Zepp شریک سلامتی عالی را راه اندازی می کند

طراحی عالی برای یک کلاسیک مدرن

Zepp Z از یک قطعه آلیاژ تیتانیوم صیقلی ساخته شده است ، فوق العاده سبک و فوق العاده قوی است و پوشش فناوری نانو (NTC) آن را در برابر خراش مقاوم می کند. بافت صاف و تصفیه شده تاج کلاسیک ، با شماره گیری و دکمه های حک شده ، کنترل ساعت هوشمند شما را به یک تجربه بصری بی نظیر تبدیل می کند.

با عملکرد صفحه نمایش همیشه روشن[1]، Zepp Z به شما امکان می دهد زمان را با یک نگاه ، و به لطف عملکرد عملی Health ، مشاهده کنید[2]، می توانید بلافاصله به معیارهای مورد علاقه سلامتی خود دسترسی پیدا کنید. نمایشگر 326 ppi به طور واضح 100٪ طیف رنگی گسترده NTSC را با جزئیات فوق العاده تولید می کند.

یک شریک جهانی در رفاه

Zepp Z با استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی (AI) و داده های بیومتریک ، نشانگرهای سلامتی شما را 24 ساعت و 7 روز هفته ردیابی می کند.[3]. BioTracker سنسور نوری آن را کنترل می کندTM 2.0 PPG ضربان قلب شما را کنترل می کند[4] و هشدارهایی را صادر می کند که بسیار غیر طبیعی باشد.

سطح اشباع اکسیژن خون (SpO)2) [5] داده های سلامتی مفیدی است که Zepp Z می تواند از مچ دست شما اندازه گیری کند.

برای کمک به شما در درک ساده بیومتریک ، Zepp Z شامل a سیستم ارزیابی سلامت PAITM [6]، که داده های سلامتی شما را پس از پردازش ضربان قلب ، فعالیت و سایر داده های سلامت به یک ارزش بصری واحد تبدیل می کند.

همچنین می تواند مراحل خواب شما ، یعنی خواب سبک ، خواب عمیق و REM را کنترل کند. [7]، و همچنین زمان بیدار شدن و چرت بعد از ظهر بین ساعت 11 صبح و 6 بعد از ظهر ، و ویژگی ها را تفسیر کنید تا نمره ای از کیفیت خواب شما ارائه دهد.

به لطف الگوریتم های توسعه یافته توسط این برند ، Zepp Z سطح استرس شما را نیز کنترل می کند.

دستیار تناسب اندام هوشمند شما

تنظیمات در زمان واقعی در بیشتر تمرینات ضربان قلب شما را کنترل می کند ، اعلان هایی را درباره سطح ورزش ، مراحل و مناطق ضربان قلب که در طول تمرین هستید به شما ارائه می دهد[8]. بعلاوه ، هنگامی که در حال حرکت هستید و به موسیقی احتیاج دارید ، Zepp Z به شما امکان می دهد آهنگ های مورد علاقه خود را در تلفن خود انتخاب کنید.

اخبار مرتبط  خردل و YG سهام خود را در رستوران غذاهای دریایی Fishbone مستقر در LA اعلام کردند

اگر روزانه به روشی معمول استفاده می کنید[9]، باتری Zepp Z می تواند بیش از دو هفته دوام بیاورد ، در مقایسه با 30 روز[10] فقط برای استفاده اساسی

هنگام پوشیدن Zepp Z ، می توانید از دستورات صوتی برای تعامل با الکسا استفاده کنید[11] در تلفن همراه خود برای کنترل دستگاه های خانه هوشمند خود ، تنظیم زنگ هشدار و تایمر ، بررسی آب و هوا و موارد دیگر. دستیار صوتی آفلاین[12] همچنین از 58 دستور صوتی پشتیبانی می کند تا بتوانید با Zepp Z تعامل داشته باشید و در هر زمان و هر مکان کنترل خود را حفظ کنید.

Zepp – هر لحظه با تو

مارک Zepp در سال 2010 در دره سیلیکون تاسیس شد و به سرعت به عنوان اصلی برای ورزشکارانی که به دنبال بهبود عملکرد خود هستند ، تبدیل شده است. در سال 2020 ، Zepp فصل جدیدی را با تمرکز بر سلامتی آغاز می کند ، انگیزه آن اعتقاد به نقشی است که فناوری انسان محور می تواند در عبور از خود و تحقق پتانسیل اینترنت اشیا داشته باشد. با استفاده از هوش مصنوعی. Zepp به طور مداوم در حال توسعه فناوری ها و برنامه های جدید و همچنین دستگاه های جدید برای کمک به کاربران در مدیریت سلامت شخصی خود است.

برنامه Zepp خود یک پلتفرم مدیریت سلامتی شخصی است و همچنین به Amazfit متصل می شود ، یک مارک خواهر که طیف مکمل ساعت های هوشمند ، باندها و لوازم جانبی هوشمند را با خدمات ابری ارائه می دهد.

از 17 نوامبر سال 2020 ، Zepp Z با قاب فلزی فوق العاده سبک ، قابلیت های سلامت دیجیتال و صفحه ساعت قابل تنظیم به راحتی قابل دسترسی است ، ابتدا در وب سایت رسمی Zepp (www.zepp) در دسترس خواهد بود. com) با شروع 349 دلار آمریکا.

