شرکت Bouqs در حمایت از عدالت اجتماعی با گل فروشی چشم انداز موریس هریس همکاری می کند

نیویورک، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خرده فروش آنلاین گل ، شرکت Bouqs از همکاری جدید با طراح گل خبر می دهد موریس هریس، که مجموعه انحصاری “متحد با گلها” را برای فروش آنلاین سفارش می دهد. صد درصد سود خالص به آن اهدا خواهد شد کمپین صفر، پشتیبانی از مأموریت خود در شناسایی و اجرای راه حل های سیاسی جامع و آگاه از داده برای مبارزه با خشونت پلیس.

United with Flowers زاییده ذهنیت است کایلین هیویت، طراح اصلی گلهای شرکت Bouqs ، که بذر این ایده را در تابستان با این شرکت کاشت. هیویت با انگیزه تجارب خود به عنوان یک زن سیاه پوست در فضای گل و همچنین فراخوانی برای جلب توجه کانون توجه خلاقان سیاه پوست و ترویج عدالت در یک صنعت عمدتا سفیدپوست ، حمایت فوری رهبری Bouqs را برای هدایت این ابتکار به دست آورد.

هویت می گوید: “شرکت Bouqs همیشه در کنار همدلی و مهربانی ایستاده است.” “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما خود را به چالش می کشیم تا از تجارت خود برای تبدیل مهربانی خود به عمل استفاده کنیم.”

هیویت برای شریک خود در این پروژه ، هریس ، بنیانگذار شرکت را انتخاب کرد لس آنجلساستودیوی گل Bloom & Plume با پایه و اساس ، که بیشتر با نمایش Quibi “Centerpiece” و همچنین کارهای گل در آلبوم تصویری “Black Is King” بیانسه در سال 2020 شناخته شده است. هریس برای طراحی شش چیدمان منحصر به فرد در استودیوی شرکت Bouqs به هیویت پیوست.

هریس می گوید: “طراحی های من همیشه بر تعالی سیاه متمرکز بوده است و تجمل طبیعی چیزی است که من همیشه به دنبال آن هستم.” “با استفاده از فن آوری و منابع Bouqs ، من این فرصت را دارم که آنچه را که به طور طبیعی انجام می دهم ، مورد استفاده قرار دهم و به مخاطبان گسترده تری برسانم ، همه در حالی که از علتی که برای من بسیار مهم است حمایت می کنم.”

مجموعه United with Flowers را می توانید به صورت آنلاین در bouqs.com/unitedwithflowers پیدا کنید و از طریق آن در دسترس خواهد بود آوریل 2021.

* سود خالص به عنوان درآمد خالص منهای هزینه کالاهای فروخته شده و هزینه های بازاریابی مستقیماً مربوط به فروش مجموعه United with Flowers تعریف شده است

درباره شرکت Bouqs
شرکت Bouqs یک خرده فروش آنلاین گل است که گلهایی را از مزارع سازگار با محیط زیست و پایدار به آستانهای کشور تحویل می دهد. شرکت Bouqs که در سال 2012 تاسیس شد ، برای ایجاد اختلال اساسی در این شرکت تشکیل شد 100 میلیارد دلار صنعت گل جهانی از طریق یک مارک مدرن ، گلهای مسئولانه و یک زنجیره تأمین کاملاً یکپارچه که توسط داده ها و فناوری اختصاصی هدایت می شود. دفتر مرکزی آن در مارینا دل ری، کالیفرنیا، این شرکت مزارع و یک شبکه سرپرستی از گل فروشی های صنعتگر را مستقیماً به مصرف کنندگان متصل می کند و با حذف واسطه ها ، زباله ها و هزینه های سربار قابل توجه ، زنجیره تامین سنتی را مختل می کند. به نوبه خود ، این مدل یک محصول برتر را امکان پذیر می کند و تجربیات اقتصادی و اقتصادی را برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دوباره تعریف می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.bouqs.com مراجعه کرده و #BouqLove را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید.

منبع شرکت Bouqs

لینک های مربوطه

https://bouqs.com

اخبار مرتبط  CONAIR به عنوان یک اسپانسر رسمی به موزه آرایش می پیوندد