پیتر براون به عنوان رئیس و مدیر اجرایی Seaboard Foods LLC برای موفقیت رئیس فعلی عضو می شود

ماموریت SHAWNEEE ، کان.، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Seaboard (NYSE American: SEB) اعلام کرد که استخدام کرده است پیتر براون به عنوان رئیس و مدیر عامل (مدیر عامل) بخش گوشت خوک آن ، Seaboard Foods LLC ، برای جانشینی رئیس فعلی Seaboard Foods ، داروین “دوک” سند ، که اعلام کرده است بازنشسته خواهد شد ، موثر ژانویه 1، 2021. براون بیش از 30 سال تجربه مدیریت اجرایی از بسیاری از سطوح مختلف تهیه ، تولید ، توزیع تجاری و پشتیبانی مشتری ، در انواع مختلف پروتئین در بازارهای خرده فروشی و خدمات مواد غذایی را به Seaboard Foods می آورد.

به عنوان مدیر عامل ، براون به طور مشترک برای دستیابی به نتایج کار خواهد کرد و مسئولیت مستقیم کلیه عملکردهای شرکت را بر عهده دارد. تمرکز وی شامل همسوی سازی استراتژی و اولویت های استراتژیک شرکت Seaboard Foods با رهبری ، مشتریان ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها ، افراد و در نهایت نتایج خواهد بود. براون همچنین یک قهرمان اجرایی در هدایت فرهنگ Seaboard Foods ، از جمله شمول و بهبود مستمر خواهد بود.

اخبار مرتبط  SangSom کمپین "The Portfunlio" را برای حمایت از هنرمندان تایلندی در شرایط COVID-19 آغاز می کند

Seaboard گفت: “زمینه گسترده پیتر در تمام جنبه های صنعت پروتئین به این معنی است که وی برخی از بزرگترین چالشهای صنایع ما را با موفقیت حل کرده است. ما فوق العاده خوش شانس هستیم که از تجربه و تخصص او در استفاده از اصول تولید ناب و تولید ناب برای دستیابی به نتایج مشترک استفاده می کنیم. رئیس شرکت و مدیر ارشد اجرایی باب استیر. “پیتر سابقه ثابت شده ای در تبدیل استراتژی به اقدامات و استفاده از مهارت های استعدادهای موجود برای ساخت تیم های با عملکرد بالا دارد.”

قبل از پیوستن به Seaboard Foods ، در طول فعالیت حرفه ای خود در صنعت پروتئین ، موقعیت های مختلف رهبری در عملیات و فروش را داشت. وی اخیراً به عنوان مدیر عامل Butterball ، LLC مشغول به کار بود و قبل از آن ، رئیس و مدیر عامل شرکت High Liner Foods ، یک شرکت جهانی غذاهای دریایی بود.

اخبار مرتبط  Asetek برای تحت پوشش قرار دادن گزینه های سهام کارمندان ، برنامه خرید مجدد سهام را آغاز می کند

پیتر دارای لیسانس علوم در علوم غذایی از دانشگاه ایالتی پلی تکنیک کالیفرنیا در است سان لوئیس اوبیسپو ، کالیفرنیا. علاوه بر این ، او عضو هیئت های مختلف صنعت و سازمان های حمایت از پایداری ، اقدامات نظارتی و قانونی است.

درباره شرکت Seaboard
Seaboard Corporation یک شرکت تجاری و حمل و نقل بین المللی متنوع و متنوع است که در درجه اول به تولید و پردازش گوشت خوک داخلی و حمل و نقل کالا مشغول است. در خارج از کشور ، Seaboard در درجه اول به تجارت کالا ، آرد و آسیاب خوراک ، تولید محصولات کشاورزی ، تولید شکر و تولید انرژی الکتریکی مشغول است.

اخبار مرتبط  پاول بلاک به عضویت هیئت مدیره Eastside Distilling و رئیس نامگذاری شده است

درباره غذاهای Seaboard
Seaboard Foods یک تولید کننده گوشت خوک به صورت عمودی یکپارچه است. Seaboard Foods به عنوان بخشی از یک سیستم غذایی منحصر به فرد متصل ، با اتصال عمدی هر مرحله بین مزارع و میزهای خانواده در سراسر جهان ، بی وقفه به دنبال راهی بهتر برای تولید گوشت خوک سالم Prairie Fresh® است. تعهد Seaboard Foods در پنج ایالت و اشتغال بیش از 5000 نفر ، تداوم تعهد Seaboard Foods در ایجاد بیشترین جستجوی گوشت خوک ، رفاه حیوانات ، محیط ، کارمندان و جوامعی را که آنها خانه می نامند تضمین می کند. دفتر مرکزی آن در شهر کانزاس مترو ، محصولات فروخته شده در داخل کشور با مارک خوک Prairie Fresh® و در سطح بین المللی با نام تجاری Seaboard Farms به بازار عرضه می شوند.

SOURCE Seaboard Corporation

لینک های مربوطه

http://www.seaboardcorp.com