لئونور اسپینوزا برنده جایزه انتخاب آشپزهای Estrella Damm می شود

اسپینوزا ، که قبلا برنده شده بود آمریکای لاتین جایزه بهترین سرآشپز زن در سال 2017 ، وی به خاطر کارهای پیشگام خود در احیای سنت های آشپزی کلمبیا و استفاده از غذا برای ارتقا توسعه فرهنگی و اجتماعی در جوامع بومی ، فرزندان آفریقایی و روستایی شناخته شده است. بدون لئو – رتبه 8 در لیست آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران 2019 – اسپینوزا از عناصر کم شناخته شده کلمبیایی به عنوان بخشی از مفهوم ابتکاری منوی ‘cycle-biome’ خود ، که به مطالعه اکوسیستم ها ، فصول و گونه های کلمبیایی می پردازد.

اسپینوسا می گوید: “من نمی توانم قدردانی کنم که از طرف همکارانم شناخته شده ام ، که یکی از بزرگترین افتخارات است”. “در حالی که برخی غذاهای سنتی همچنان در کلمبیا غالب هستند ، برخی دیگر در تاریخ ما گم شده اند. برای سالهای زیادی ، مأموریت من افزایش ارزش این غذاها و مواد محلی برای کمک به بازگرداندن سنت های آشپزی و غرور ملی بوده است.”

اخبار مرتبط  برندگان جایزه آلدو کرواتی نام های UniFirst 2020

جایزه انتخاب آشپزهای Estrella Damm چهارمین جایزه از سری جوایز ویژه اعلام شده قبل از اعلام است آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران 2020 ، با حمایت مالی S.Pellegrino و آکوا پانا، که هدف آن حمایت از بخش در سراسر منطقه در میان یکی از چالش برانگیزترین دوره ها برای صنعت رستوران جهانی است. اسپینوزا همچنین در شمارش معکوس شمارش معکوس لیست ، برنامه ریزی شده برای 3 دسامبر ، با شروع ساعت 6 بعد از ظهر (به وقت برزیلیا) افتخار می شود

اخبار مرتبط  چه چیزی یک زن اورلاندو را برای کمک به جمعیت مهاجران تشویق کرد

برای برجسته سازی صحنه های متنوع گاستروونومیک منطقه و پشتیبانی از بهبود آن ، آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران همچنین El Espíritu de América Latina ، مجموعه ای از رستوران های گاه به گاه را که تأثیر مثبتی در جوامع آنها داشته اند ، ارائه می دهند. این لیست بدون رتبه در تاریخ 24 نوامبر اعلام خواهد شد آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران برای آگاهی از طیف گسترده ای از رستوران های محلی که نمایانگر روح غذاهای آمریکای لاتین هستند.

اخبار مرتبط  وودارک آمریکایی دیوید رودریگز ، EVP و CHRO را در Marriott International اضافه می کند ، و اسکات کولبرث ، رئیس جمهور و مدیر عامل در وودارک آمریکا ، به هیئت مدیره

جایزه انتخاب آشپزهای Estrella Damm تنها جایزه ای است که توسط آشپزهای این لیست رای داده می شود آمریکای لاتین 50 بهترین رستوران امسال. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند انتخاب و برنده ، اینجا را کلیک کنید.

تماس با ما در برزیل را فشار دهید

باربارا عمارو
[email protected]

لئاندرو برزیل
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1336684/Leonor_Espinosa.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1336682/50Best_Latin_America_Logo.jpg

منبع: 50 بهترین رستوران آمریکای لاتین

منبع: 50 بهترین رستوران آمریکای لاتین