GrowGeneration خرید GrowBiz را کامل کرد

اکتساب تعداد کل مکان های GrowGen را به 36 می آورد

دنور، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت GrowGeneration. (NASDAQ: GRWG) ، (“GrowGen” یا “شرکت”) بزرگترین زنجیره مرکز تخصصی هیدروپونیک و باغ های ارگانیک کشور ، امروز اعلام کرد که خرید GrowBiz ، سومین زنجیره بزرگ مراکز باغ هیدروپونیک کشور را با پنج فروشگاه در سراسر کشور به پایان رسانده است. کالیفرنیا و اورگان. این خرید تعداد کل مراکز باغ هیدروپونیک GrowGen را به 36 مرکز و مکانهای جدید در آن می رساند راکلین، کوتاتی، سانتا کروز و سان لوئیس اوبیسپو ، کالیفرنیا، و پورتلند، اورگان

در سال 2010 توسط راس و رایان هیلی، GrowBiz درآمد سالانه را نزدیک می کند 50 میلیون دلار و یک تیم متشکل از مدیران باتجربه و متخصصان در حال رشد که به کارمندان GrowGen نزدیک به 400 کارمند مشغول هستند علاوه بر این ، راس هیلی، مدیر عامل سابق شرکت باغبانی هاوتورن ، یک بخش از Scotts Miracle-Gro ، و General Hydroponics ، می پیوندد باب ناردلی، مدیرعامل سابق Home Depot ، به عنوان مشاور ارشد استراتژیک شرکت.

کالیفرنیا همچنان 20٪ از فروش قانونی شاهدانه کشور ، یک بازار حیاتی برای GrowGen است. مکان های GrowBiz مکمل ردپای فعلی ما هستند و تعداد کل فروشگاه های GrowGen را در اینجا وارد می کنند کالیفرنیا به ده و اورگان به دو نفر “، گفت دارن لمپرت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت GrowGen. “با توجه به تغییر چشم انداز سیاسی کشور و حمایت روزافزون از قانونی شدن ماری جوانا – همانطور که توسط هر پنج ایالت با اقدامات رای گیری ماری جوانا در اوایل این ماه تصویب شده است – ما انتظار داریم که شهرستان های بیشتری را در کالیفرنیا و اورگان اجازه کشت بیشتر در سال 2021 و بعد. ”

اخبار مرتبط  Socket Mobile DuraSled را برای XCover Pro راه اندازی کرد

خرید GrowBiz ششمین خرید شرکت در سال جاری است و با درآمد ناخوشایند روبرو می شود. همین هفته گذشته ، این شرکت درآمد سه ماهه سوم را اعلام کرد 55.0 میلیون دلار و تنظیم EBITDA از 6.6 میلیون دلار – علامت گذاری در یازدهمین سه ماهه متوالی درآمد ثبت شده و EBITDA برای شرکت. بر این اساس ، این شرکت راهنمای درآمد 2020 خود را به 185 میلیون دلار190 میلیون دلار، و EBITDA را بر روی تنظیم کرد 19.0 میلیون دلار20.0 میلیون دلار. همچنین درآمد را به روز کرد و راهنمای EBITDA را برای سال 2021 تنظیم کرد 280 میلیون دلار300 میلیون دلار، و 34 میلیون دلار36 میلیون دلار، به ترتیب.

لمپرت اضافه کرد ، “موفقیت ما ارتباط مستقیمی با رشد صنعت شاهدانه دارد که رشد چشمگیری را تجربه می کند. هدف ما این است که سال آینده مراکز باغبانی GrowGen در حداقل 15 ایالت داشته باشیم – از 11 سال دیگر – از طریق ترکیبی از خریدها و خریدهای جدید فروشگاه. “

اخبار مرتبط  بزرگترین بازیکنان صنعت گوشت که کارگران را در معرض سو abuse استفاده در طی گزارش های همه گیر KnowTheChain قرار می دهند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد GrowGeneration یا یافتن مکان فروشگاه های آن ، به www.growgeneration.com.

درباره GrowGeneration Corp .:

GrowGen دارای فروشگاه های ویژه باغبانی هیدروپونیک و ارگانیک است. در حال حاضر ، GrowGen 36 فروشگاه دارد که شامل 5 مکان در کلرادو، 10 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 مکان در آریزونا، 1 مکان در واشنگتن، 6 مکان در میشیگان، 1 مکان در جزیره رود، 4 مکان در اوکلاهما، 2 مکان در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فروشگاه فوق العاده آنلاین برای پرورش دهندگان در growgeneration.com. GrowGen حمل و فروش هزاران محصول از جمله مواد مغذی آلی و خاک ، فناوری پیشرفته نورپردازی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک جهت استفاده در محیط های داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان تجاری و خانگی دارد. ماموریت ما مالکیت و اداره فروشگاه های مارک دار GrowGeneration در تمام ایالت های بزرگ ایالات متحده و کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده در حال فعالیت است. تا سال 2025 ، تخمین زده می شود که بازار جهانی سیستم هیدروپونیک به تقریباً 16 میلیارد دلار.

اظهارات رو به جلو:

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل پیش بینی ها ، برآوردها یا سایر اطلاعاتی باشد که ممکن است به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار آینده نگرانه تلقی شود. در حالی که این اظهارات آینده نگرانه قضاوت های فعلی ما را نشان می دهد ، اما در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که می تواند نتایج واقعی را با یکدیگر متفاوت کند. به شما هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگرانه كه فقط تا تاریخ انتشار این آرا reflect منعكس می كنند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشید. لطفاً بخاطر داشته باشید که ما خود را موظف به بازبینی یا انتشار علنی نتایج هرگونه تجدید نظر در این اظهارات آینده نگر با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نمی دانیم. هنگامی که در اینجا استفاده می شود ، کلماتی مانند “نگاه به جلو” ، “باور کنید” ، “ادامه” ، “ساختمان” ، یا تغییرات چنین کلمات و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر اظهارنظر آینده نگرانه در اینجا بیان می شود تفاوت اساسی داشته باشند ، در پرونده هایی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ایجاد می کنیم ، در دسترس هستند: www.sec.gov و در سایت ما وب سایت ، در: www.growgeneration.com.

اخبار مرتبط  به کودکان بپیوندید #GivingTuesdayNow در روز جهانی بخشیدن و وحدت

اتصال:

SOURCE GrowGeneration

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com