Tres Picosos Authentic Mexico Burritos Tres New Flavors را اعلام می کند

دنور، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بوریتوهای معتبر مکزیکی Tres Picosos ، که فروشگاه های راحتی و کانال های خدمات غذایی را در اختیار شما قرار می دهد ، از افزودن سه طعم جدید به محصولات موجود موجود در بازار خبر می دهد.

طعم های جدید Picadillo Beef ، با گوشت گاو ، آسیاب سیب زمینی ، خرد شده و چدار است. کارنیتاس گوشت خوک ، همراه با شانه خوک پخته شده آهسته ، برنج آهک گشنیز ، لوبیای چیتی فورده ، سالسای توما تیلو و پنیر مونتری جک ؛ و صبحانه غربی ، همراه با تخم مرغ ، سوسیس خوک ، قهوه ای های هش ، چیلیزهای سبز و چدار ، هر کدام در بسته بندی کاغذ قهوه ای با برچسب رنگی بسته بندی شده اند که برای جلب توجه مشتری عجله فروشگاه رفاه طراحی شده است.

پنج بوریتوی اصلی Tres Picosos – صبحانه بیکن ، Fajita مرغ ، Chipotle Chicken ، سوسیس صبحانه و Taco Beef – همچنین بسته بندی جدید را در خود جای داده اند. هر هشت طعم دهنده از طریق Dot Foods، Inc در سراسر کشور در دسترس توزیع کنندگان است.

اخبار مرتبط  ADC مذاکرات آینده طراحی خرده فروشی

وی گفت: “کام آمریکایی ها بیشتر” پیکووزو “می شوند جین هارتگرو، رئیس جمهور Tres Picosos. “آنها طعم های گرمتر و لایه لایه تر با طعم جسورانه تری می خواهند. خرده فروشان راحتی به بوریتوی دیگری احتیاج ندارند ، آنها به بوریتوی بهتر نیاز دارند.”

برای توسعه سه عطر و طعم جدید ، Tres Picosos به شرکت خواهر خرده فروشی خود ، Naughty Chile Taqueria ، متوسل شد که انواع مختلفی از ترکیبات را ارائه می دهد که برای پروفایل طعم مشتریان Tres Picosos جذاب است. دستورالعمل های نیم پوندی بوریتو Tres Picosos بر شیلی سبز و سالسا ورد تأکید دارند تا به خریدار فروشگاه راحت تر امروز اما همیشه عجله امروز متوسل شوند.

اخبار مرتبط  اطلاعات زمان واقعی در بازار محصولات ذرت چین

هارتگروو گفت: “ما از داشتن لنز داخلی برای آنچه مشتریان می خرند خوشبخت هستیم.” “بنابراین ما طعم های برنده ای را که قبلاً در Naughty Chile Taquerias خود ثابت کرده ایم ، انتخاب کردیم.”

آرم و بسته بندی به روز شده ، در حالی که شخصیت مکزیکی اصیل را نشان می دهد ، موارد منوی جدید و موجود اضافه شده را تکمیل می کند. روند بسته بندی پایدار در بسته بندی کاغذ کرافت قهوه ای منعکس شده است و به محصول ظاهری مکزیکی روستایی و قدیمی داده است. Tres Picosos همچنین مواد جدیدی را برای خرید ایجاد کرده است تا خرده فروشان راحت بتوانند این طعم های جسورتر را تبلیغ کنند.

برای امتحان بوریتوس Tres Picosos ، از توزیع کننده راحتی خود بخواهید.

درباره Tres Picosos

تاسیس و دفتر مرکزی آن در دنور ، کلرادو، Tres Picosos – به عنوان سه فلفل دلمه ای یا فلفل تند ترجمه می شود – از سال 2005 بوریتوهای مکزیکی معتبر را برای راحتی و خدمات کانال های غذایی تولید کرده است. بوریوهای Tres Picosos پر از سیر شدن و تورتیلا کمتر از سایر پیشنهادات راحتی هستند. Tres Picosos بدون سازش در کیفیت و مواد سازنده و متعهد به آوردن یک بوریتوی ارزان قیمت و سطح مطبوع در خرده فروشی های راحتی در سراسر ایالات متحده ، هر روز فویل گرم یا بوریتوی بسته بندی شده با کاغذ را به مصرف کنندگان در سفر ارائه می دهد. Tres Picosos همچنین از خرده فروشان دارای نمایشگر POS و پشتیبانی بازاریابی پشتیبانی می کند. Tres Picosos یک کسب و کار متعلق به زنان است و توزیع آن از طریق Dot Foods، Inc در سراسر کشور در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید: www.trespicosos.com.

اخبار مرتبط  Cra-Z-Art از تمدید قرارداد پروانه خود با نیکلودئون خبر داد

تماس با رسانه:
لیبی استافر
[email protected]

منبع Tres Picosos

لینک های مربوطه

http://www.trespicosos.com