Zepp یک وسیله کمکی برتر برای طرفداران بهداشت و درمان Pусский Polski انگلیسی انگلیسی انگلیسی انگلیسی راه اندازی می کند

طراحی برتر یک کلاسیک مدرن را ایجاد می کند

مدل Zepp Z ، ساخته شده از آلیاژ جامد تیتانیوم با سطح صیقلی ، فوق العاده سبک و بسیار با دوام است ، در حالی که پوشش NTC با استفاده از فناوری نانو ، مقاومت در برابر آسیب مکانیکی سطح را تضمین می کند. بافت صاف و سبک مجلل تاج پیچ در پیچ کلاسیک با صفحه و دکمه های برجسته ، عملکرد ساعت هوشمند را بصری و ساده می کند.

با نمایشگر همیشه روشن (صفحه نمایش همیشه روشن)[1] Zepp Z به شما امکان می دهد هنگام مشاهده ساعت ، زمان کنونی و کلید بهداشتی مناسب را مشاهده کنید[2] نمایش فوری پارامترهای سلامتی انتخاب شده را فراهم می کند. نمایشگر 326 ppi به طور واضح طیف رنگی کامل NTSC را با سطح جزئیات بی سابقه ای تولید می کند.

دستیار جهانی پیروان سبک زندگی سالم

Zepp Z با استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و بیومتریک ، وضعیت سلامتی شما را 24/7 رصد می کند[3]… سنسور نوری آن BioTracker2.0 PPG ضربان قلب را کنترل می کند[4] و در مورد افزایش غیر طبیعی آن به کاربر سیگنال می دهد.

اشباع اکسیژن خون (SpO)2)[5] یک شاخص مفید برای رفاه است که با دستگاه Zepp Z روی مچ شما قابل اندازه گیری است.

برای سهولت در درک داده های بیومتریک ، Zepp Z مجهز است سیستم ارزیابی سلامت PAI[6]که پارامترهای رفاه کاربر را پس از پردازش داده ها در مورد ضربان قلب ، فعالیت و غیره ، به یک نشانگر بصری واحد تبدیل می کند.

علاوه بر این ، Zepp Z می تواند حالت های خواب سبک و عمیق ، از جمله خواب سریع حرکت چشم (REM) را کنترل کند.[7]، و همچنین بیداری و خواب بعد از ظهر از 11 به 18 ساعت ، تبدیل پارامترهای حاصل به شاخص کیفیت خواب.

با استفاده از الگوریتم های توسعه یافته توسط متخصصان تولید کننده ، Zepp Z سطح تنش را کنترل می کند.

همدم و دستیار تناسب اندام

تنظیمات ورزشی در زمان واقعی میزان ضربان قلب را برای بیشتر فعالیتهای بدنی ردیابی می کند ، با این کار اعلان میزان تمرینات ، مراحل و ضربان قلب در کاربر را در هنگام تمرین به کاربر می دهد[8]… هنگامی که در حال حرکت هستید و می خواهید به موسیقی گوش دهید ، Zepp Z به شما امکان می دهد آهنگ های مورد علاقه خود را از حافظه تلفن خود پخش کنید.

اخبار مرتبط  نیمان مارکوس با رونمایی از نسخه 94 کتاب آیکونیک کریسمس و هدایای افسانه ای فانتزی ، آن را جادو می کند

Zepp Z با یک بار شارژ در استفاده عادی روزانه می تواند بیش از دو هفته دوام بیاورد[9] و بیش از 30 روز[10] هنگام استفاده از توابع اساسی

هنگام پوشیدن Zepp Z ، می توانید از دستورات صوتی برای تعامل با دستیار مجازی الکسا استفاده کنید[11] در تلفن همراه خود برای کنترل لوازم خانگی ، تنظیم زنگ هشدار و تایمر ، دریافت اطلاعات آب و هوا و غیره علاوه بر این ، یک دستیار صوتی مستقل داخلی[12] از 58 دستور صوتی پشتیبانی می کند ، که به کاربر امکان می دهد با دستگاه Zepp Z ارتباط برقرار کند و در عین حال کنترل رفاه خود را در هر زمان و هر مکان حفظ کند.

Zepp – در هر زمان با شما

مارک Zepp در سال 2010 در سیلیکون ولی راه اندازی شد و به سرعت در میان ورزشکارانی که به دنبال بهبود عملکرد خود بودند محبوبیت پیدا کرد. اکنون در سال 2020 ، Zepp فصل جدیدی را با هدف استراتژیک حفظ سلامتی ، با تکیه بر اعتقاد به نقشی که فناوری های انسان محور می توانند در خودسازی داشته باشند و تحقق پتانسیل اینترنت اشیا-مجهز به هوش مصنوعی ، آغاز می کند. متخصصان Zepp به طور مداوم در حال توسعه فناوری ها ، دستگاه ها و برنامه های جدید برای کمک به کاربران در کنترل رفاه خود هستند.

برنامه Zepp خود یک بستر مدیریت سلامتی است و همچنین با نام تجاری Amazfit تعامل برقرار می کند ، که طیف وسیعی از ساعت های هوشمند مارک دار ، دستبندهای تناسب اندام و سایر دستگاه های پوشیدنی را ارائه می دهد که از سرویس های ابری تغذیه می کنند.

