گزارش Namasts Technologies نتایج مالی پایان سال 2019

تورنتو، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – Namaste Technologies Inc. (“Namaste” یا “Company”) (TSXV: N) (FRANKFURT: M5BQ) (OTCMKTS: NXTTF) ، یک بستر آنلاین برای محصولات حشیش ، لوازم جانبی و آموزش مسئولانه ، امروز نتایج مالی خود را برای سال پایان یافته گزارش داد 30 نوامبر 2019. کلیه ارقام مالی به دلار کانادا است مگر اینکه خلاف آن تصریح شده باشد.

در طول سال ، مجدداً راهبردی توسط هیات مدیره اعلام شد که شامل تغییرات رهبری سازمان در جایی بود که آقای مینی موریم مدیرعامل سازمان برای رهبری سازمان از طریق این تحول و به مرحله بعدی رشد آن منصوب شد. Namaste چندین ابتکار عمل شرکت را برای انتقال شرکت از ریشه های کارآفرینی خود به سمت هدف خود برای تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تهیه ، تهیه و پردازش و توزیع با تمرکز بر بازار شاهدانه کانادا انجام داد. این شرکت با تمرکز روی بخشهای تجاری که با استراتژی اصلی شرکت همگام هستند ، گام هایی را برای ساده سازی ساختار سازمانی از طریق ادغام برخی بخش ها و وب سایت های خاص برداشته است. در همین حال ، شرکت CannMart (“CannMart”) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Namaste ، با ورود به بخش تجارت به تجارت (“B2B”) در اواسط ماه سپتامبر و ایجاد کانال های فروش بین تولیدکنندگان مجاز و شبکه های توزیع کانابیس استانی ، مدل کسب و کار خود را گسترش داد. . CannMart به افزایش تعداد مارک های پریمیوم و تنوع محصولات حمل شده در وب سایت CannMart ادامه داد و از طریق کانال B2B آن در دسترس بود و ارائه دهنده اولیه محصولات Cannabis 2.0 بود.

“ما در سال 2019 تغییرات قابل توجهی در شرکت ایجاد کردیم که شامل سرمایه گذاری های کلیدی در بخش های جدید مشاغل ، تسویه اقدامات کلاس های برجسته ، جایگزینی جایگاه های سطح اجرایی با استعداد برتر و بازسازی ساختار میراث میراث برای بازپس گیری کسب و کار برای رقابت مجدد در درازمدت ، گفت: مینی موریممدیر عامل شرکت Namaste. وی گفت: “ما معتقدیم که ما در عملیات خود گام های چشمگیری داشته ایم و با شرکای توزیع وارد بازارهای جدید شده ایم. هرچه در سال به جلو پیش می رویم ، بر رشد سودآوری تجارت ، کاهش سوزاندن عملیاتی و ادامه تسلط بر مکانیزم ما با خیال راحت و با اطمینان توانستیم حشیش را به بازار بکشیم. ما موفق شدیم مدل تجاری B2B خود را در سه ماهه چهارم راه اندازی کنیم و اکنون با پنج استان توافق نامه های عرضه داریم. ”

“CannMart همچنان به گسترش نمونه کارها خود در ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود از مارک های شناخته شده ادامه می دهد. ما چند سال گذشته را صرف جمع آوری داده هایی کرده ایم که برای ساختن یک تجربه بهتر مشتری از انتهای تا پایان استفاده کرده ایم. با استفاده از این بلوک های ساختمانی ، تمرکز ما است. انتقال به افزایش درآمد و حاشیه ناخالص برای کانال های آنلاین و B2B ما ضمن کاهش هزینه ها و بهبود راندمان در بخش های ما. ”

خلاصه نتایج مالی تلفیقی

درآمد خالص برای دوازده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2019 بود 16.3 میلیون دلار، در مقایسه با 23.8 میلیون دلار برای پانزده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2018. تغییر در وهله اول منعکس کننده فروش / بسته شدن دارایی های غیر هسته ای است. حاشیه ناخالص به عنوان درصدی از درآمد خالص (قبل از تعدیل موجودی) برای سال به پایان رسید 30 نوامبر 2019 17٪ در مقایسه با 22٪ برای پانزده ماه گذشته به پایان رسید 30 نوامبر 2018. شامل در پانزده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2018 درآمد و سود ناخالص از محل واگذاری ها بود ، و بنابراین در سال 2019 گنجانده نشده است.

غرامت مبتنی بر سهام ، به عنوان بخشی از کل غرامت ، برای دوازده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2019 کاهش یافته توسط 19.9 میلیون دلار به 2.0 میلیون دلار در مقایسه با پانزده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2018. این نشان دهنده تلاشهای مدیریت برای طراحی مجدد و کاهش ساختار هزینه آن و نشان دادن تمرکز بیشتر آن بر حاکمیت و ارزش سهامداران مرتبط است.

