آیروانا اعلام کرد مشارکت “آن را به جلو بریز” با Food Lifeline

سیاتل، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز کمپین “Pour it Forward” شرکت آیروانا در مشارکت با واشنگتن غربی منجر به سود غیر انتفاعی در تلاش برای پایان دادن به گرسنگی ، Food Lifeline. Food Lifeline که عضوی از Feeding America است ، برای تغذیه افرادی که امروز گرسنه هستند و همچنین رفع علل اصلی ایجاد ناامنی غذایی برای پایان دادن به گرسنگی برای فردا ، تلاش می کند.

به عنوان یک شریک در فصل اهدا Lifeline Food ، شرکت آیروانا با تعهد دادن در این کار اساسی متعهدانه ادامه می دهد. 1 دلار از هر فروش ماراتور جدید زعفران یا هوای خشک Dusty Blue Aervana Essential Wine به Food Lifeline ، از امروز شروع می شود و سه ماهه به جلو می رود.

Aervana از مشتریان خود دعوت می کند تا با خرید یک Aervana Essential در Aervana.com یا Amazon – فقط به پشتیبانی این تعهد کمک کنند. 1 دلار می تواند تا پنج وعده غذایی را برای خانواده های نیازمند تأمین کند. همانطور که همه گیر COVID-19 در سطح جهان بیداد می کند ، Food Lifeline گزارش داد که دو برابر بیشتر از همسایگان ما در واشنگتن غربی در حال تجربه عدم امنیت غذایی بیش از هر زمان دیگری هستند ، که نشان دهنده افزایش ناامنی در ایالات متحده و خارج از کشور است. به عنوان یک سیاتلشرکت مستقر در این شرکت ، آیروانا محصولات جدید زعفران و Dusty Blue Essential را برای تعهد تأثیرات مداوم در جامعه ما طراحی کرد.

اخبار مرتبط  زندگی داخلی! Mix مخلوط نوشیدنی پریبیوتیک را از ساقه های گندم مرتفع ساخته می کند

Aervana یک خط هوادهی شراب با یک لمس درست می کند ، جایی که با فشار یک دکمه به معنای پخش مستقیم شراب هوادهی مستقیم در لیوان شما است. تیم آیروانا مانند Food Lifeline کاملا اعتقاد دارد که دسترسی به غذا از حقوق بشر است و به عنوان اعضای جامعه غذا و نوشیدنی ، می خواهند هم از افزایش دسترسی اساسی به غذا حمایت کنند و هم در تلاش برای پایان گرسنگی ضمن رفع علل اصلی شرکت کنند. . در این کار شریک بهتری از Food Lifeline ، که معادل 197000 وعده غذا را در داخل توزیع می کند ، وجود ندارد واشنگتن غربی هر روز و بیش از چهل سال تجربه در زمینه رفع گرسنگی در منطقه ما دارد.

Aervana Essential در زعفران و آبی غبارآلود جدیدترین موارد اضافه شده به خط هوادهی یک لمسی Aervana است که همان هوادهی فوری شگفت انگیز را برای شرابهایی که نیاز به تنفس دارند ، در یک قالب تازه و معاصر برای شرابخواران روزمره فراهم می کند. ملزومات جدید زعفران و آبی Dusty Blue با درنظر گرفتن تأثیرات جامعه ایجاد شده و فرصتی را برای انتشار محصول ویژه فراهم می کند تا به یک تعهد مالی مداوم برای کمک به رفع نیازهای جامعه نزدیک ما پیوند بخورد.

اخبار مرتبط  قابلیت بازیافت ، لیوان های کم هزینه و سبک که بازار را هدایت می کنند

هرچه روزها کوتاهتر می شوند و فصل به سمت تشکر و بازپرداخت سنتی می رود ، آیروانا یک قدم در شرکت در مراقبت از جامعه در تمام طول سال برمی دارد. لطفاً با خرید یک زعفران یا Dusty Blue Aervana Essential و پشتیبانی از کارهای ضروری Food Lifeline در این فرآیند با ما همراه شوید.

خط نجات غذا
Food Lifeline در حال مأموریت برای پایان دادن به گرسنگی در است واشنگتن غربی. ما بر این باوریم که دسترسی به غذا از حقوق بشر است و هیچ کس سزاوار گرسنگی نیست. Food Lifeline با تهیه مواد غذایی مقوی از انواع شرکای صنایع غذایی ، صدها هزار نفر از افراد گرسنه را هر ساله غذای مقوی فراهم می کند. ما این غذا را از طریق مشارکت با 300 بانک غذا ، سرپناه و برنامه های غذایی توزیع می کنیم و به ما امکان می دهد هر روز معادل 197000 وعده غذایی تهیه کنیم. در عین حال ، ما در تلاش هستیم تا گرسنگی برای آینده را با پرداختن به دلایل اصلی آن ، از جمله نابرابری سیستمی و بی عدالتی اجتماعی ، پایان دهیم. ما این کار را از طریق تلاش برای حمایت از سیاست های محلی ، ایالتی و فدرال ، با مشارکت در سازمان هایی که سایر علل فقر را برطرف می کنند ، و از طریق مشارکت و بسیج جامعه انجام می دهیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به Foodlifeline.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تغذیه Noble Foods فعالیتهای بسته بندی Betty Lou's، Inc. را بدست می آورد.

آیروانا
شرکت آیروانا یک سری لوازم جانبی هوادهی با یک لمس تولید می کند که داشتن فشار شراب کاملاً هوادهی را با فشار دادن یک دکمه آسان می کند. دفتر مرکزی آن در سیاتل ، واشنگتن، و در سطح ملی در سراسر ایالات متحده تحقق می یابد. در تجارت هوادهی بهتر شراب از سال 2015. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به Aervana.com مراجعه کنید.

این اطلاعیه مطبوعاتی از طریق 24-7PressRelease.com صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.24-7pressrelease.com مراجعه کنید

منبع آیروانا

لینک های مربوطه

http://Aervana.com