Mayorga Organics برای اهدا 100٪ از فروش آنلاین

میامی، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طوفان های اتا و یوتا خسارات گسترده ای را در سراسر کشور به وجود آورده اند نیکاراگوئه، هندوراس، و گواتمالا. در پاسخ، ارگانیک مایورگا بزرگ شده 30000 دلار در سه روز با اهدا تمام درآمد حاصل از فروش آنلاین خود از طریق وب سایت خود ، www.mayorgaorganics.com برای یک دوره 4 روزه. این وجوه به تولیدکننده های معتبری که این شرکت سالها با آنها در خرید مواد غذایی ، آب ، تشک و سایر اقلام مورد نیاز بسیار ارتباط دارد ، ارسال شد. با توجه به میزان خسارت ، این شرکت اکنون متعهد شده است 100٪ از درآمد حاصل از وب سایت خود را از محل اهدا کند 18/11/2020 تا 31/12/2020 برای حمایت از آسیب دیدگان این بلایای طبیعی با هدف افزایش 200000 دلار

“مردم این کشورها اکنون بیش از هر زمان دیگر به حمایت ما نیاز دارند. به عنوان یک لاتین که از این کشورها مهاجرت کرده است ، حمایت از آنها برای من پاسخی طبیعی است. آنها مردم من هستند” مارتین مایورگا، مدیر عامل شرکت Mayorga Organics. “من این شرکت را 23 سال پیش با هدف تنها حمایت از تولید کنندگان کوچک و فقیر قهوه در داخل کشور راه اندازی کردم آمریکای لاتین که دهه ها نادیده گرفته شده و از آنها استفاده شده است. وی ادامه داد: مدل تجارت استخراجی صنعت سنتی قهوه باعث فقر شدید شده است و اکنون این جوامع از منابع مورد نیاز ما برخوردار نیستند.

هنگامی که س askedال می شود شرکت چگونه منابع خود را توزیع می کند ، مایورگا پاسخ می دهد ، “ما روابط مستقیم و قابل اعتمادی داریم که بیش از 20 سال ایجاد کرده ایم و همچنین کارمندان خود را در برخی از کشورها ایجاد کرده ایم. ما با افرادی کار می کنیم که رهبر جامعه آنها هستند. ثابت شده است که زنجیره تأمین کارآمد و انسانی ما نیز یک زنجیره پشتیبانی کارآمد است. ما 100 درصد اعتبارات خود را به کار گرفته ایم ، توانسته ایم نیازهای اساسی را سریعتر و کارآمدتر از اکثر سازمان های غیردولتی به جامعه برسانیم. بسیاری از مزایای ایجاد ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان ، اشتغال در کشور و اداره یک تجارت با وجدان.

علاوه بر 30000 دلار مطرح شده ، این شرکت یک هدف اضافی دارد 200000 دلار از طریق فروش آنلاین از طریق 20/12/31. به روزرسانی ها و اخبار مربوط به این تلاش از تاریخ 22/11/2020 در وب سایت شرکت و رسانه های اجتماعی ارسال می شود.

درباره Mayorga:
Mayorga Organics توسط مارتین مایورگا و با هدف كاهش فقر سیستمیك از طریق تجارت مستقیم غذاهای ارگانیك صنعتگر فعالیت می كند. مایورگا طی 23 سالی که به طور مستقل تحت مالکیت و اداره قرار گرفته است ، روابط خشن با خرده فروشان از جمله آمازون ، عمده فروشی Costco ، غذاهای کامل ، غذاهای غول پیکر و بیش از 2200 مشتری کوچک برای مشتریان ملی برقرار کرده است. این شرکت دارای امکاناتی در راکویل ، دکتر و در میامی، فلوریدا اطلاعات بیشتر در www.mayorgaorganics.com.

تماس با مطبوعات:
مارتین مایورگا
305-542-1333
[email protected]

SOURCE Mayorga Organics

اخبار مرتبط  Vireo Health فروش سهام در راه حل های پزشکی پنسیلوانیا را به شرکت Jushi Holdings با در نظر گرفتن 37 میلیون دلار کامل کرد