Zepp یک همراه سلامتی منحصر به فرد را راه اندازی می کند

یک طراحی منحصر به فرد به یک کلاسیک مدرن تبدیل می شود

Zepp Z ساخته شده از یک تکه آلیاژ صیقلی تیتانیوم ، فوق العاده سبک و فوق العاده قوی است ، به علاوه از یک پوشش نانوتکنولوژی سازگار با NTC برخوردار است که باعث مقاومت در برابر خراش می شود. بافت صاف و احساس لوکس یک طرح تاج کلاسیک ، همراه با یک صفحه دکمه ای حک شده ، کنترل ساعت هوشمند شما را به یک تجربه شهودی و بدون دردسر تبدیل می کند.

با صفحه “همیشه روشن”[1]، Zepp Z به شما امکان می دهد زمان را با یک نگاه ، و کلید بهداشت عملی را ببینید[2] به شما امکان می دهد به یک لحظه به معیارهای بهداشتی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. نمایشگر 326 ppi طیف گسترده ای از 100٪ رنگ NTSC را به وضوح و با جزئیات فوق العاده تولید می کند.

یک همراه سلامتی کامل

Zepp Z از طریق هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری داده های بیومتریک ، به طور دائمی نشانگرهای سلامتی شما را کنترل می کند[3]. سنسور نوری BioTracker شما2.0 PPG ضربان قلب شما را کنترل می کند[4] و همچنین هنگامی که میزان غیر عادی بالایی را تشخیص می دهد هشدارهایی را ارسال می کند.

سطح اشباع اکسیژن خون (SpO)2)[5] این یک معیار مفید برای سلامتی است که Zepp Z می تواند از مچ دست شما اندازه گیری کند.

برای کمک به شما در درک بیومتریک خود به راحتی ، Zepp Z دارای این ویژگی است PAI assessment سیستم ارزیابی سلامت[6] که پس از پردازش ضربان قلب ، فعالیت و سایر معیارهای سلامتی ، داده ها را به یک ارزش بصری واحد تبدیل می کند.

Zepp Z همچنین می تواند وضعیت شما را هنگام خواب ، از طریق خواب عمیق ، سبک و REM ، کنترل کند.[7]، علاوه بر زمان بیداری و چرت بعد از ظهر بین 11 صبح تا 6 بعد از ظهر ، و سپس ویژگی ها را برای ارائه نمره کیفیت خواب تفسیر می کند.

Zepp Z با استفاده از الگوریتم های خود ساخته ، میزان استرس شما را کنترل می کند.

اخبار مرتبط  OverDrive برای به دست آوردن RBdigital از RBmedia

همراه و دستیار ورزش هوشمند شما

عملکردهای ورزشی در زمان واقعی در بیشتر تمرینات ضربان قلب شما را کنترل می کنند و اعلان هایی را درباره سطح ورزش ، مراحل و مناطق ضربان قلب که هنگام ورزش در آن هستید ، به شما ارائه می دهند.[8]. و هنگامی که دیگر در سفر نیستید و به موسیقی نیاز دارید ، با Zepp Z می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را در تلفن خود کنترل کنید.

Zepp Z با یک بار شارژ می تواند بیش از دو هفته استفاده روزانه باشد[9]، و بیش از 30 روز[10] اگر استفاده اساسی است.

با پوشیدن Zepp Z روی مچ دست خود ، می توانید از دستورات صوتی برای تعامل با الکسا استفاده کنید[11] بر روی تلفن خود و کنترل لوازم خانگی هوشمند خود ، تنظیم هشدارها و تایمر ، مشاهده وضعیت هوا و بسیاری از عملکردهای دیگر. دستیار صوتی آفلاین گنجانده شده است[12] همچنین دارای 58 دستور صوتی است بنابراین می توانید با Zepp Z تعامل داشته باشید و در هر زمان و هر مکان کنترل خود را حفظ کنید.

Zepp ، همیشه با شماست

مارک Zepp در سال 2010 در سیلیکون ولی تاسیس شد و به سرعت به مارک مورد علاقه ورزشکارانی تبدیل شد که به دنبال بهبود عملکرد خود هستند. اکنون در سال 2020 ، Zepp فصل جدیدی را با سلامتی به عنوان یک مأموریت آغاز می کند ، که اعتقاد آن به نقشی است که فناوری متمرکز بر انسان می تواند برای بهبود خود داشته باشد و تحقق پتانسیل اینترنت اشیا pow که توسط AI ساخته شده است. Zepp همچنان به توسعه فناوری ها ، دستگاه ها و برنامه های جدید کمک می کند تا کاربران بتوانند سلامت شخصی خود را مدیریت کنند.

برنامه Zepp خود بستری برای مدیریت سلامتی شخصی است و همچنین با نام تجاری خواهر Amazfit متصل می شود ، که مجموعه ای از ساعت های هوشمند مکمل ، دستبندها و پوشیدنی ها را با خدمات ابری ارائه می دهد.

