Crown Aesthetics با کمال میل اعلام می کند که سیستم میکروپانکچر آن ، SkinPen® Precision ، دارای گواهینامه CE ، کلاس IIa ، توسط BSI است

SkinPen® Precision پیشنهادات درمانی خود را با مجوز BSI گسترش می دهد

دالاس، 18 نوامبر سال 2020 / PRNewswire / – زیبایی شناسی تاج، بخشی از Crown Laboratories ، Inc و پیشرو در درمان های زیبایی کم تهاجم ، امروز اعلام کرد که موسسه استاندارد انگلیس (BSI) CE Mark ، Class IIa را به دستگاه پزشکی خود اعطا کرده است SkinPen® دقت، درستی. این گواهینامه اثربخشی درمان SkinPen در بهبود ظاهر زخم های صورت در بزرگسالان 22 سال به بالا و کاهش خطوط ریز و چین و چروک صورت و گردن را تأیید می کند. SkinPen همچنین به درمان مشکلات رنگدانه (دیسکرومی) ، از جمله ملاسما ، ویتیلیگو و لنتیژین های خورشیدی کمک می کند.

جو پروکتور ، رئیس زیبایی زیبایی تاج ، گفت: “این گواهینامه جدید تأیید مجدد اثر و ایمنی SkinPen است و استفاده از آن را در اتحادیه اروپا تأیید می کند.” “فناوری پیشرفته میکروپانچوری که در دستگاه SkinPen پیاده سازی شده است ، به ما امکان می دهد تا استاندارد مراقبت از بیمار را بیشتر بهبود بخشیم و خود را به عنوان یک معیار صنعت در ایمنی قرار دهیم. با استفاده از این گواهینامه ضروری ، ما می توانیم بهترین فن آوری ممکن را به همکاران پزشک و بیماران خود ارائه دهیم و حضور رو به رشد شرکت را در بازار جهانی تقویت کنیم. “

اخبار مرتبط  استاندارد بازسازی شده با ارگانیک بازسازی شده ™ (ROC ™) استاندارد برای تجارت باز است. محصولات ROC اکنون از مارک های پیشرو در دسترس است

Crown Aesthetics از زمان تاسیس خود به خاطر تعهد خود به ایمنی و نوآوری شناخته شده است ، همیشه اطمینان حاصل می کند که برنامه کارآزمایی بالینی قوی آن ، از نظر علمی ، نشانه های محصول جدید را تأیید می کند. Crown Aesthetics همانند توسعه اولین دستگاه میکروپانچتور SkinPen Precision مورد تأیید FDA خود ، آزمایش خود را فراتر از اقدامات ایمنی مورد نیاز ادامه می دهد و استاندارد جدیدی را برای ویژگی ها و فناوری دستگاه ثبت شده تعیین می کند. این دستگاه برنده جایزه بار دیگر نشان می دهد که چرا در صنعت زیبایی بسیار موفق است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های جهانی شرکت و سایر موارد به سایت SkinPen مراجعه کنید.

نوآوری های غیرتهاجمی Crown Aesthetics همچنین شامل ProGen PRP ™ Advantage Platelet Rich Plasma System و SKINFUSE® پروتکل پس از ریزنمایش است که به عنوان “دروازه” برای جذب مشتری جدید و درآمدزایی برای روش ها عمل می کند. مستقر در دالاس، در تگزاس، Crown Aesthetics استانداردهای صنعت را برای کارایی ، ایمنی و نوآوری تعیین می کند ، که شرکای پزشک خود را قادر می سازد تا به طور مداوم بهترین مراقبت های زیبایی را در صنعت ارائه دهند.

اخبار مرتبط  شیوع COVID-19 عمده تقاضای رانندگی در کشور

درباره تاج

Crown که یک شرکت بین المللی کاملاً یکپارچه و خصوصی است ، متعهد به تولید و ارائه مجموعه متنوعی از محصولات مراقبت از پوست زیبایی و درمانی با هدف بهبود کیفیت زندگی برای مشتریان خود است. Crown که یک شرکت نوآورانه علوم پوستی است ، برای دستیابی به تعالی درمانی و بهبود نتایج بیمار ، خستگی ناپذیر کار می کند. این همچنین در مرحله تبدیل شدن به یک رهبر در بخش پوست و زیبایی است. Crown به مدت هفت سال در فهرست 5000 شرکت – سریعترین رشد شرکت های خصوصی – بوده و امروز محصولات خود را در بیش از 38 کشور جهان توزیع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Crown یا محصولات آن ، به سایت www.crownlaboratories.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  سازندگان نام تجاری CHI-CHI'S® برای جشن گرفتن سینکو دو مایو با اجرای زنده ماریاچی مجازی

درباره زیبایی شناسی تاج

Crown Aesthetics ، یک رهبر جهانی در پزشکی زیبایی ، اختصاص داده شده است تا به بهترین روشهای زیبایی در جهان کمک کند تا تجارت خود را گسترش دهند. نتایج چشمگیری که در جوان سازی و ترمیم به دست می آوریم در انجام این کار به ما کمک می کند. نوآوری های غیرتهاجمی ما – SkinPen® ، اولین دستگاه میکروپانچچر مورد تأیید FDA ، پروتکل پس از میکروپانکچر SKINFUSE® و سیستم ProGen Advantage Platelet Rich Plasma (PRP) – به عنوان محصولات “دروازه” ای هستند که مشتریان جدید را به سمت خود جذب می کند. کابینت ها مستقر در دالاس، در تگزاس، Crown Aesthetics استاندارد صنعت را برای کارایی ، ایمنی و نوآوری تعیین می کند. در نتیجه ، مشتریان ما به طور مداوم بهترین درمان های زیبایی را در صنعت ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.crownaesthetics.com مراجعه کنید.

لینک های مربوطه

https://www.crownlaboratories.com

SOURCE Crown Laboratories، Inc.