4Front اعلام کرد تاریخ درآمد سه ماهه سوم مالی 2020 و تماس کنفرانسی

ققنوس، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – 4Front Ventures Corp. (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) (“4Front” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قصد دارد بیانیه مطبوعاتی درآمد سه ماهه سوم سال 2020 خود را منتشر کند دوشنبه ، 30 نوامبر 2020، پس از بسته شدن بازارهای ایالات متحده ، متناسب با ثبت نتایج مالی حسابرسی نشده آن.

این شرکت همچنین میزبان یک کنفرانس تلفنی و پخش وب در دوشنبه ، 30 نوامبر سال 2020 در ساعت 5 عصر ET برای بررسی نتایج عملیاتی و مالی آن و ارائه به روزرسانی در مورد روند فعلی تجارت.

برای پیوستن به تماس ، شماره تلفن 1-877-407-0792 را از طریق شماره گیری رایگان انجام دهید ایالات متحده یا کانادا یا در صورت شماره گیری از خارج از آن کشورها 1-201-689-8263. در وب می توان به پخش وب دسترسی داشت این لینک.

این تماس برای پخش در دسترس خواهد بود تا دوشنبه ، 7 دسامبر 2020. برای دسترسی به پخش مجدد تلفن ، شماره تلفن 1-844-512-2921 را از طریق تلفن رایگان بگیرید ایالات متحده و کانادا، یا 1-412-317-6671 در صورت شماره گیری از خارج از آن کشورها ، و از این شماره پین ​​پخش: 13712867 استفاده کنید.

برای دریافت به روزرسانی های شرکت و اضافه شدن به لیست توزیع ایمیل لطفا ثبت نام کنید اینجا.

درباره 4Front Ventures Corp.

4Front (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) یک اپراتور و خرده فروش شاهدانه چند دولتی است و دارای یک مزیت بازار در محصولات تولیدی شاهدانه با کیفیت کم و با کیفیت کم است. 4Front مجموعه ای از بیش از 25 مارک شاهدانه از جمله Marmas ، تولید و توزیع می کند. شفاف مثل شیشه، Funky Monkey ، Pebbles و مجموعه سلامتی Pure Ratios که از طریق خرده فروشی ها و زنجیره داروهای مارک دار Mission با موقعیت استراتژیک توزیع می شوند.

اخبار مرتبط  Filti برای کمک به امنیت خانه ها ، فیلترهای HVAC با کیفیت N95 را راه اندازی می کند

دفتر مرکزی آن در ققنوس ، آریزونا، 4Front عملیات در ایلینوی، ماساچوست، کالیفرنیا، میشیگان و ایالت واشنگتن. از ژنتیک گیاهی گرفته تا تجربه خرده فروشی شاهدانه ، تیم 4Front از تخصص در کل زنجیره ارزش حشیش استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت 4Front مراجعه کنید www.4frontventures.com.

این خبر انتشار توسط مدیریت 4Front Ventures تهیه شده است که مسئولیت کامل محتوای آن را بر عهده می گیرد. بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) مسئولیت کافی بودن این خبر را بررسی نکرده و نمی پذیرد. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای فروش هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده.

اظهارات رو به جلو

اظهارات موجود در این خبرنامه که اظهارنظرهای آینده نگرانه ای است ، در معرض خطرات و عدم اطمینان مختلفی در مورد عوامل خاصی است که در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای 4Front Ventures با تنظیم کننده های اوراق بهادار افشا می شود. کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن ، بالقوه ، باور ، باید” و عباراتی از این قبیل ، در این خبر منتشر می شوند ، عباراتی آینده نگر هستند.

اخبار مرتبط  برنامه Virtual Event WeInvite "VirtualToast" را راه اندازی می کند

اظهارات رو به جلو ممکن است شامل ، بدون محدودیت ، گزاره های مربوط به تحولات آینده و تجارت و عملیات 4Front Ventures ، اظهاراتی در مورد زمان بسته شدن معاملات یا پایان معاملات یا در صورت دستیابی به شرایط لازم برای بسته شدن ، تأثیر معاملات بر روی بیانیه های 4Front و سایر اظهارات در مورد پیشرفت های آینده کسب و کار. بسته شدن معاملات شرح داده شده در این خبر منوط به شرایط عرفی است و هیچ تضمینی برای بسته شدن چنین معاملات وجود ندارد.

اگرچه 4Front Ventures تلاش کرده است تا عوامل مهمی را که می تواند باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها با آنچه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد ، متفاوت کند ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود نتایج ، عملکرد یا دستاوردها همانطور که پیش بینی شده است ، پیش بینی نشده باشد یا در نظر گرفته شده ، از جمله ، اما نه محدود به: وابستگی به رضایت بخش شرایط بسته شدن ، [obtaining regulatory approvals]؛ و مشارکت در فعالیتهایی که طبق قوانین فدرال ایالات متحده در حال حاضر غیرقانونی تلقی می شود. تغییر در قوانین؛ سابقه عملیاتی محدود اتکا به مدیریت؛ الزامات مالی اضافی رقابت؛ مانع رشد بازار و پذیرش دولت به دلیل ناسازگاری افکار عمومی و درک صنعت ماری جوانا برای استفاده پزشکی و بزرگسالان و تغییر نظارتی یا سیاسی.

اخبار مرتبط  Farmer Boy وب سایت جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی کرد

نمی توان اطمینان داشت که چنین اطلاعاتی دقیق هستند یا انتظارات یا برآورد مدیریت از تحولات ، شرایط یا نتایج آینده تحقق می یابد. در نتیجه این خطرات و عدم قطعیت ها ، نتایج یا رویدادهای پیش بینی شده در این اظهارات آینده نگر ممکن است با نتایج یا رویدادهای واقعی تفاوت اساسی داشته باشد.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. اظهارات آینده نگر در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است. 4Front Ventures از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح چنین اطلاعاتی صرف نظر می کند ، مگر در مواردی که قانون لازم الاجرا می کند ، و 4Front Ventures هیچگونه مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، نمی پذیرد.

منبع 4 جلو

لینک های مربوطه

https://4frontventures.com