Zepp شریک برتر را در منطقه سلامتی راه اندازی می کند

طراحی با کیفیت بالا یک کلاسیک مدرن را ایجاد می کند

Zepp Z که از یک قطعه آلیاژ تیتانیوم صیقلی ساخته شده است ، نه تنها فوق العاده سبک و فوق العاده پایدار است ، بلکه پوشش نانو فناوری NTC آن را در برابر خراش مقاوم می کند. بافت صاف و احساس لوکس طرح تاج کلاسیک با صفحه و حک شده روی دکمه ها ، استفاده از ساعت هوشمند شما را به یک تجربه شهودی و یکپارچه تبدیل می کند.

روی صفحه نمایش همیشه روشن[1] می توانید با یک نگاه کلی از Zepp Z و با استفاده از کلید بهداشتی ، زمان را بخوانید[2] می توانید بلافاصله به معیارهای مورد علاقه سلامتی خود دسترسی پیدا کنید. نمایشگر 326 ppi به طور واضح 100٪ طیف گسترده ای از رنگ NTSC را با سطح جزئیات جزئی ارائه می دهد.

یک شریک زندگی خوب و همه جانبه

Zepp Z با کمک هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری داده های بیومتریک ، پارامترهای سلامتی شما را بصورت شبانه روزی ردیابی می کند [3]. نوری شماسنسور Pio BioTracker 2.0 ضربان قلب شما را کنترل می کند[4] و همچنین در صورت داشتن مقادیر غیر عادی بالا هشدارهایی را صادر می کند.

سطح اشباع اکسیژن خون (SpO2)[5] همچنین یک پارامتر مفید برای سلامتی است که Zepp Z می تواند روی مچ دست شما اندازه گیری کند.

بنابراین شما می توانید داده های بیومتریک خود را به راحتی درک کنید ، Zepp Z دارای این اطلاعات است PAI System سیستم ارزیابی سلامت[6]که داده های سلامت شما را پس از پردازش ضربان قلب ، فعالیت و سایر معیارهای سلامتی ، به یک ارزش بصری واحد تبدیل می کند.

Zepp Z می تواند از طریق دوره های خواب عمیق ، خواب سبک و REM وضعیت خواب شما را کنترل کند[7] و همچنین ساعت های بیداری و چرت بعد از ظهر بین 11 صبح تا 6 بعد از ظهر و ویژگی ها را برای ارزیابی کیفیت خواب تفسیر می کند.

با الگوریتم های توسعه یافته داخلی ، Zepp Z سطح استرس شما را نیز کنترل می کند.

همراه و دستیار فیتنس باهوش شما

تنظیمات ورزشی در زمان واقعی ضربان قلب شما را در بیشتر فعالیت های بدنی کنترل می کند و به شما اعلان هایی از سطح تمرینات ، مراحل و مناطق ضربان قلب شما را در حین ورزش می دهد[8]. و هنگامی که در حال حرکت هستید و به موسیقی احتیاج دارید ، می توانید از Zepp Z برای کنترل آهنگ های مورد علاقه خود در تلفن همراه خود استفاده کنید.

اخبار مرتبط  یک ماده غذایی مغذی و جذاب

با استفاده معمول روزانه ، Zepp Z می تواند بیش از دو هفته دوام بیاورد[9] و بیش از 30 روز فقط برای یکبار استفاده[10] ادامه دادن.

اگر شما Zepp Z را می توانید با استفاده از دستورات صوتی با الکسا حمل کنید[11] برای کنترل لوازم خانگی هوشمند ، تنظیم زنگ هشدار و تایمر ، بررسی آب و هوا و موارد دیگر با تلفن همراه خود ارتباط برقرار کنید. دستیار صوتی آفلاین[12] همچنین از 58 دستور صوتی پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید با Zepp Z تعامل داشته باشید و در هر زمان و هر مکان کنترل خود را حفظ کنید.

Zepp – هر لحظه با شما

مارک Zepp در سال 2010 در دره سیلیکون تاسیس شد و به سرعت به نقطه تماس ورزشکارانی تبدیل شد که می خواهند عملکرد خود را بهبود بخشند. اکنون ، در سال 2020 ، Zepp ، با درک پتانسیل اینترنت اشیا pow که توسط AI ساخته شده است ، فصل جدیدی را آغاز می کند: Zepp به سلامت به عنوان ماموریت خود نگاه می کند ، با اعتقاد به نقشی که فناوری انسان محور در آن بازی می کند ، که می تواند خودسازی را بازی کند. Zepp به طور مداوم در حال توسعه فناوری ها ، دستگاه ها و برنامه های جدیدی است که کاربران را در مدیریت سلامت شخصی خود پشتیبانی می کند.

برنامه Zepp خود بستری برای مدیریت رفاه شخصی است و همچنین نام تجاری خواهر Amazfit را متصل می کند ، که مجموعه ای مکمل از ساعت های هوشمند مارک دار ، بندها و پوشیدنی ها را با خدمات ابری ارائه می دهد.

