جیمی الیور با همکاری eko ، سری جدید “Veggie Boost” به زودی به Walmart Cookshop مشارکت می کند

نیویورک، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – eko، رهبر در سرگرمی های مبتنی بر انتخاب ، امروز از همکاری جدید و سریال های تعاملی آینده با آشپز و رستوران دار معروف جهان خبر داد ، جیمی الیور. سری بعدی ، “Veggie Boost” ، با افزودن دستور العمل های ساده متناسب با سلیقه هر آشپز ، به آشپزهای خانگی کمک می کند تا غذاهای خوشمزه را از مواد مغذی تری برخوردار کنند. سری جدید با بهره گیری از فناوری ویدیوی تعاملی eko ، بخشی از Walmart Cookshop است ، یک مرکز ویدیویی تعاملی و قابل خرید جدید برای راه اندازی آشپزهای خانگی 16 نوامبر.

در طول حرفه خود ، جیمی الیور این وظیفه خود را ایجاد کرده است که به خانواده ها الهام بخورد تا برای داشتن سلامتی و شادی خوب غذا بخورند. از روش های ساده برای افزودن سبزیجات بیشتر به غذاهای کلاسیک ، تا ایجاد وعده های غذایی سرگرم کننده که کل خانواده می توانند در تهیه آن کمک کنند ، “Veggie Boost” روش های جدیدی برای مقوی سازی وعده های غذایی فراهم می کند و خانواده ها را به آشپزی مشترک ترغیب می کند.

اخبار مرتبط  به سمت ابعاد جدید! پخش زنده در سراسر جهان توسط Sedus

وی گفت: “پخت و پز با هم یا برای یك عزیز می تواند لذت زیادی را به همراه داشته باشد و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، ما به بچه های خود نیاز داریم كه سالم و شاد بزرگ شوند.” جیمی الیور. “فناوری اکو به مردم امکان می دهد تا با دستور العمل های من ارتباط برقرار کنند و از چه موادی می خواهند استفاده کنند. امیدوارم همه از دستور العمل های سریع ، آسان و منحصر به فرد ما که خانواده ها می توانند بارها و بارها آنها را تجربه کنند ، لذت ببرند.”

اخبار مرتبط  فرمول دستمال مرطوب ضدعفونی راکلاین تأیید ادعای کشتار کرونور ویروس EPA را دریافت می کند

“همکاری eko با جیمی الیور در حمایت مستقیم از ماموریت خود برای ایجاد آینده ای سالم برای بچه های ما است. ” تام فیشمن، مدیر کل ، برنامه های مصرف کننده در eko. “محتوای پخت و پز تعاملی eko مانند” Veggie Boost “جیمی ، انتخاب و راحتی را سرلوحه سرگرمی های آشپزی خانگی قرار می دهد ، که امیدواریم خانواده ها را به تهیه غذاهای بسیار ساده و در عین حال سالم ترغیب کند.”

“Veggie Boost” و سایر مجموعه های غذایی قابل تنظیم در Walmart Cookshop ، یک مرکز ویدئویی تعاملی برای آشپزهای خانگی راه اندازی می شود 16 نوامبر.

درباره eko
eko یک شرکت سرگرمی تعاملی پیشگام است که به مخاطبان اجازه می دهد داستان ها را در حین شکل گرفتن شکل دهند. فناوری eko به بینندگان اجازه می دهد تا سرگرم کننده های تعاملی را تحت تأثیر قرار دهند ، کنترل کنند و بر آنها تأثیر بگذارند. این شرکت بستری را برای داستان های تعاملی و شرکای شرکت های رسانه ای ، سازندگان مستقل و مارک های برتر فراهم می کند تا تجربیات کاملاً جذابی را برای مخاطبان ایجاد کنند. داستان ها از طریق توزیع می شوند eko.com، شرکای وابسته و شبکه های اجتماعی ؛ در دستگاه های دسک تاپ ، موبایل و متصل موجود است. این شرکت بیش از 15 حق ثبت اختراع برای فناوری خود دارد ، از جمله پخش کننده اختصاصی و ابزارهای تألیف. eko Studio ، مجموعه ابزارهای تألیف این شرکت ، همچنین به صورت رایگان به جامعه سازندگان ارائه می شود که با استفاده از سیستم عامل eko ، تجربه های تعاملی خود را انجام می دهند.

اخبار مرتبط  جیسون ملبورن برای عضویت در هیئت مدیره رستوران مارک های بین المللی

تماس با رسانه
[email protected]
415.955.8500

SOURCE eko

لینک های مربوطه

http://eko.com