Zepp یک شریک سلامتی برتر را راه اندازی می کند

طراحی برتر یک کلاسیک مدرن را ایجاد می کند

Zepp Z که از یک قطعه آلیاژ تیتانیوم صیقلی ساخته شده است ، فوق العاده سبک و فوق العاده مقاوم است و پوشش نانوتکنولوژی NTC آن را در برابر خراش مقاوم می کند. بافت صاف و احساس لوکس بودن طرح تاج کلاسیک ، با صفحه شماره گیری شده و دکمه ها ، کنترل ساعت هوشمند شما را به یک تجربه شهودی و یکپارچه تبدیل می کند.

با صفحه همیشه روشن (همیشه روشن)[1]، Zepp Z به شما امکان می دهد زمان را سریع بررسی کنید ، و روش Health Key را نیز ببینید[2]به شما امکان می دهد فوراً به معیارهای سلامت مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. صفحه نمایش 326 ppi به طور واضح یک طیف رنگی گسترده 100٪ NTSC با جزئیات فوق العاده را تولید می کند.

یک شریک سلامتی کامل

Zepp Z با استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و داده های بیومتریک ، علائم سلامتی شما را 24 ساعت و 7 روز هفته ردیابی می کند[3]. سنسور نوری BioTracker شما2.0 PPG ضربان قلب شما را کنترل می کند[4] و هشدارهای غیر طبیعی بالای ضربان قلب را فراهم می کند.

سطح اشباع اکسیژن در خون (SpO)دو)[5] یک معیار سلامت مفید است که Zepp Z می تواند از مچ دست شما کنترل کند.

برای کمک به شما در درک ساده بیومتریک ، Zepp Z از این ویژگی ها برخوردار است PAI System سیستم ارزیابی سلامت[6] که پس از پردازش ضربان قلب ، فعالیت و سایر معیارهای سلامت ، داده های سلامتی شما را به یک ارزش بصری واحد تبدیل می کند.

Zepp Z همچنین می تواند وضعیت خواب شما را در طی دوره های خواب عمیق ، سبک و REM کنترل کند[7]، و همچنین چرت زدن در ساعات بیداری و بعد از ظهر بین ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر ، و ویژگی ها را برای ارائه نمره کیفیت خواب تفسیر می کند.

Zepp Z با استفاده از الگوریتم های ساخته شده توسط خود شما ، میزان استرس شما را کنترل می کند.

اخبار مرتبط  طبق بررسی جدیدی که در سطح اتحادیه اروپا انجام شده است ، شهروندان می خواهند برای پایان دادن به آزمایش حیوانات در اروپا برنامه ای الزام آور داشته باشند

همراه و دستیار هوشمند تناسب اندام شما

تنظیمات ورزشی در زمان واقعی در بیشتر تمرینات ضربان قلب شما را کنترل می کند ، اعلان هایی در مورد سطح ورزش ، مراحل و مناطق ضربان قلب که در آن ورزش می کنید[8]. و هنگامی که در حال حرکت هستید و به موسیقی نیاز دارید ، Zepp Z به شما امکان می دهد آهنگ های مورد علاقه خود را در تلفن خود کنترل کنید.

Zepp Z می تواند بیش از دو هفته استفاده معمول روزانه داشته باشد[9] و بیش از 30 روز[10]فقط با استفاده اساسی.

هنگام استفاده از Zepp Z ، می توانید از دستورات صوتی برای تعامل با الکسا استفاده کنید[11] در تلفن همراه خود برای کنترل لوازم هوشمند خود ، تنظیم زنگ هشدار و تایمر ، بررسی آب و هوا و موارد دیگر. دستیار صوتی آفلاین[12] همچنین از 58 دستور صوتی پشتیبانی می کند بنابراین می توانید با Zepp Z تعامل داشته باشید و کنترل را در هر زمان و هر مکان حفظ کنید.

Zepp – همیشه با شماست

مارک Zepp در سال 2010 در دره سیلیکون تاسیس شد و به سرعت به مارک ترجیحی برای ورزشکارانی تبدیل شد که به دنبال بهبود عملکرد خود هستند. اکنون ، در سال 2020 ، Zepp یک فصل جدید با سلامتی به عنوان یک مأموریت آغاز می کند ، که ناشی از اعتقاد به نقشی است که فناوری انسان محور می تواند در بهبود خود و تحقق بخشیدن به پتانسیل اینترنت اشیا-مجهز به هوش مصنوعی داشته باشد. Zepp به طور مداوم فناوری ها ، دستگاه ها و برنامه های جدید را برای کمک به کاربران در مدیریت سلامت شخصی خود توسعه می دهد.

برنامه Zepp خود بستری برای مدیریت رفاه شخصی است و همچنین نام تجاری Amazfit را که یک سری مکمل از ساعت های هوشمند ، دستبندها و پوشیدنی های برند را با خدمات ابری ارائه می دهد ، متصل می کند.

