دوغ بیشتر برای کشاورزان کاکائو

واشنگتن، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کشاورزان کاکائو در ساحل عاج قرار است قیمت لوبیای خود را بالاتر ببرند ، زیرا بن و جری با مشارکت فیرترد

از جانب اکتبر 2020 به بعد ، حدود 5000 کشاورز کاکائو Fairtrade در زنجیره تأمین بن و جری تقریباً یک هزینه اضافی دریافت می کنند 600000 دلار در سال بعد این مبلغ بالاتر از حق بیمه سالانه Fairtrade Premium است 970،000 دلار1 و حداقل قیمت دولت عاج برای کاکائو که همه شرکتها ملزم به پرداخت آن هستند. پول اضافی که اکنون کشاورزان دریافت خواهند کرد ، بخش مهمی از تلاشهای گسترده بن و جری برای حمایت از کشاورزان جهت کاهش شکاف درآمد زندگی است.

پرورش کاکائو یک کار فوق العاده غیر قابل پیش بینی است و کشاورزان خطر خسارات ناشی از تغییر آب و هوا و الگوی شدید هوا را متحمل می شوند. کشاورزان کوچک مالک کاکائو نیز عملاً کنترلی بر قیمت های بازار جهانی ندارند و در معرض بی ثباتی قیمت ها هستند. نابرابری در زنجیره کاکائو به این معنی است که کشاورزان در فقر شدید به دام افتاده اند و نمی توانند برای بهبود درآمد خود و یا سازگار شدن با شرایط متغیر ، سرمایه گذاری در روش های کشاورزی پیشرفته را انجام دهند. به نوبه خود ، جوامع روستایی مانع می شوند و محیط طبیعی آسیب می بیند. درآمد زندگی برای تأمین مسکن مناسب و مراقبت های بهداشتی ، آب تمیز و آموزش کافی است ، به علاوه کمی اضافی برای رویدادهای غیر منتظره ، به شکستن چرخه کمک می کند.

قیمت های بالاتر پرداخت کننده بن و جری آخرین مرحله در بسته مداخلات درآمد زندگی است که آنها از سال 2015 همراه با Fairtrade اجرا کرده اند. این فعالیت ها شامل بهره وری ، متنوع سازی و تقویت همکاری است که در کنار هم از یک استراتژی درآمدزایی برای زندگی پشتیبانی می کنند. آینده. قیمت های بالاتر از طریق شرکای روی زمین از نزدیک تحت نظارت قرار می گیرد تا دقیقاً بفهمد که چگونه آنها در امرار معاش پایدار برای کشاورزان سهیم هستند.

مدیر منابع سرچشمه گرفته از ارزشهای جهانی بن و جری شریل پینتو گفت: “ما متعهد هستیم که از طریق بستنی خود برای عدالت اقتصادی کار کنیم و اکنون با تقویت تعهد خود در مورد کاکائو خریداری شده به تاریخ سازی می پردازیم. با کاکائو موجود در مخلوط بستنی شکلاتی ، در حال کار هستیم. نسبت به قیمت مرجع درآمد زندگی Fairtrade2 برای کشاورزان کاکائو ، و این آغاز است. ما در حال بررسی درآمد زندگی در سایر زنجیره های تأمین جهانی خود هستیم. ”

خریدهای بن و جری در همه کالاها قابل توجه است و تولیدات خوبی را به همراه داشته است 3.6 میلیون دلار در Fairtrade Premium در سال 2019 برای جوامع کشاورزی که می خواهند همانطور که انتخاب می کنند هزینه کنند. بسیاری از آنها بودجه مدارس را تأمین کرده و در انعطاف پذیری آب و هوا و زیرساخت های محلی سرمایه گذاری کرده اند.

Peg Willingham، مدیر اجرایی Fairtrade America، گفت: “پیشرفت پیچیده ای به سمت درآمد زندگی کار پیچیده ای است ، اما هر دو سازمان متعهد به این چشم انداز هستند. بن و جری نقش تجارت را در رسیدگی به چالش های بخش کاکائو می شناسد و این تعهد الگویی عالی برای سایر شرکت ها است دنبال کنید. بنابراین دفعه بعدی که در حال جمع آوری یک وان بستنی شکلاتی خوش طعم بن و جری هستید ، به یاد داشته باشید که در ساخت آینده های بهتر به کشاورزان کمک می کنید. “

