یک کارآفرین پیشتاز و پیشگام سریال ریگان خواستار بازگشت به مدنیت است

با نگاهی دقیق به چالش ها و اختلالات قابل توجه جامعه آمریکا ، قوانین مدنی! نویسنده، شلبی اسکاربرو معتقد است که رفع گفتمان ملی ما موضوعی سیاسی نیست بلکه مسئولیت فردی است. اسکاربرو توضیح می دهد که قطعه گمشده ، مدنیت است. با تجربه خود به عنوان دستیار رئیس جمهور گالوانیزه شده است رونالد ریگان، مدنیت در خط مقدم کار او بود ، میزبان بزرگان خارجی و سران کشورها در دیدارهای رسمی ، اطمینان از ایجاد همه امکانات

اوج این تجربیات و تعهد مادام العمر به عمل مدنی خود ، کتاب اسکاربرو مدنی را برای عصر مدرن بازپس می گیرد ، و جایگاه مدنیت را بیش از رفتارهای خوب ، بلکه یک عمل آگاهانه است که باید هر روز و در هر تعامل انجام شود.

از نظر اسکاربرو ، مدنیت با انسانیت عجین است – که کار یک تمرین مدنی یک سفر است ، نه یک مقصد. به همین ترتیب یک بازیکن گلف هرگز کار بر روی بازی خود را متوقف نمی کند ، یک تمرین مدنی به شرح جزئیات آن قوانین مدنی! چیزی است که افراد می توانند آن را تیزتر و بهتر کنند. کتاب او به خوانندگان نشان می دهد که چگونه عمل عامدانه ادب ، فروتنی ، همدلی ، صبر ، احترام و درک می تواند به افراد در برقراری ارتباط معنادارتر کمک کند و در نهایت جهانی مدنی تر ایجاد کند.

اخبار مرتبط  iAnthus گزارش نتایج مالی 2019 مالی و ارائه به روز رسانی های تجاری اضافی

اسکاربرو گفت: “هدف اصلی من این است که به اشتراک بگذارم چگونه می توانیم یک تمرین مدنیت را در زندگی خود ایجاد کنیم. با تمرین ، صبر و اولویت بندی ، می توانیم تغییرات مثبت را انجام دهیم ، یکبار یک تعامل.”

قوانین مدنی! در دسترس است آمازون امروز.

در باره شلبی اسکاربرو

شلبی اسکاربرو بنیانگذار پروتکل عملی ، یک سازمان بین المللی ویژه مدیریت رویدادها است که بر برنامه های سفارشی برای افراد برجسته متمرکز است. در طول زندگی حرفه ای خود ، او با شخصیت های برجسته ای مانند پاپ ژان پل دوم کار کرده است. رئیس جمهور ریگان ، بوش ، فورد ، کارتر و نیکسون ؛ ملکه الیزابت دوم؛ نخست وزیر مارگارت تاچر؛ و نلسون ماندلا. او همچنین در سال 2010 بنیانگذار nCourage Entrepreneurs Angel Investment Group بود. به تازگی ، شلبی www.JoyJourney.life را راه اندازی کرد ، یک سایت تجارت الکترونیکی اختصاص داده شده به “همه چیز شادی” به عنوان یک همراه سفر شادی.

اخبار مرتبط  Everbowl to به یوتا گسترش می یابد

شلبی مدرک لیسانس خود را از انگلیسی گرفت UCLA و فارغ التحصیل است دانشکده بازرگانی هاروارد برنامه مدیریت مالک / رئیس جمهور (OPM47). او در تعدادی از هیئت های مدیره ، از جمله سازمان کارآفرینان و بنیاد آزادی ها در دره فورج خدمت کرده است.

درباره ForbesBooks
ForbesBooks در سال 2016 با مشارکت Advantage Media Group راه اندازی شد ، اثر انحصاری انتشار کتاب تجاری فوربس است. ForbesBooks به رهبران تجارت و اندیشه یک مدل انتشاراتی مبتنی بر هزینه مبتنی بر هزینه سریع و بازار و مجموعه خدمات طراحی شده برای حمایت استراتژیک و تاکتیکی از نویسندگان و ارتقا تخصص آنها ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت forbesbooks.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Benjamin Bellwether به عنوان یک روند مد و خدمات آموزشی راه اندازی می شود

مخاطبین رسانه
اشلی بانتینگ، خانواده شرکتهای KCS ، LLC ، [email protected]
جک رایش، ForbesBooks ، [email protected]

منبع ForbesBooks

لینک های مربوطه

http://www.forbesbooks.com/