از 17 نوامبر سال 2020 ، Zepp Z ، با بدنه فلزی لمسی ممتاز ، ویژگی های سلامتی دیجیتال و صفحه ساعت قابل تنظیم برای اولین بار در وب سایت رسمی Zepp (www.zepp.com) در دسترس خواهد بود. ) با قیمت اولیه 349 دلار.

[1] “صفحه همیشه روشن است” قابلیتی است که به ساعت اجازه می دهد تا اطلاعات سیستم را هنگام روشن بودن صفحه نمایش داده و زمان خاموش بودن صفحه را نمایش دهد. برای فعال کردن این ویژگی ، حالت AOD را به صورت دستی تنظیم کنید.

[2] پشتیبانی شده توسط به روز رسانی OTA. کلید سلام فقط وقتی ساعت روی صفحه اصلی باشد فعال می شود. شما می توانید کلید را برای اندازه گیری ضربان قلب ، SpO سفارشی کنیددو یا میزان استرس.

[3] این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده ها و نتایج آزمون فقط برای مرجع است و برای تشخیص یا نظارت پزشکی در نظر گرفته نشده است.

[4] ویژگی 24 ساعته تشخیص ضربان قلب به کاربر نیاز دارد تا ویژگی “تشخیص سلامت قلب” را پیکربندی و فعال کند. نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته با برنامه سازگار است و حداقل مقدار را می توان به 1 دقیقه تنظیم کرد. این ویژگی را نمی توان برای اهداف پزشکی یا مبنایی برای تشخیص پزشکی استفاده کرد. نتایج تشخیص فقط برای مرجع ارائه می شود. در صورت عدم احساس بیماری با موسسات پزشکی حرفه ای مشورت کنید.

[5] سطح SpOدو می تواند بر سطح اکسیژن در اندام های مختلف تأثیر بگذارد. اگر سطح آن خیلی پایین باشد ، می تواند باعث سرگیجه ، سردرد یا ایست قلبی شود. این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده های اندازه گیری فقط برای اهداف مرجع در نظر گرفته شده اند و نمی توانند برای تشخیص حرفه ای یا نظارت بر شرایط پزشکی استفاده شوند. علاوه بر این ، در صورت تماس ناحیه حسگر با پوست خال کوبی شده ، رنگدانه ای یا رنگی با رنگ عمیق ، دقت داده تحت تأثیر قرار می گیرد. برای اندازه گیری SpOدو، بازوی خود را ثابت نگه دارید.

[6] مطالعه تناسب اندام HUNT نشان می دهد که افرادی که نمره PAI of 100 یا بیشتر دارند ، کمتر در معرض فشار خون ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 هستند. مطالعه تناسب اندام HUNT: این مطالعه توسط پروفسور اولریک ویسلوف از دانشکده پزشکی دانشگاه علم و صنعت نروژ. بیش از 35 سال طول کشید و بیش از 230،000 شرکت کننده داشت.

[7] دوره حرکت سریع چشم ، که به آن REM نیز گفته می شود ، اساس ریتم بیولوژیکی طبیعی و حمایت از زندگی پستانداران است. این عامل حدود 20 تا 25 درصد از کل چرخه خواب شبانه است. با حرکت سریع چشم ، دامنه کم و فعالیت EEG با فرکانس مختلط و شل شدن فشار عضلانی مشخص می شود. برای نظارت بر چرخه REM ، حالت دستیار خواب و نظارت بر ضربان قلب باید فعال باشد.

[8] در تمرینات زیر آب قابل استفاده نیست.

[9] شرایط آزمایش: نظارت بر ضربان قلب و نظارت بر خواب فعال هستند و SpOدو دو بار در روز اندازه گیری می شود. هر روز صفحه نمایش روشن و 150 پیام نمایش داده می شود و کاربر 30 بار برای بررسی زمان نبض خود را بالا می برد. عملیات دیگر هر بار 5 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. کاربر سه بار در هفته ورزش می کند و هر بار 30 دقیقه می دوید ، با GPS فعال است. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و زمان واقعی ممکن است کمی با مقدار اسمی متفاوت باشد.

[10] عمر باتری به شرایط زیر اشاره دارد: بلوتوث ، نظارت بر ضربان قلب و سایر ویژگی ها خاموش هستند. کاربر برای روشن شدن صفحه نمایش 100 بار در روز مچ دست خود را بالا می آورد. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و زمان واقعی ممکن است کمی با مقدار اسمی متفاوت باشد.

[11] الکسا با به روزرسانی OTA سازگار خواهد بود. الکسا در همه کشورها / مناطق در دسترس نخواهد بود. برای بررسی کشورهای / مناطق موجود ، زبانهای پشتیبانی شده و نحوه فعال سازی و استفاده از الکسا در Zepp Z خود ، به support.zepp.com مراجعه کنید.

[12] دستیار صوتی آفلاین فقط از دستورات صوتی انگلیسی پشتیبانی می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1335357/Zepp_Z_A_Brand_New_Icon_with_a_titanium_alloy_body.jpg

اخبار مرتبط  شفق قطبی کنسرت میزبان فراخوان کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه سوم 2020 خواهد بود

منبع: Zepp

منبع Zepp