بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها به کارگران رستوران سازی کمک می کند تا آینده خود را بازسازی کنند

“تغییر در منو است” فرصتی است برای افراد ، شرکت ها و سازمان ها تا بتوانند از کارگران رستوران از همه زمینه ها در سطح محلی و سراسر کشور حمایت کنند. 100 درصد از کل کمک های مالی مستقیماً برای کمک به برنامه های آموزشی و رستوران پیشرو صنعت NRAEF انجام می شود که شامل:

وی گفت: “چالش های پیش روی كارگران رستوران بی سابقه است.” راب گیفورد، رئیس NRAEF. “کمک های مالی شما تغییر بزرگی در زندگی و آینده سرآشپزها ، آشپزها ، مدیران ، سرورها ، متصدیان بار ، ماشین ظرفشویی و کارگران تحویل امروز و فردا ایجاد می کند. آنها بسیار ضربه خورده اند و نیاز به حمایت همه دارند.”

اخبار مرتبط  پورا توافق نامه برنامه ریزی شده با PAOG را تأیید می کند که انتظار می رود تا پایان ماه ژوئیه بسته شود

کمک های مالی به “تغییر در منو است” می توانید به صورت آنلاین در ChooseRestrors.org/Change ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NRAEF و کار آن برای توانمند سازی و پیشرفت کارگران رستوران در همه جا ، به ChooseRestunities.org مراجعه کنید.

درباره بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها (NRAEF)
به عنوان بنیاد خیرخواهانه انجمن ملی رستوران ها ، مأموریت بنیاد آموزشی انجمن رستوران ملی برای عموم مردم به افزایش آموزش و آموزش صنعت ، توسعه شغلی و مشارکت جامعه اختصاص دارد. NRAEF و برنامه های آن برای جذب ، توانمند سازی و پیشرفت کارگران امروز و فردای رستوران و خدمات غذا کار می کنند.

اخبار مرتبط  Frigorífico Concepción S.A. از آغاز درخواست رضایت رضایت نامه خبر داد

برنامه های NRAEF شامل: ProStart® – یک برنامه شغلی و آموزش فنی دبیرستان ؛ رستوران آماده – مشارکت با سازمان های جامعه محور برای فراهم کردن فرصت های جوانان و افراد درگیر با عدالت با مهارت های مهارت آموزی و فرصت های شغلی. نظامی – کمک به نیروهای نظامی و زنان در انتقال مهارت های خود به مشاغل رستوران و خدمات غذایی. بورس تحصیلی – کمک مالی برای دانشجویانی که در رستوران ، خدمات غذا و مهمان نوازی تحصیل می کنند. و پروژه كارآموزي ثبت شده بخش مهمان نوازي – مشاركتي با انجمن هتل و اسكان آمريكا كه يك برنامه كارآموزي ميزباني را براي صنعت فراهم مي كند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NRAEF و کار آن ، به ChooseRestunities.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  برنامه ECUTZ استاندارد جدیدی در خدمات مراقبت از مو بر اساس تقاضا ارائه می دهد

برنامه ServSafe انجمن ملی رستوران ها همچنین به کارمندان رستوران آموزش رایگان COVID-19 – https://www.servsafe.com/freecourses را ارائه می دهد.

SOURCE بنیاد آموزشی انجمن ملی رستوران ها

لینک های مربوطه

انتخابرستوران.org