یادداشت برای سردبیران

  1. مقدار سالانه آن با توجه به حجم منابع مختلف متفاوت است و فقط مربوط به مخلوط بستنی شکلاتی است.
  2. Fairtrade درآمد مرجع قیمت مرجع قیمت مورد نیاز برای یک خانوار کشاورز متوسط ​​با اندازه مزرعه مناسب و سطح بهره وری مناسب را برای درآمدزایی از فروش محصولات خود نشان می دهد. Fairtrade تنظیم شده است این قیمت مرجع در 2.2 دلار به ازای هر کیلو کاکائو به قیمت دروازه مزرعه (مبلغی که یک کشاورز کاکائو خود را به فروش می رساند).
  3. Fairtrade چارچوبی و راهنمایی برای پشتیبانی فراهم می کند تا شرکای تجاری که تصمیم دارند در نهایت هزینه های بیشتری را برای درآمد زندگی پرداخت کنند ، برای این کار حمایت شوند
  4. Fairtrade از سال 2005 با مشارکت Ben & Jerry همکاری کرده است. در آن زمان ، کشاورزان نه تنها از شبکه ایمنی قیمت ها و حق بیمه Fairtrade ، بلکه از ویژگی های دیگر نیز بهره مند شده اند: Fairtrade یک سازمان 50٪ متعلق به کشاورزان است ، بنابراین تولید کنندگان حرف برابر در تصمیم گیری است و می تواند نحوه سرمایه گذاری پول خود را انتخاب کند. Fairtrade تنها طرح صدور گواهینامه ای است که از سال 2017 برای حق کشاورزان برای درآمد زندگی تبلیغات عمومی انجام داده است. فیرترد معتقد است که قیمت مناسب برای کشاورزان فعال در تعاونی های دموکراتیک مبنایی است که اهداف پایداری دیگر را می توان بر اساس آن محقق کرد.

درباره Fairtrade
فیرترید از طریق قیمت های بهتر ، شرایط مناسب کار و معامله عادلانه تر برای کشاورزان و کارگران در کشورهای در حال توسعه ، شیوه تجارت را تغییر می دهد.

Fairtrade International یک سازمان غیرانتفاعی مستقل است که 1.7 میلیون کشاورز و کارگر در مقیاس کوچک در سراسر جهان را نمایندگی می کند. این مالک FAIRTRADE Mark است ، یک علامت تجاری ثبت شده از Fairtrade است که در بیش از 30،000 محصول ظاهر می شود. فراتر از صدور گواهینامه ، Fairtrade International و سازمان های عضو آن تولیدکنندگان را توانمند می کنند ، با مشاغل تجاری مشارکت می کنند ، مصرف کنندگان را درگیر می کنند و از آینده ای منصفانه و پایدار حمایت می کنند. در اینجا بیشتر بدانید www.fairtrade.net.

درباره بن و جری
بن و جری به عنوان یك شركت عدالت اجتماعی مشتاق ، اعتقاد بیشتری نسبت به سودآوری برای فروش كالاهای خود دارد. این شرکت با استفاده از مواد مرغوب و مرغوب ، انواع زیادی بستنی ، ماست و شرب فوق العاده برتر تولید می کند. بن و جری به روشهای مختلفی از جمله تمرکز بر تأمین منابع ارزشمند ، چشم انداز خود راجع به شکوفایی پیوند خورده را در شیوه های تجاری خود گنجانده است. در سال 2015 این شرکت انتقال خود را به استفاده از مواد کاملاً غیر GMO (موجودات زنده اصلاح شده ژنتیکی) توسط منبع و همچنین تأمین کامل مواد مورد تأیید Fairtrade در هر کجا که امکان پذیر بود ، به پایان رساند ، که به نفع کشاورزان کشورهای در حال توسعه است. محصولات بن و جری در 35 کشور جهان در سوپرمارکت ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های رفاه ، فروشگاه های حق امتیاز Ben & Jerry’s Scoop Shop ، رستوران ها و مکان های دیگر توزیع می شود. بن و جری ، الف ورمونت شرکت و زیرمجموعه کاملاً متعلق به یونیلور ، تجارت خود را بر اساس بیانیه سه بخشی با تاکید بر کیفیت محصول ، پاداش اقتصادی و تعهد به جامعه انجام می دهد. بن و جری در سال 2012 به یک شرکت مجاز B تبدیل شد. برنامه های کمک هزینه کارمندان بنیاد بن و جری در سال 2019 بالغ بر 3 میلیون دلار برای حمایت از سازماندهی مردمی برای عدالت اجتماعی و زیست محیطی در سراسر کشور بود.

تماس با رسانه:

الین دیون
Fairtrade America
[email protected]
415-615-2658

منبع Fairtrade America

لینک های مربوطه

http://www.fairtradeamerica.org