از جانب هفدهم. نوامبر 2020 Zepp Z با قاب فلزی سبک وزن خود با راحتی پوشیدن با کیفیت بالا ، عملکردهای دیجیتال سلامت و شماره گیری قابل تنظیم برای اولین بار در وب سایت رسمی Zepp در دسترس خواهد بود (www.zepp.com) با قیمت مقدماتی از 349 دلار در دسترس بودن

اخبار مرتبط  کافه لادرو ، دنده قهوه سیاتل ، اولین بانک فناوری در کرکلند شهری افتتاح شد

1] Always-On Display ویژگی است که ساعت را قادر می سازد اطلاعات سیستم را هنگام روشن بودن صفحه نمایش داده و زمان خاموش بودن صفحه را نشان دهد. برای فعال کردن این عملکرد ، حالت AOD را به صورت دستی تنظیم کنید.

2] پشتیبانی شده توسط ارتقا up OTA. کلید سلامتی فقط وقتی صفحه اصلی در ساعت نمایش داده می شود فعال می شود. می توانید کلید را برای اندازه گیری ضربان قلب ، SpO2 یا میزان استرس تنظیم کنید.

[3] این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده ها و نتایج آزمایش فقط برای مرجع است و برای تشخیص پزشکی یا نظارت پزشکی در نظر گرفته نشده است.

4] عملکرد 24 ساعته تشخیص ضربان قلب ، کاربر را ملزم به تنظیم و روشن کردن عملکرد “تشخیص سلامت قلب” می کند ؛ نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته در برنامه پشتیبانی می شود و حداقل مقدار را می توان روی 1 دقیقه تنظیم کرد ؛ این عملکرد را نمی توان برای پزشکی استفاده کرد هدف یا به عنوان مبنای تشخیص پزشکی. نتایج تشخیص فقط برای مرجع ارائه می شود. لطفاً در صورت عدم احساس سلامتی با موسسات پزشکی حرفه ای تماس بگیرید

[5] اشباع اکسیژن می تواند محتوای اکسیژن اعضای مختلف را تحت تأثیر قرار دهد. اگر سطح آن خیلی پایین باشد ، می تواند منجر به سرگیجه ، سردرد یا ایست قلبی شود. این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده های اندازه گیری فقط برای مرجع است و نمی تواند برای تشخیص حرفه ای یا نظارت بر بیماری ها استفاده شود. علاوه بر این ، در صورت تماس ناحیه حسگر با پوست خالکوبی ، رنگدانه ای یا بسیار تیره ، دقت داده ها تحت تأثیر قرار می گیرد. برای اندازه گیری SpO2 ، لطفا بازوی خود را ثابت نگه دارید.

[6] مطالعه تناسب اندام HUNT نشان داد که افرادی که نمره PAI of 100 یا بالاتر دارند در معرض خطر فشار خون بالا ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 هستند. مطالعه تناسب اندام HUNT: این مطالعه توسط پروفسور اولریک ویسلوف از دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی در دانشگاه علم و صنعت نروژ انجام شده است. این امتحانات بیش از 35 سال به طول انجامید و بیش از 230،000 نفر در آن شرکت کردند.

[7] دوره حرکت سریع چشم ، REM نیز نامیده می شود ، پایه بیوریتم طبیعی و حمایت از زندگی پستانداران است. این حدود 20٪ -25٪ کل چرخه خواب شبانه را تشکیل می دهد. حرکات سریع چشم ، فعالیت EEG با فرکانس مختلط با دامنه کم و شل شدن فشار عضلانی مشخص می شود. برای نظارت بر چرخه REM ، حالت دستیار خواب و ردیابی ضربان قلب باید فعال شود.

هشتم] به فعالیت بدنی زیر آب اعمال نمی شود.

9] شرایط تجربی: نظارت بر ضربان قلب و نظارت بر خواب روشن است و SpO2 دو بار در روز اندازه گیری می شود. هر روز صفحه نمایش روشن و 150 پیام نمایش داده می شود و کاربر 30 بار مچ خود را بالا می برد تا زمان را بررسی کند. عملیات دیگر هر کدام 5 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. کاربر سه بار در هفته ورزش می کند و هربار با فعال بودن عملکرد GPS به مدت 30 دقیقه می دوید. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و مدت زمان واقعی ممکن است از مقدار اسمی کمی متفاوت باشد.

10] این عمر باتری به شرایط زیر اشاره دارد: بلوتوث ، نظارت بر ضربان قلب و سایر عملکردها خاموش است. کاربر 100 بار در روز مچ را بلند می کند تا صفحه را روشن کند. دوام باتری تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و مدت زمان واقعی ممکن است از مقدار اسمی کمی متفاوت باشد.

11] الکسا از طریق ارتقا OTA پشتیبانی می شود. الکسا در همه کشورها / مناطق در دسترس نخواهد بود. برای دیدن کشورها / مناطق موجود ، زبانهای پشتیبانی شده و فعال سازی و استفاده از الکسا در Zepp Z خود ، لطفاً از support.zepp.com دیدن کنید.

[12] دستیار صوتی آفلاین فقط از دستورات صوتی انگلیسی پشتیبانی می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1335158/Zepp_Z_A_Brand_New_Icon_with_a_titanium_alloy_body.jpg

اخبار مرتبط  گزارشات یکشنبه نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020

منبع: Zepp