Simon Estate Group قیمت گذاری پیشنهاد سهام عادی بزرگ را اعلام می کند

هندوستان، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Simon Property Group، Inc. (NYSE: SPG) (“Simon” یا “Company”) ، یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در مالکیت خریدهای برتر ، ناهار خوری ، سرگرمی و مقاصد استفاده های مختلف ، فعالیت می کند اعلام کرد که سایمون قیمت پیشنهادی عمومی 19،250،000 سهم سهام عادی را با قیمت عرضه عمومی به قیمت متوسط ​​افزایش داده است 72.50 دلار انتظار می رود هر سهم بسته شود 23 نوامبر 2020، منوط به رضایت از شرایط بسته شدن مرسوم. درآمد خالص حاصل از پیشنهاد ، پس از کسر هزینه ها و هزینه های تخمینی مربوط به پیشنهاد ، تقریباً خواهد بود 1.35 میلیارد دلار. این شرکت برای خرید حداکثر 2،887،500 سهام اضافی سهام عادی به شرکت های پذیره نویسان یک گزینه جمع بندی اعطا کرده است.

این شرکت قصد دارد سود خالص حاصل از پیشنهاد را به Simon Property Group ، LP (“مشارکت عملیاتی”) ارائه دهد ، که قصد دارد از این درآمد برای تأمین اعتبار خرید قبلاً اعلام شده با بهره 80٪ در مشارکت محدود Taubman Realty Group کمک کند ( “تحصیل Taubman”) به طور جزئی و برای سایر اهداف عمومی تجاری ، که ممکن است شامل ، بدون محدودیت ، بازپرداخت یا خرید مجدد بدهی ، سرمایه در گردش و هزینه های سرمایه ای باشد.

BofA Securities و Citigroup به عنوان مدیر مشترک مجری کتاب و نمایندگان پذیره نویسان برای پیشنهاد فعالیت می کنند. J.P. Morgan ، Mizuho Securities ، Scotiabank ، SMBC Nikko ، SOCIETE GENERALE ، BNP PARIBAS ، TD Securities ، Jefferies ، Wells Fargo Securities ، BTIG ، Truist Securities ، RBC Capital Markets ، Barclays ، Deutsche Bank Secures ، ریموند جیمز و سانتاندر همچنین به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای ارائه پیشنهادات فعالیت می کنند. BNY Mellon Capital Markets، LLC، Credit Suisse، Regions Securities LLC، Fiveth Third Securities، MUFG، Compass Point Research & Trading، Evercore ISI، پایپر سندلر، Ramirez & Co.، Inc و Stifel به عنوان مدیر عامل این پیشنهاد فعالیت می کنند.

اخبار مرتبط  تیم های گل سبز با شریک دانشگاه نیو فلوریدا برای ارائه برنامه های آنلاین گواهی شاهدانه

این پیشنهاد بصورت یک پیشنهاد عمومی تحت بیانیه موثر ثبت قفسه شرکت و یک ضمیمه راهنمای مقدماتی و دفترچه راهنمای همراه ثبت شده توسط شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) انجام می شود. هر گونه پیشنهاد اوراق بهادار با استفاده از ضمیمه نامه و دفترچه همراه ارائه می شود. ضمیمه اصلی دفترچه راهنما و دفترچه همراه مربوط به پیشنهاد در SEC ثبت شده و در وب سایت SEC به آدرس http://www.sec.gov در دسترس است.

در صورت در دسترس بودن ، می توانید نسخه های اضافی دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای ارائه را از طریق تماس بگیرید: BofA Securities، NC1-004-03-43، 200 North College Street، طبقه 3، شارلوت ، NC 28255-0001 ، ضمیمه: بخش دفترچه ، ایمیل: [email protected]؛ یا سیتی گروپ ، راه حل های مالی Broadridge c / o ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، نیویورک 11717 (تلفن: 800-831-9146).

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی دیگر.