Zepp Z با کیف فلزی انحصاری ، قابلیت های دیجیتال بهداشتی و شماره گیری قابل تنظیم به راحتی از 17 نوامبر 2020 در وب سایت رسمی Zepp (www.zepp.com) با قیمت اولیه در دسترس خواهد بود. از 349 دلار

اخبار مرتبط  بازار Cryocooler به ارزش 3.1 میلیارد دلار تا سال 2025

[1] نمایشگر “همیشه روشن” قابلیتی است که به ساعت اجازه می دهد تا هنگام روشن بودن صفحه نمایش اطلاعات سیستم را نشان دهد و زمان خاموش بودن نمایشگر را نشان دهد. برای فعال کردن این ویژگی ، حالت AOD را به صورت دستی پیکربندی کنید.

[2] با به روزرسانی OTA مجاز است. کلید سلام فقط وقتی ساعت روی صفحه اصلی باشد فعال می شود. می توانید آن را برای اندازه گیری ضربان قلب ، SpO سفارشی کنید2 یا میزان استرس.

[3] این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده ها و نتایج آزمایش فقط برای مرجع است و نباید از آنها برای نظارت یا تشخیص پزشکی استفاده شود.

[4] کاربر باید عملکرد 24 ساعته تشخیص ضربان قلب را در عملکرد “تشخیص سلامت قلب” تنظیم کند. نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته را می توان در برنامه مشاهده کرد و حداقل مقدار را می توان تا یک دقیقه تنظیم کرد. این ویژگی نباید برای اهداف پزشکی یا به عنوان پایه ای برای تشخیص پزشکی استفاده شود. نتایج تشخیص فقط برای مرجع است. اگر احساس خوبی ندارید با موسسات پزشکی حرفه ای مشورت کنید.

[5] سطح اشباع اکسیژن (SpO)2) می تواند بر سطح اکسیژن در اندام های مختلف تأثیر بگذارد. اگر سطح آن خیلی کم باشد ، می تواند باعث سرگیجه ، سردرد یا ایست قلبی شود. این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده های اندازه گیری فقط برای مرجع است و نباید از آنها برای تشخیص حرفه ای یا نظارت بر بیماری های پزشکی استفاده شود. بعلاوه ، در صورت تماس ناحیه حسگر با پوست خال کوبی شده ، رنگدانه ای یا قهوه ای عمیق ، دقت داده آسیب می بیند. برای اندازه گیری SpO2، بازوی خود را ثابت نگه دارید.

[6] مطالعه تناسب اندام HUNT نشان می دهد که افرادی که نمره PAI of 100 یا بالاتر دارند ، در معرض خطر فشار خون ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 قرار دارند. از دانشگاه علم و صنعت نروژ. این بیش از 35 سال به طول انجامید و 230،000 شرکت کننده داشت.

[7] دوره حرکات سریع چشم که به آن REM نیز گفته می شود ، اساس ریتم بیولوژیکی طبیعی و حمایت از زندگی در پستانداران است. این بین 20 تا 25 درصد از کل چرخه خواب شبانه را شامل می شود. با حرکت سریع چشم ، دامنه کم ، فعالیت EEG با فرکانس مختلط و شل شدن فشار عضلانی مشخص می شود. برای نظارت بر چرخه REM خود ، باید حالت دستیار خواب و نظارت بر ضربان قلب را فعال کنید.

[8] این تمرین در زیر آب اعمال نمی شود.

[9] شرایط آزمایش: ضربان قلب و نظارت بر خواب فعال می شوند ، و SpO2 هر روز دو بار اندازه گیری می شود. هر روز ، صفحه نمایش با نمایش 150 پیام روشن می شود و کاربر برای دیدن زمان 30 بار مچ خود را بالا می آورد. سایر اقدامات در یک زمان کمتر از 5 دقیقه به طول می انجامد. کاربر سه بار در هفته ورزش می کند ، و هر بار 30 دقیقه می دوید ، با ویژگی GPS فعال است. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی است و عمر واقعی ممکن است کمی با مقدار اسمی متفاوت باشد.

[10] این عمر باتری به شرایط زیر اشاره دارد: بلوتوث ، نظارت بر ضربان قلب و سایر ویژگی ها خاموش هستند. کاربر برای روشن کردن صفحه نمایش 100 بار در روز مچ دست خود را بالا می آورد. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی است و عمر واقعی ممکن است کمی با مقدار اسمی متفاوت باشد.

[11] الکسا برای به روزرسانی OTA مجاز است. الکسا در همه کشورها و مناطق در دسترس نخواهد بود. برای دیدن کشورها و مناطق موجود ، زبانهای پشتیبانی شده و نحوه فعال سازی و استفاده از الکسا در Zepp Z خود ، به support.zepp.com مراجعه کنید.

[12]دستیار صوتی آفلاین فقط از دستورات صوتی به زبان انگلیسی پشتیبانی می کند.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1335358/Zepp_Z_A_Brand_New_Icon_with_a_titanium_alloy_body.jpg

اخبار مرتبط  تا زمانی که آنها به ماهی تبدیل نشوند ، بچه ها به شما احتیاج دارند تا آنها را در آب و اطراف آن ایمن نگه دارید

منبع: Zepp

منبع Zepp