ROSEN ، GLOBALLY RONGNALLY INVESTOR COUNSEL ، اعلام کرد تشکیل پرونده دادخواست کلاس اوراق بهادار علیه رابط ، Inc. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100 هزار دلار را به تماس با شرکت ترغیب می کند

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی در زمینه حقوق سرمایه گذاران ، از تشکیل دادخواست دعوی طبقاتی به نمایندگی از خریداران اوراق بهادار اینترفیس ، شرکت (NASDAQ: TILE) بین 2 مارس 2018 و 28 سپتامبر 2020، شامل (“دوره کلاس”). این دادخواست به دنبال جبران خسارت وارده به سرمایه گذاران رابط تحت قوانین اوراق بهادار فدرال است.

برای پیوستن به عمل کلاس Interface ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1788.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک بدون شماره تلفن 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد اقدام کلاس.

طبق این دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات دروغین و / یا گمراه کننده ای ارائه دادند و / یا نتوانستند فاش کنند که: (1) رابط کنترل ها و رویه های افشای نامناسب و کنترل داخلی گزارش های مالی را داشته است. (2) در نتیجه ، اینترفیس ، از جمله موارد دیگر ، درآمد و سود هر سهم (EPS) مصنوعی را در سال 2015 و 2016 گزارش کرده است. (3) رابط کاربری و برخی از کارمندان آن از نظر حداقل موارد ذکر شده توسط SEC تحت تحقیق بودند نوامبر 2017، تحقیقات SEC را مختل کرده بود ، و دامنه واقعی تخلف و مسئولیت شرکت در قبال تحقیقات SEC را نادیده می گرفت. و (4) در نتیجه ، اظهارات عمومی شرکت از نظر مادی نادرست و گمراه کننده در همه زمان های مربوطه بود. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا کرد که سرمایه گذاران خسارت دیده اند.

اخبار مرتبط  Jazwares و UFC® با راه اندازی خط جدید جدید Collectibles را به طرفداران خود بیاورید

دادخواست دادرسی طبقاتی قبلاً تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید ، باید دادگاه را جابجا کنید قبل از 11 ژانویه 2021. شاکی اصلی یک طرف نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای صنف در جهت دادن به دادخواست اقدام می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1788.html بروید یا برای بحث در مورد حقوق یا منافع خود در مورد این اقدام طبقاتی ، لطفاً تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک شرکت حقوقی روزن در 866-767-3653 866 یا از طریق ایمیل در [email protected] یا [email protected].

هنوز هیچ كلاسی در عمل فوق تأیید نشده است. تا زمانی که یک کلاس معتبر نباشد ، شما توسط مشاور دیگری ارائه نمی شوید مگر اینکه یکی را حفظ کنید. شما می توانید مشاور خود را در انتخاب خود حفظ کنید. شما همچنین می توانید یک عضو کلاس غیبت را حفظ کنید و در این نقطه هیچ کاری انجام ندهید. توانایی یک سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی بالقوه آینده ، از خدمات ارائه شده به عنوان رهبر اصلی وابسته نیست.

اخبار مرتبط  127a نسخه نمایشگاه کانتون تکمیل شده است ، و یک مکانیسم جدید تجارت آنلاین را ایجاد کرده است

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

موسسه حقوقی روزن ، سرمایه گذاران خود را در سراسر جهان نشان می دهد و فعالیت خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دعاوی مشتقه سهامداران متمرکز می کند. موسسه حقوقی روزن برای تعداد تسویه حساب های فعال در کلاس اوراق بهادار توسط ISS Secured Class Action Services در رتبه 1 قرار گرفت. این شرکت از سال 2013 هر ساله در 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام به کلاس اوراق بهادار رسیده است علیه یک شرکت چینی. وکلای موسسه حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. وکالت تبلیغات. نتایج قبلی نتیجه مشابه را تضمین نمی کند.

اخبار مرتبط  PetSmart® فروشگاه جدیدی را در ایمز ، آیووا باز می کند

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسک
فیلیپ کیم ، اسک
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان مادیسون 275 ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
نمابر: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE Rosen Law Firm، P.A.

لینک های مربوطه

http://www.rosenlegal.com