شراب الکلی VINADA Premium Spanish ZERO در فصل تعطیلات و ژانویه خشک در ایالات متحده آمریکا موجود است

نیویورک، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مجموعه شراب های گازدار ZERO Alkolol برنده جایزه VINADA اکنون به موقع برای تعطیلات در دسترس مصرف کنندگان آمریکایی است. شراب ها دارای عطر و طعم متعادل و چشمگیری هستند و تجربه مزه برتر را ارائه می دهند. این به دلیل روند منحصر به فرد بطری سازی است که بیشتر عطر و طعم اصلی شراب را حفظ می کند و فقط با 21 کالری در هر 100 فاقد الکل است. در دو اندازه ، 750 میلی لیتر و 200 میلی لیتر کوچک در صورت عدم تمایل به اشتراک گذاری ، موجود است.

VINADA شراب غیر الکلی را به تجربه ای خنک و آگاهانه تبدیل می کند. جسیکا ون اسپاندونک ، بنیانگذار VINADA می گوید: “ما می خواهیم شرابهای الکلی ZERO خوشمزه را برای همه در دسترس قرار دهیم.”

این ایده از روی میل به ارائه یک جایگزین خوب ، سالم و غیر الکلی برای الکل متولد شد. گزینه ای که عطر و طعم ، کیفیت و یک تجربه جشن را تضمین می کند. جسیکا که از داشتن هیچ گزینه واقعی در یک مهمانی یا میخانه خسته شده بود ، نام تجاری خود را ایجاد کرد. “اینجاست! VINADA. شورشی کوچک من با حباب ، ایجاد دقیق انگور. از آن لذت ببرید و اجازه دهید کمی اوضاع را تکان دهیم.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 7 سریال آقازاده

او تنها کسی نبود که به دنبال این گزینه بود. حبابهای گل رز و طلا هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کردند و به آسمون می رفتند. شراب های برتر آنها در بیش از 5000 هتل ، بار و رستوران سطح بالای 25 کشور در سراسر جهان فروخته می شود اروپا.

وینادا به شما کمک خواهد کرد

VINADA اولین جهان را معرفی می کند “کریسمس وینادا و چالش ماکیتای خشک ژانویه”. افرادی که VINADA می نوشند یا نه ، می توانند در یک خبرنامه رایگان روزانه در VINADAWINES.COM مشترک شوند. از جانب 24 دسامبرهفتم تا زمان 31 ژانویهخیابان مشترکین یک دستور العمل روزانه از سطح بارمن ممتاز زیبا و خوب طراحی شده اما ساخت آن آسان ، کوکتل الکل صفر و مخلوط دریافت می کنند. برای اینکه تعطیلات و خشک ژانویه امسال یک تجربه سالم ، خماری رایگان و راحت باشد. افراد می توانند تجربه های خلاقانه DRY JAN خود را به اشتراک بگذارند و خلاق ترین مسابقه دهنده یک هدیه الکلی ZERO برنده خواهد شد.

اخبار مرتبط  Feuerstein Kulick از سرمایه گذاری نیروی دریایی در بسته شدن 4 ront 8 Ventures از 5.8 میلیون دلار در محل خصوصی ایالات متحده توصیه می کند

تولید گزینه سالم

در صورتی که یک شراب “معمولی” با الکل حاوی حدود 75 کالری در هر 100 میلی لیتر باشد ، VINADA Sparkling Gold و Rosé فقط 21 کالری دارند. به این ترتیب می توانید یک نوشیدنی دلپذیر بخورید و فرم خود را حفظ کنید. VINADA نه تنها برای سلامتی شما بهتر است ، بلکه این شراب نیز بسیار خوشمزه است. شراب گازدار سفید از انگور Airén و Rosé از انگور Tempranillo تهیه می شود که هر دو از منطقه اسپانیا Castilla-La Mancha نشأت گرفته اند و هر مرحله از تولید “طبیعی” شراب را دنبال می کنند. درست قبل از اینکه بطری شراب بماند ، الکل با ترکیبی از حرارت دادن و استخراج خلا از بین می رود. اینگونه است که VINADA تجربه واقعی شراب را به شما ارائه می دهد. بنابراین VINADA یک کالری سالم ، کم کالری ، اما حتی مهم تر از آن ارائه می کند: یک گزینه جایگزین خوشمزه و با کیفیت بالا برای لذت گراهای سالم امروزی که قوانین خود را تنظیم می کنند.

اخبار مرتبط  Pilot Light جشن 10 سالگی خود را با خوراک ذهن خود در خانه آغاز می کند

یک جایگزین سالم برای تعطیلات و خشک ژانویه

همه به خصوص پس از این سال پر چالش منتظر تعطیلات هستند. ما می خواهیم از تعطیلات لذت ببریم حتی اگر عزیزترین خانواده و دوستان ما شخصاً در کنار هم نباشند. وقایع بزرگ کریسمس و مهمانی های شب سال نو بعید است. بنابراین امسال که سلامتی ما حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است ، ممکن است فرصت استفاده از آن را کمی متفاوت بدانید. و … بدون خماری.

VINADA در BEVERAGEUNIVERSE.COM و AMAZON.COM در دسترس است

قیمت خرده فروشی پیشنهادی 750 میلی لیتر است 14.95 دلار و 7.50 دلار برای 200 میلی لیتر (شامل حمل و نقل).

w: www.vinadawines.com
من: www.instagram.com/vinadawines
f: www.facebook.com/vinada.alcoholfree.wines

منبع وینادا