از 17 نوامبر 2020 ، Zepp Z با یک جعبه فلزی سبک با ویژگی های لمسی برتر ، ویژگی های حس دیجیتال و صفحه ساعت قابل تنظیم با قیمت اولیه 349 دلار در وب سایت رسمی Zepp (www.zepp.com) در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  ناهار خوری داخل سالن به ICHIRAN Midtown West بازمی گردد

[1] Always-On Display تابعی است که به ساعت اجازه می دهد تا هنگام روشن بودن صفحه و زمان جاری پس از خاموش شدن اطلاعات سیستم را نمایش دهد. برای فعال کردن این عملکرد ، باید حالت AOD را به صورت دستی تنظیم کنید.

[2] پس از به روزرسانی OTA پشتیبانی می شود. کلید Health فقط در صفحه اصلی ساعت کار می کند. این کلید می تواند برای اندازه گیری ضربان قلب ، SpO پیکربندی شود2 یا سطح استرس

[3] این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده ها و نتایج آزمون فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شود و برای تشخیص پزشکی یا نظارت پزشکی در نظر گرفته نشده است.

[4] عملکرد ضربان قلب 24/7 به کاربر نیاز دارد تا عملکرد “تشخیص سلامت قلب” را تنظیم و فعال کند. نظارت بر ضربان قلب به صورت شبانه روزی توسط برنامه پشتیبانی می شود و می توان 1 دقیقه به عنوان حداقل مقدار تنظیم کرد. این ویژگی را نمی توان برای اهداف پزشکی یا مبنایی برای تشخیص پزشکی استفاده کرد. نتایج تعیین چنین پارامترهایی فقط برای مرجع ارائه می شود. اگر احساس بدی دارید ، با یک موسسه پزشکی تخصصی تماس بگیرید.

[5] سطح SpO2 می تواند بر سطح اکسیژن در اندام های مختلف تأثیر بگذارد. خواندن خیلی کم می تواند باعث سرگیجه ، سردرد یا ایست قلبی شود. این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده های اندازه گیری فقط برای اهداف مرجع است و نباید از آنها برای تشخیص حرفه ای یا نظارت بر سلامت استفاده شود. علاوه بر این ، در صورت تماس سطح حسگر با پوست خال کوبی ، رنگدانه ای یا رنگی ، می توان از صحت داده ها استفاده کرد. برای اندازه گیری سطح SpO2 دست خود را بی حرکت نگه دارید

[6] نتایج حاصل از مطالعه HUNT نشان می دهد افرادی که نمره PAI ™ 100 یا بالاتر دارند ، در معرض خطر ابتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 هستند. مطالعه تناسب اندام HUNT: این مطالعه توسط اولریک ویسلوف ، استاد پزشکی در دانشگاه علم و صنعت نروژ انجام شده است. بیش از 35 سال به طول انجامید و بیش از 230 هزار شرکت کننده داشت.

[7] حرکت سریع چشم (REM) اساس ریتم بیولوژیکی طبیعی و پشتیبانی از زندگی در پستانداران است. این حدود 20-25٪ از چرخه کامل خواب شبانه را تشکیل می دهد. با حرکت سریع کره چشم ، فعالیت EEG با دامنه کم و فرکانس متفاوت و شل شدن عضلات مشخص می شود. برای نظارت بر چرخه خواب REM ، باید حالت های دستیار خواب و ردیابی ضربان قلب را فعال کنید.

[8] برای فعالیت بدنی در زیر آب قابل استفاده نیست.

[9] شرایط آزمایش: عملکرد ضربان قلب و نظارت بر خواب فعال هستند و اندازه گیری SpO2 دو بار در روز تولید می شود. این صفحه روزانه 150 پیام نمایش می دهد و کاربر دست خود را بالا می برد تا 30 بار در روز زمان را بررسی کند. سایر عملیات هر بار 5 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. کاربر هفته ای سه بار تمرین می کند و در هر تمرین با GPS فعال 30 دقیقه آهسته دویدن می کند. عمر باتری به دلیل عوامل مختلف متفاوت خواهد بود و زمان واقعی ممکن است با مقدار اسمی کمی متفاوت باشد.

[10] عمر باتری نشان داده شده بر اساس شرایط زیر است: بلوتوث ، نظارت بر ضربان قلب و سایر ویژگی ها غیرفعال هستند. کاربر دست خود را برای روشن کردن صفحه نمایش 100 بار در روز بلند می کند. عمر باتری به دلیل عوامل مختلف متفاوت خواهد بود و ممکن است زمان واقعی با مقدار اسمی کمی متفاوت باشد.

[11] دستیار مجازی الکسا پس از به روزرسانی OTA پشتیبانی می شود. عملکرد الکسا در همه کشورها / مناطق در دسترس نخواهد بود. برای لیستی از کشورها / مناطقی که در آنها در دسترس خواهد بود ، لیستی از زبانهای پشتیبانی شده و نحوه فعال سازی و استفاده از ماژول الکسا در Zepp Z ، لطفاً به آدرس support.zepp.com مراجعه کنید.

[12] دستیار صوتی آفلاین فقط از دستورات صوتی انگلیسی پشتیبانی می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1335158/Zepp_Z_A_Brand_New_Icon_with_a_titanium_alloy_body.jpg

اخبار مرتبط  نویسنده جان فاینشتاین کتاب صوتی جدیدی را منتشر کرد

منبع: Zepp