ServiceTitan در 154 شرکت سریعترین رشد در آمریکای شمالی در Deloitte’s 2020 Technology Fast 500 ed

لس آنجلس، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ServiceTitan امروز اعلام کرد که در رتبه 154 در Deloitte’s Technology Fast 500a ، یک رتبه بندی از 500 شرکت با فن آوری ، رسانه ، مخابرات ، علوم زیستی و فناوری انرژی با رشد سریع ترین در آمریکای شمالی. ServiceTitan در دوره سه ساله مقدماتی رتبه بندی 2020 ، 2016 تا 2019 ، 773 درصد رشد کرد.

بنیانگذار و مدیر اجرایی ServiceTitan ، آرا مهدسیان، مشارکت های کلیدی جدید ، از جمله با Carrier ، Service Finance و Cloplay ، و معرفی ارتقا powerful قدرتمند برای نرم افزار Marketing Pro آن برای رشد درآمد 773٪ این شرکت را اعتبار می دهد. مهدسیان گفت: “مشارکت ، خرید و ادغام جدید ما در سال 2020 قسمت بزرگی از موفقیت ما در یک فضای اقتصادی چالش برانگیز بود.” “ما همچنین به توسعه خدمات و محصولی که ارائه می دهیم ادامه دادیم و موقعیت ServiceTitan را به عنوان نرم افزار پیشرو در صنعت خدمات تجاری خانگی و تجاری تقویت می کنیم. ما برای ساختن فرهنگی به ارزش نوآوری و اشتیاق بسیار تلاش کرده ایم و از آن هیجان زده ایم حتی یافتن راههای بیشتر برای ایجاد زندگی و کار بهتر برای مشتریان. “

اخبار مرتبط  بزرگترین برند کیف پول هوشمند هوشمند جهان ، Ekster Collection ، مجموعه خود را گسترش می دهد تا یک راه حل سازماندهی بی نظیر برای کلیدهای ناهماهنگ و کلیدهای دست یافته را ارائه دهد

ServiceTitan پیش از این در سال 2019 در رتبه 123 به عنوان برنده جایزه فناوری Fast 500 and و در فناوری Fast 500 500 2018 در رتبه 93 قرار داشت.

به طور کلی ، شرکت های فناوری 2020 Fast 500 growth از 2016 تا 2019 با درآمد متوسط ​​450 درصد رشد درامدی از 175٪ به 106،508٪ را تجربه کردند.

درباره Deloitte’s 2020 Technology Fast 500
اکنون در 26 سالگی خود استهفتم Deloitte’s Technology Fast 500 year رتبه ای از سریعترین رشد فناوری ، رسانه ، ارتباطات از راه دور ، علوم زندگی و شرکت های فناوری انرژی – دولتی و خصوصی – را در آمریکای شمالی. در سال 2020 ، برندگان جایزه فناوری Fast 500 بر اساس درصد رشد درآمد سال مالی 2016 تا 2019 انتخاب شدند.

برای واجد شرایط بودن شناخت فناوری Fast 500 ، شرکت ها باید دارای مالکیت معنوی انحصاری یا فناوری باشند که در محصولی که به اکثر درآمدهای عملیاتی شرکت کمک می کند ، به مشتریان فروخته می شود. شرکت ها حداقل باید درآمد سالانه عملیاتی خود را داشته باشند 50،000 دلار آمریکا، و درآمد عملیاتی سال جاری حداقل 5 میلیون دلار. علاوه بر این ، شرکت ها باید حداقل چهار سال در تجارت باشند و دفتر مرکزی آنها در داخل باشد آمریکای شمالی.

درباره ServiceTitan
ServiceTitan یک شرکت نرم افزاری است که برای سرعت بخشیدن به صنعت خدمات خانگی و تجاری ساخته شده است. مجموعه نرم افزاری end-to-end این شرکت شامل CRM ، ارسال هوشمند ، گزارش دهی سفارشی ، اتوماسیون بازاریابی ، یک راه حل تلفن همراه برای فناوری های میدانی و ادغام حسابداری با Sage Intacct و QuickBooks است. ServiceTitan بزرگترین دوره سرمایه گذاری یک شرکت SaaS را در طول تاریخ ایجاد کرد جنوب کالیفرنیا (165 میلیون دلار سری D) با هدایت Index Ventures ، با مشارکت Dragoneer و T. قیمت روو و سرمایه گذاران موجود Battery Ventures ، Bessemer Venture Partners و ICONIQ Capital. ServiceTitan با آوردن زیرساخت مدرن SaaS کاملاً عملیاتی به صنعتی که به طور سنتی از فناوری آن کم است ، تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی هزاران کارآفرین و تیم های گسترده آنها دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ServiceTitan ، به اینجا مراجعه کنید https://servicetitan.com/.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی ویتامین های آدامس تا سال 2026

درباره Deloitte
Deloitte به یک یا چند Deloitte Touche Tohmatsu Limited ، یک شرکت خصوصی انگلستان محدود با ضمانت (“DTTL”) ، شبکه شرکت های عضو آن و نهادهای مرتبط با آنها اشاره دارد. DTTL و هر یک از شرکتهای عضو آن از نظر قانونی نهادهای مستقل و جداگانه ای هستند. DTTL (که به آن “Deloitte Global” نیز گفته می شود) خدمات به مشتریان ارائه نمی دهد. که در ایالات متحده، Deloitte به یک یا چند شرکت عضو DTTL در ایالات متحده اشاره دارد ، نهادهای مرتبط با آنها که با استفاده از نام “Deloitte” در ایالات متحده و شرکتهای وابسته مربوط به آنها. طبق برخی از قوانین و مقررات حسابداری عمومی ، برخی خدمات ممکن است برای تأیید مشتری در دسترس نباشد. لطفا ببینید www.deloitte.com/about برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه جهانی شرکت های عضو ما.

اخبار مرتبط  Home Depot جلسات سهامداران سالانه خود را تقریباً برگزار می کند

تماس با روابط عمومی: هدر ریپلی، ریپلی روابط عمومی ، (865) 977-1973 ، [email protected]

SOURCE ServiceTitan

لینک های مربوطه

http://www.servicetitan.com