دستمال مرطوب الماس خط دستمال مرطوب HandyClean Steridol® را گسترش می دهد

مدیر عامل شرکت Diamond Wipes گفت: “همانطور که ویروس کرونا همچنان بر ایالات متحده تأثیر می گذارد ، دو پیشنهاد جدید Steridol® ما گزینه های متنوعی را برای کمک به کاربران نهایی فراهم می کند تا مناطق را در شرایط مختلف ضد عفونی کنند.” لنس لئونارد.

کیسه Steridol® شامل 80 دستمال مرطوب با ابعاد 10.5 “x 7.75” برای ضد عفونی سطوح بزرگتر در زمان کمتری است. بسته نرم افزاری این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا دستمال مرطوب را برای ضدعفونی سریع به راحتی در دسترس داشته باشند و برچسب قابل انعطاف پذیری با دوام از خشک شدن دستمال مرطوب جلوگیری می کند. بسته های تک بسته بندی شده جداگانه دارای یک دستمال بزرگ 8 “x 6” هستند و برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن در حین کار طراحی شده اند. بسته ها به تعداد 500 عدد موجود است. لیستی از توزیع کنندگان Steridol® را می توان در این آدرس یافت: https://wipes123.com/collections/steridol

اخبار مرتبط  VTech® از دسترسی گسترده محبوب Go خبر داد! برو اسباب بازی های Cory Carson®

دستمال مرطوب ساخته شده در ایالات متحده آمریکا و برای استفاده در بیمارستان ها و مراکز مراقبت های بهداشتی ، مراکز مراقبت های شبانه روزی و خانه های سالمندان ، مدارس ، سفره خانه ها ، سالن های ورزشی ، فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها و بارها ، مراکز حمل و نقل عمومی و سایر مناطق پرجمعیت که بیماری به راحتی گسترش می یابد ، طراحی شده اند. دستمال مرطوب فاقد آمونیاک ، سفید کننده و فسفات نیست.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه نیمکت صرفه جویی در فضا (AUP-402)

درباره دستمال مرطوب الماس

Diamond Wipes International، Inc. (دستمال مرطوب الماس ؛ www.diamondwipes.com) مبدل مرطوب مرطوب و برجسته آمریکایی است. دستمال مرطوب Diamond در سال 1994 تاسیس شد و در زمینه ساخت قرارداد و برچسب گذاری خصوصی حوله های مرطوب مرطوب و پر کردن مایع تخصص دارد. دفتر مرکزی آن در چینو ، کالیفرنیا، این شرکت تاسیسات تولیدی خود را با انرژی خورشیدی ، FDA و EPA ثبت کرده است جنوب کالیفرنیا و اوهایو.

لینک های مربوطه
https://www.diamondwipes.com/
https://wipes123.com/collections/steridol

اخبار مرتبط  گزارشات لوبی نتایج سه ماهه دوم نتایج مالی مالی سال 2020

SOURCE Diamond Wipes International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.diamondwipes.com