بیانیه های آینده نگر
برخی از اظهارات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” در معنای قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 تلقی شود. اگرچه این شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در هر بیانیه آینده نگر بر اساس فرضیات منطقی است ، اما شرکت نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد و این امکان وجود دارد که نتایج واقعی شرکت به دلیل انواع خطرات ، عدم اطمینان و سایر عوامل ، با نتایج بیان شده توسط این اظهارنظرهای آینده تفاوت اساسی داشته باشد. چنین عواملی شامل موارد زیر است: عدم اطمینان در مورد تأثیر همه گیر COVID-19 و محدودیت های دولتی برای جلوگیری از گسترش آن بر مشاغل مستاجر ما ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، جریان نقدینگی و نقدینگی و توانایی دسترسی ما بازارهای سرمایه ، تعهدات خدمات بدهی ما را برآورده و توزیع سهامداران خود را انجام دهید. عدم توانایی در جمع آوری اجاره به دلیل ورشکستگی یا ورشکستگی مستاجران یا موارد دیگر ؛ تغییر در شرایط اقتصادی و بازار که ممکن است بر فضای عمومی خرده فروشی تأثیر منفی بگذارد. فضای کاملاً رقابتی بازار در صنعت خرده فروشی ؛ تغییر در قوانین یا مقررات قابل اجرا یا تفسیر آنها ؛ خطرات مرتبط با تملک ، توسعه ، توسعه مجدد ، گسترش ، اجاره و مدیریت املاک ؛ ناتوانی در اجاره املاک تازه توسعه یافته و تجدید اجاره ها و بازپرداخت فضا در املاک موجود با شرایط مطلوب ؛ از دست دادن احتمالی فروشگاه های لنگر یا مستاجر اصلی؛ کاهش نرخ اجاره بازار تأثیر بدهی قابل توجه ما بر عملیات آینده ما. هرگونه اختلال در بازارهای مالی که ممکن است بر توانایی ما برای دستیابی به سرمایه برای رشد و تأمین نیازهای مداوم خدمات بدهی ما تأثیر منفی بگذارد. هرگونه تغییر در رتبه بندی اعتباری ما. تغییر در نرخ بهره بازار و نرخ ارز خارجی برای ارزهای خارجی ؛ خطرات کلی مربوط به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، از جمله نقدینگی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ؛ نقض امنیت که می تواند فناوری اطلاعات یا زیرساخت های ما را به خطر بیندازد. خطرات مربوط به خواص سرمایه گذاری مشترک ما. توانایی ادامه دار ما در حفظ وضعیت خود به عنوان REIT ؛ تغییر در قوانین یا مقررات مالیاتی که منجر به عواقب مالیاتی نامطلوب می شود. تغییر در ارزش سرمایه گذاری های ما در نهادهای خارجی ؛ توانایی ما در پوشش نرخ بهره و ریسک ارزی ؛ تغییر در هزینه های بیمه در دسترس بودن پوشش جامع بیمه ؛ بلایای طبیعی؛ پتانسیل فعالیت های تروریستی تعهدات زیست محیطی از دست دادن پرسنل مدیریت کلیدی ؛ اتمام تحصیل Taubman و استفاده از عواید حاصل از این پیشنهاد ؛ و انتقال LIBOR به نرخ مرجع جایگزین. این شرکت در گزارش های دوره ای سالانه و سه ماهه خود که به SEC ارائه می شود ، در مورد این خطرات و سایر عدم اطمینان ها تحت عنوان “عوامل خطر” بحث می کند. شرکت ممکن است این بحث را در سایر گزارش های دوره ای بعدی به روز کند ، اما به استثنای آنچه که توسط قانون الزام شده است ، شرکت هیچ وظیفه یا تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری این اظهارات آینده نگر ندارد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، پیشرفت های آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

درباره سیمون
سیمون یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در مالکیت خریدهای برتر ، ناهار خوری ، سرگرمی و مقاصد با کاربرد مختلط و یک شرکت S&P 100 (Simon Property Group، NYSE: SPG) فعالیت می کند. خواص ما در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا روزانه میلیون ها نفر مکان اجتماع اجتماع فراهم کرده و سالانه میلیاردها فروش کسب می کند.

اخبار مرتبط  Kavalan نسخه محدود "Artist Series" را راه اندازی کرد

منبع سیمون

لینک های مربوطه

http://www.simon.com