برنامه کمک غذایی در Midtown Manhattan میزبان یک جشن مجازی / حضوری ترکیبی برای جشن شکرگذاری و غذا دادن به میهمانان گرسنه

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است جمعه 27 نوامبر، Crossroads Community Services ، Inc. (“Crossroads”) رویداد سالانه Fare Share Friday خود را برگزار می کند. به طور سنتی یک روز پس از شکرگذاری برگزار می شود تا اهداکنندگان Crossroads و مشتریان ناامن غذایی را برای صرف یک میز در کنار هم بخورند ، جمعه اشتراک Fare متفاوت از سالهای گذشته خواهد بود. در این سال ، Crossroads از اهدا کنندگان ، داوطلبان و حامیان دعوت می کند تا به یک رویداد پخش زنده 30 دقیقه ای برای جشن گرفتن کار سازمان در مبارزه با گرسنگی و بی خانمانی بپیوندند ، در حالی که مشتریان ناامن غذایی آن نیز دعوت شده اند تا به کلیسای St. Bartholomew برای جمع آوری شام تعطیلات بوقلمون با همه اصلاحات و لذت بردن از موسیقی زنده. هر مهمان یک کیسه هدیه دریافت می کند.

اخبار مرتبط  مارلر کلارک ، وکلای سالمونلا ، اولین دادخواست قرمز پیاز سالمونلا را علیه تامسون بین المللی تشکیل می دهند

چهارراه مدیر اجرایی موقت جسی راموس، که در ماه سپتامبر به این سازمان پیوست ، میزبان این رویداد مجازی است. وی گفت: “من افتخار می كنم كه در این مقطع حساس Crossroads را هدایت كنم و اهمیت كار خود را در زمانی كه بیشتر و بیشتر افراد به دنبال كمك غذایی هستند ، برجسته كنم.” “در حالی که ما ارتباط و جامعه سازی را که رویداد حضوری ما تقویت می کند از دست خواهیم داد ، اما ما به ایمنی همه متعهد هستیم و منتظر دفعه بعدی هستیم که بتوانیم نان را با هم بشکنیم.”

اقدامات احتیاطی ایمنی استراتژیک ، با راهنمایی مشاوره با تیم پزشکی Crossroads ، کلیه تصمیمات برنامه ریزی را مطلع کرده است. این رویداد مجازی همزمان فرصتی برای طرفداران است تا داستان های برجسته مهمانان را بشنوند ، در مورد کارهای مهم داوطلبان مورد توجه قرار بگیرند و در امیدهای سازمان برای آینده سهیم باشند.

اخبار مرتبط  شرکت رنگ شبان تصویب کامل YInMn Blue را اعلام کرد

مردیت سیمونز ، عضو هیئت مدیره ، گفت: “Fare Share جمعه” به طور واقعی روح جامعه Crossroads ما را مشخص می کند ، وقتی همه از همه اقشار جامعه دور هم جمع می شوند. “کمیته برنامه ریزی و تیم داوطلب متعهد ما به طور چشمگیری در یک رویداد ترکیبی فعالیت می کنند تا اطمینان حاصل شود که ما می توانیم به سنت خود ادامه دهیم.”

Crossroads همراه با اهدا کنندگان شرکتی و فردی ، داوطلبان و میهمانان روزانه خود ، در زمان COVID-19 استقامت ورزیده است. Crossroads که در سال 1989 تاسیس شد ، برای متحد کردن جامعه در مبارزه برای پایان دادن به گرسنگی و بی خانمانی ، ارائه غذاهای گرم و ارائه مواد غذایی به خانواده های نیازمند در سراسر نیویورک تلاش می کند.

رویداد مجازی رایگان از تاریخ 22 بهمن برگزار می شود 6:30 تا 7:00 جمعه، 27 نوامبر. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام ، لطفا از bit.ly/faresharefriday. یک ضبط به دنبال رویداد به اشتراک گذاشته می شود.

اخبار مرتبط  DOOGEE تلفن ناهموار S88 Pro IP68 را با دوربین سه گانه ، چراغ های منحصر به فرد در پشت LED و باتری 10،000 میلی آمپر ساعتی ارائه می کند

درباره چهارراه
Crossroads Community Services، Inc. یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که برای پایان دادن به گرسنگی و بی خانمانی تلاش می کند. Crossroads که در کلیسای St. Bartholomew در Midtown Manhattan مستقر است ، اما مستقل از آن است ، یک برنامه پناهگاه زنان ، برنامه های صبحانه و شام ، و همچنین یک انبار غذا و یک برنامه نجات غذا را که توسط داوطلبان اداره می شود ، ارائه می دهد. Crossroads Community به عنوان یک سازمان 98 درصدی داوطلبانه ، جامعه ای زنده است که مردم برای ایجاد روابط انسانی قدرتمند دور هم جمع می شوند. در www.CrossroadsNYC.org بیشتر بیاموزید

SOURCE Crossroads Community Services، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.CrossroadsNYC.org