آلفا لاوال سیستم دریایی را برای کاهش گازهای گلخانه ای راه اندازی کرد

لوند ، سوئد، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال گرما ، جداسازی گریز از مرکز و جابجایی مایعات – سیستم زیست محیطی دریایی جدیدی را با نام Alfa Laval PureCool راه اندازی کرده است. این سیستم ، در ترکیب با فناوری iCER WinGD ، می تواند لغزش متان را از موتورهای گازی کشتی ها کاهش دهد ، اگر در جو آزاد شوند ، دارای پتانسیل گرمایش جهانی بالاتر از CO2 هستند. سیستم جدید PureCool جدیدترین مورد اضافه شده به سبد محصولات زیست محیطی دریایی آلفا لاوال است.

سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) هدف این است که انتشار گازهای گلخانه ای مربوط به کشتی ها را حداقل 50 درصد تا سال 2050 کاهش دهد. از آنجا که صنعت دریایی به دنبال آینده ای مبتنی بر سوخت های غیر فسیلی است ، انتظار می رود گاز طبیعی مایع یکی از سوختهای گذار به سمت کربن زدایی باشد.

سیستم جدید Alfa Laval PureCool ، در ترکیب با فناوری iCER WinGD (همانطور که در بیانیه مطبوعاتی ذکر شد 25 ژوئن 2020) منبع انتشار غیرمشخص را هدف قرار می دهد: لغزش متان ، که درصد کمی از متان نسوخته است که وقتی LNG به عنوان سوخت استفاده می شود از طریق موتور خارج می شود. اگرچه LNG احتراق نسبت به سایر سوخت های فسیلی ، دی اکسید کربن کمتری آزاد می کند ، اما متان دارای پتانسیل گرمایش جهانی بالاتر از CO2 است ، که این بخش نسوخته را نگران کننده می کند. در حال حاضر هیچ قانونی برای لغزش متان وجود ندارد ، اما اگر صنعت دریایی تا سال 2050 به کاهش 50 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای دریایی برسد ، باید این مسئله را حل کرد.

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم به روزرسانی عملکرد Venom Q1 2020 را ارائه می دهد

می گوید: “از آنجا که LNG یک سوخت مهم پل در انتقال به آینده با کربن صفر است ، ما باید عواقب منفی زیست محیطی این سوخت را تا آنجا که ممکن است کاهش دهیم.” سامر کالرا، رئیس بخش دریایی. “سیستم جدید Alfa Laval PureCool ما نه تنها به کاهش لغزش متان کمک می کند بلکه باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود که آن را به یک راه حل خوب برای مشتریان و محیط زیست تبدیل می کند.”

اخبار مرتبط  InMed برای حضور در چهارمین کنفرانس سالانه شاهدانه Canaccord Genuity

Alfa Laval PureCool جدیدترین الحاق به مفهوم PureThinking این شرکت است که بیش از 15 سال پیش معرفی شده است. این شامل چندین محصول ، سیستمهای کلیدی مانند Alfa Laval PureBallast و PureSOx است که دارندگان کشتی را قادر می سازد از مقررات دریایی پیروی کنند.

آیا می دانید که … با توجه به DNV GL ، انتظار می رود مخلوط سوخت صنعت حمل و نقل در سال 2050 از تقریباً تحت سلطه نفت تبدیل به مخلوطی از سوخت های کم کربن و یا صفر (60 درصد) و گاز طبیعی (30 درصد) شود؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ترویج استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

اخبار مرتبط  نه کسب و کار پیشرو راه اندازی ابتکار جدید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت به آینده صفر خالص

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن: +46 46 36 65 10
تلفن همراه: +46 730 46 30 90

اوا شیلر
مدیر روابط عمومی
آلفا لاوال
تلفن: + 46 46 36 71 01
تلفن همراه: +46 709 38 71 01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-lac- سیستم-دریایی-برای-کاهش-گلخانه های-گلخانه ، c3239112

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال