCS (Verified Carbon Standard) را بدست آوردیم که برای جبران ما استفاده شده است انتشار مستقیم و غیرمستقیم گازهای گلخانه ای جهانی (محدوده 1 و 2) ما قصد داریم 50 میلیون دلار اضافی در انرژی تجدید پذیر و بهره وری سرمایه گذاری کنیم انرژی برای آینده سیاره ما در سالهای آینده. همراه با مارک های خود ، ما به طراحی محصولات اکولوژیکی ادامه خواهیم داد ، تلاش های خود را در تولید کارآمد در انرژی و آب ادامه خواهیم داد و پروژه های اجتماعی را در جهان ، کمک به مبارزه با ضایعات مواد غذایی و ترویج زندگی سالم ادامه خواهیم داد. ما با اجرای ابتکارات پایداری خود نه تنها در زمینه محیط زیست ، بلکه در حوزه های اجتماعی و حکومتی نیز اهداف خود را گسترش می دهیم. ما همچنان به حفاظت از سیاره خود کمک خواهیم کرد و دیگران را به داشتن سبک زندگی پایدارتر تشویق خواهیم کرد. ”

اخبار مرتبط  کارشناسان کنترل آب و هوا نکاتی در مورد کارایی خانه ارائه می دهند

آرچلیک ، که همچنان به انجام مطالعات پیشگامانه در زمینه مقابله با تغییرات آب و هوایی ادامه می دهد ، اهداف 2030 خود را در دوازدهمین گزارش پایداری منتشر کرد و اظهار داشت که آنها تا سال 2030 یک سیستم انرژی تجدید پذیر 15 مگاواتی در کارخانه های تولیدی خود ایجاد می کنند. از 100٪ برق سبز در سال 2019 برای فعالیتهای خود در ترکیه و رومانی استفاده کرده است ، به دنبال استفاده از 100٪ برق سبز در تمام کارخانه های تولید جهانی تا سال 2030 است. علاوه بر این ، Arcelik در تلاش است تا مصرف انرژی مورد استفاده برای تولید هر محصول را به 45٪ تا سال 2030 کاهش دهد (در مقایسه با پایه سال 2015 برای گیاهان در آفریقای جنوبی ، روسیه ، ترکیه ، رومانی ، چین، تایلند و پاکستان).

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی آنچنانی را برای نردبان های فرمت (DVR-696) ایجاد می کند

Arçelik ، اولین و تنها شرکت صنعتی در ترکیه با دو کارخانه بازیافت WEEE (تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی زباله) ، با جایگزینی محصولات قدیمی بسیار پر مصرف از پس انداز انرژی 315 گیگاوات ساعت و 6.4 میلیون تن پس انداز آب به دست آورد. انرژی و آب برای محصولات با مصرف آب و انرژی بدون در نظر گرفتن مارک از سال 2014. محصولات قدیمی جمع آوری شده از بازار به کارخانه های بازیافت WEEE Arçelik ارسال می شوند و در آنجا بازیافت می شوند. پس انداز حاصل شده معادل مصرف برق روزانه تقریبا 39 میلیون خانوار و مصرف آب روزانه 7.9 میلیون خانوار است. با بازیافت این مواد زائد ، تقریباً از انتشار 155000 تن CO2 جلوگیری کرده ایم.

یادداشت برای ویرایشگر

Arçelik از سال 2017 در شاخص پایداری داو جونز (ISDJ) قرار دارد. ISDJ عملکرد شرکت را در زمینه های مختلف ارزیابی می کند که شامل تمام جنبه های پایداری است ، مانند حاکمیت ، بودجه ، زنجیره تامین ، شفافیت ، حقوق بشر و مبارزه با تغییرات اقلیمی. شاخص پایداری داوجونز که توسط شاخص های S&P داو جونز و RobecoSAM ایجاد شده است ، پایدارترین شرکت ها را از 61 صنعت انتخاب می کند و به عنوان یک معیار برای سرمایه گذاران است که مسائل پایداری را در سبد سهام خود ادغام می کنند.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل پخش کننده کلیدی از جمله شیر آلاسکا ، هوچوالد ، صنایع لبنی مالزی ، لبنیات ماندالی و یوپلایت

درباره Arçelik

با بیش از 30،000 کارمند در سراسر جهان ، 12 مارک (Arçelik ، Beko ، Grundig ، Blomberg ، ElektraBregenz ، Arctic ، Leisure ، Flavel ، Defy ، Altus ، Dawlance ، Voltas Beko) ، دفاتر فروش و بازاریابی در 34 کشور و 22 دفتر Arçelik تقریباً در 150 کشور جهان محصولات و خدمات را در 8 کشور ارائه می دهد. Arçelik به عنوان دومین شرکت کالاهای سفید در اروپا از نظر سهم بازار مبتنی بر کمیت ، در سال 2019 به درآمد تلفیقی 5 میلیارد یورویی دست یافت. با تقریبا 70 درصد سود خود از بازارهای بین المللی ، Arçelik رهبر I است + D در ترکیه ، بیش از 3000 درخواست ثبت اختراع بین المللی تاکنون با تلاش 1600 محقق در 15 مرکز تحقیق و توسعه و طراحی در ترکیه و دفاتر تحقیق و توسعه در پنج کشور.

www.arcelikglobal.com

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/839270/Arcelik_Logo.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1334969/Arcelik_Dow_Jones_Suranceability_Indices_2020.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1334968/Arcelik_CEO_Hakan_Bulgurlu.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1334971/Arcelik_production_site.jpg

منبع Arçelik