توسعه بازار فیلتراسیون از 9 تا 11 دسامبر سال 2020

  • دارای بیش از 200 مارک پیشرو

مقیاس نمایشگاه FSA2020 به 12،500 ㎡ افزایش یافته است که 12 درصد نسبت به 2018 افزایش یافته است و بیش از 200 مارک تجاری در آن حضور دارند. گروه نمایشگاه شامل فیلتر رسانه ، تجهیزات و لوازم جانبی تولید رسانه فیلتر ، مواد شیمیایی ، فیلترها ، خطوط تولید فیلترها ، تجهیزات آزمایش و تجزیه و تحلیل ، خدمات و سایر موارد است. شرکت های شرکت کننده شامل Ahlstrom-Munksjö ، ATI ، ADM ، BERRY ، BOYO ، CORID ، Low & Bonar ، Lusenta ، TSI ، TOPAS ، TOYOBO ، TAKETA ، PALAS ، RUIAN RUNYE ، شانگهای KINGFO ، شیجیازاوانگ CHENTAI ، WETZEL ، HOLLINGSWORTH & VOSE و دیگران.

  • بستری عالی برای خریداران حرفه ای

به عنوان یک نمایشگاه معروف و مهم در آسیا FSA2020 یک بستر عالی برای بازدید کنندگان حرفه ای از حفاظت از محیط زیست ، صنعت خودرو ، پزشکی ، صنایع بهداشتی ، ساختمان و خدمات ساخت و ساز ، الکترونیک ، تصفیه آب ، تهویه مطبوع ، صنایع غذایی و سایر صنایع برای دریافت آخرین صنعت صنعت و خرید محصولات است.

  • فعالیت همزمان گسترده
اخبار مرتبط  کروگر 56 میلیون دلار در Houston Associated سرمایه گذاری خواهد کرد

ارائه فنی و فیلتراسیون و جداسازی همزمان با FSA2020 برگزار می شود. کارشناسان HV ، Low & Bonar ، Ahlstrom-Munksjö ، Palas Gmbh ، SGS و غیره در اینجا جمع می شوند تا آخرین فن آوری صنعت و روند بازار را به اشتراک بگذارند.

8th Filtration & Separation Asia (FSA2020) برای همه بازدیدکنندگان تجاری رایگان است ، لطفاً برای ثبت نام روی پیوند کلیک کنید یا کد QR زیر را اسکن کنید:

https://www.ubmconlinereg.com/FNS20/exhibitionen/؟source=PR

برای سوالات مطبوعاتی ، لطفا با ما تماس بگیرید:
برای سوالات بیشتر در مورد نمایشگاه
پنکه یخی
E: [email protected]
T: + 86-021 6157 7235

برای بازدید کنندگان و پرسش های شریک رسانه ای

سوزانا ژانگ
E: [email protected]
T: + 86-21 6157 3924

درباره CFS

CFS – کمیته فیلتراسیون و جداسازی چین ، در سال تاسیس شد مه 2008، مورد تأیید وزارت علوم است جمهوری خلق چین و وزارت امور عمران جمهوری خلق چین. این تنها انجمن تجارت جامع فیلتراسیون و جداسازی در است چین. اکنون بیش از 100 عضو وجود دارد که تمام زمینه های فیلتراسیون و جداسازی را پوشش می دهد ، از جمله: تولید ماشین آلات فیلتراسیون و جداسازی ، تولید کنندگان رسانه فیلتر ، تولید کنندگان غشا ، فیلتر هوا ، فیلتر مایع ، کارتریج ، فیلتر کیسه ، تولید کنندگان ابزار آزمایش ، موسسات و دانشگاه ها مشغول فیلتراسیون و جداسازی و غیره

اخبار مرتبط  فناوری ضد عفونی اشعه ماوراء بنفش ویولت دفاعی Violet Defence تا 99.99٪ اثربخش در برابر کروناویروس اثبات شده است

درباره CNTA

CNTA اختصاص داده به

  • نوآوری فنی و تحقیق و توسعه در منسوجات غیر بافی ، فیلتراسیون
  • واردات و صادرات منسوجات نبافته (کالاهای رول ، کالاهای تبدیل شده) ، فیلتر فیلترها و مواد اولیه مربوطه ، قطعات ماشین آلات ، تجهیزات ، مواد شیمیایی ، ابزار و غیره
  • مشاوره در زمینه سرمایه گذاری ، همکاری ، تجارت و … برای شرکتهای خارجی.
  • سازماندهی تبادل بین المللی S&T ، کنفرانس و نمایشگاه و غیره
  • ارتقا trade تجارت ، همکاری ، بین شرکت های چینی و شرکای خارجی.
اخبار مرتبط  علوم زیستی هالیستر تأخیر در تشکیل صورتهای مالی سالانه را اعلام کرد

درباره بازارهای اطلاعات

بازارهای اطلاعاتی بسترهایی را برای تجارت و نوآوری و رشد صنایع و بازارهای تخصصی ایجاد می کند. نمونه کارها از بیش از 550 رویداد بین المللی B2B و مارک در بازارها شامل بهداشت و درمان دارویی ، زیرساخت ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، مد و لباس ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی و بهداشت و تغذیه و سایر موارد تشکیل شده است. ما از طریق نمایشگاه های حضوری ، محتوای دیجیتال متخصص و راه حل های عملی عملی ، فرصت هایی را برای مشارکت ، تجربه و تجارت با مشتریان و شرکای سراسر جهان فراهم می کنیم. ما به عنوان برگزارکننده برجسته نمایشگاه های جهان ، طیف متنوعی از بازارهای تخصصی را زنده می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا 365 روز سال رشد کنند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.informamarkets.com مراجعه کنید.

SOURCE Filtration & Separation Asia