اخبار مرتبط  Firmenich مقاومت خود را در سال عدم قطعیت قابل توجه به اثبات رساند

[1] “صفحه همیشه روشن است” عملکردی است که به ساعت اجازه می دهد تا هنگام روشن بودن صفحه و زمان خاموش بودن اطلاعات سیستم را نمایش دهد. برای فعال سازی این عملکرد ، باید دستی صفحه را همیشه روی حالت تنظیم کنید.

[2] با به روزرسانی OTA موجود است. عملکرد سلامتی فقط هنگامی فعال می شود که ساعت صفحه اصلی را نشان دهد. شما می توانید عملکرد را برای اندازه گیری ضربان قلب ، سطح SpO سفارشی کنید2 یا سطح استرس

[3] این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده ها و نتایج فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شوند و نمی توانند به عنوان پایه ای برای تشخیص یا پیگیری پزشکی استفاده شوند.

[4] ویژگی 24 ساعته تشخیص ضربان قلب به کاربر نیاز دارد تا عملکرد را برای “تشخیص سلامت قلب” تنظیم و روشن کند. نظارت بر ضربان قلب 24 ساعته در برنامه پشتیبانی می شود و حداقل مقدار می تواند یک دقیقه تنظیم شود. این عملکرد را نمی توان به عنوان پایه ای برای ایجاد تشخیص یا پیگیری پزشکی استفاده کرد. نتایج تشخیص فقط برای مرجع ارائه می شود. اگر احساس خوبی ندارید ، لطفاً با یک پزشک مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

[5] سطح اشباع اکسیژن می تواند بر میزان اکسیژن موجود در اندام های مختلف تأثیر بگذارد. سطح بسیار پایین می تواند باعث سرگیجه ، سردرد یا ایست قلبی شود. این محصول یک وسیله پزشکی نیست. داده های اندازه گیری فقط برای اهداف مرجع در نظر گرفته شده اند و نمی توانند برای تشخیص یا نظارت بر هر گونه مشکل سلامتی استفاده شوند. علاوه بر این ، در صورت تماس ناحیه حسگر با پوست خال کوبی ، رنگدانه ای یا تیره ، بر دقت داده ها تأثیر می گذارد. برای اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن ، باید بازوی خود را ثابت نگه دارید.

[6] طبق مطالعه تناسب اندام HUNT ، افرادی که نمره PAI را حفظ می کنندTM 100 نفر یا بیشتر خطر کمتری در فشار خون ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 دارند. این مطالعه توسط پروفسور اولریک ویسلوف از دانشکده پزشکی ، دانشگاه علم و صنعت نروژ انجام شد . این بیش از 35 سال به طول انجامید و 230،000 شرکت کننده در آن شرکت داشتند.

[7] فاز REM ، که به آن فاز حرکت سریع چشم (MOR) نیز گفته می شود ، اساس ریتم های طبیعی بدن و حفظ زندگی پستانداران است. این تقریباً 20٪ تا 25٪ چرخه خواب در طول شب را نشان می دهد. مشخصه آن حرکت سریع چشم ، فعالیت الکتریکی ثبت شده توسط الکتروانسفالوگرام (EEG) با دامنه کم و فرکانسهای مختلط و همچنین شل شدن عضلات است. برای نظارت بر چرخه خواب REM ، حالت ردیابی ضربان قلب دستیار خواب باید روشن باشد.

[8] به تمرینات زیر آب اعمال نمی شود.

[9] شرایط آزمایش: ضربان قلب و نظارت بر خواب فعال شده و میزان اشباع اکسیژن دو بار در روز اندازه گیری می شود. هر روز صفحه نمایش برای نمایش 150 پیام روشن می شود و کاربر برای بررسی زمان 30 بار مچ را خم می کند. عملیات دیگر هر بار پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد. کاربر سه بار در هفته ورزش می کند و با روشن بودن عملکرد GPS هر بار 30 دقیقه می دوید. عمر باتری به عوامل مختلفی بستگی دارد و زمان واقعی ممکن است از مقدار نامی اندکی متفاوت باشد.

[10] این عمر باتری به شرایط زیر اشاره دارد: بلوتوث ، نظارت بر ضربان قلب و سایر عملکردها خاموش است. کاربر روزانه 100 بار مچ را خم می کند تا صفحه را روشن کند. عمر باتری به عوامل مختلفی بستگی دارد و زمان واقعی ممکن است از مقدار نامی اندکی متفاوت باشد.

[11] الکسا با به روزرسانی OTA در دسترس خواهد بود. الکسا در همه کشورها و مناطق در دسترس نخواهد بود. برای دیدن کشورها / مناطق موجود ، زبانهای پشتیبانی شده و نحوه فعال سازی و استفاده از الکسا در Zepp Z خود ، لطفاً از support.zepp.com دیدن کنید.

[12] دستیار صوتی آفلاین فقط از دستورات صوتی انگلیسی پشتیبانی می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1335158/Zepp_Z_A_Brand_New_Icon_with_a_titanium_alloy_body.jpg

اخبار مرتبط  با همکاری هوندا ریسینگ ، کاسیو مدلی را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE راه اندازی می کند

منبع Zepp