EBITDA تنظیم شده برای دوازده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2019 ضرر بود 23.1 میلیون دلار، در مقایسه با از دست دادن 17.9 میلیون دلار برای پانزده ماه به پایان رسید 30 نوامبر 2018. ارزیابی ارزش دارایی ها و هزینه های غیر مکرر مرتبط با بازسازی و میراث ، نتایج سال جاری را تحت تأثیر قرار داده است 32.7 میلیون دلار منجر به از دست دادن خالص از 63.2 میلیون دلار در مقایسه با 41.6 میلیون دلار در سال مالی قبل موقعیت سرمایه در گردش شرکت همچنان پابرجاست 39.4 میلیون دلار بدون تعهدات بدهی

اخبار مرتبط  اندازه بازار ماست وگان با ارزش 6.5 میلیارد دلار تا سال 2027

برای اطلاعات بیشتر ، به صورتهای کامل مالی و بحث و تحلیل مدیریت می توان به پروفایل SEDAR شرکت در www.sedar.com دسترسی داشت.

بروزرسانی مدیریت

این شرکت مایل است انتصاب آقای را اعلام کند. فرازاز جمال به مقام مدیر عامل. آقای جمال از آن زمان با ناموست است مه 2019. پیش از این آقای جمال به عنوان رئیس بازاریابی شرکت Bulletproof Inc ، یک شرکت خصوصی برای کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده ، خدمت می کرد ، جایی که بر دو برابر شدن مشتری جدید و سه برابر شدن درآمد نظارت می کرد ، ضمن اینکه سودآوری می کرد و همچنین به عنوان موقت عمل می کرد. -COO از Intiveo ، یک شرکت مستقر در SaaS ، که در آن او EBITDA را با بهینه سازی عملیات رشد داده است. آقای جمال جایگزین آقای دیوید جیاردینو که شرکت را دنبال می کند تا منافع دیگری را دنبال کند. آقای جیاردینو موافقت كرده است كه تا ماه مه با این شرکت بماند تا در دوره انتقال از عملیات بهره ببرد.

وی گفت: “به نمایندگی از هیئت مدیره و کارمندان Namaste ، می خواهم از دیوید بخاطر فداکاری و تعهد خود به شرکت ما به عنوان COO تشکر کنم و در تلاش های آینده برای او بهترین آرزوها را دارم.” مینی موریممدیر عامل شرکت Namaste. “فرازاز عضو جدایی ناپذیر تیم مدیریت بوده و در ساختن موفقیت شرکت ها و درآمد مرتبط با آنها تجربه دارد. من از پست جدید فرازاز هیجان زده ام و مشتاقانه منتظر دیدن تأثیر شور و شوق وی و سابقه موفقیت در آن هستم.”

وی افزود: “من از همکاری با تیم با استعداد در Namaste لذت بردم و شرکت را به آنچه امروز است تبدیل کردم.” دیوید جیاردینو. “من می خواهم از همه تشکر کنم و بهترین ها را برای آینده آرزو کنم.”

تنظیم اقدام کلاس

در ادامه به اطلاعیه ثبت شده در 16 مارس 2020 با توجه به حل و فصل دادخواست اقدام کلاس اوراق بهادار Namaste و تصویب آن توسط دیوان عالی دادگستری انتاریو ، اقدام طبقاتی به طور رسمی به عنوان دادگاه در کانادا و ایالات متحده تسویه حساب را تصویب کرده اند.

آقای مریم اضافه کرد: “اقدام طبقاتی یک حواس پرتی و وزن بر هزینه های ما بود.” “ما توانستیم ادعاهای برجسته را حل كنیم كه به ما اجازه می دهد تا تلاش خود را برای تغییر بهتر شرکت در طولانی مدت تمدید كنیم.”

COVID-19 تسکین تنظیم کننده

بر 18 مارس 2020، مدیران بورس اوراق بهادار کانادا با صدور اطلاعیه ای اعلام كردند كه تنظیم كنندگان اوراق بهادار امكان تسكین هماهنگ متشكل از یک تمدید 45 روزه برای پرونده های دوره ای خاص را دارند كه باید قبل یا قبل از آن ساخته شوند اول ژوئن سال 2020. این تسکین پتو ، در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ، در مورد صادرکنندگان گزارشگری صدق می کند و در مورد صورت های مالی ، بحث و تحلیل مدیریت ، فرم های اطلاعات سالانه و برخی دیگر از اسناد کمکی دیگر که معمولاً لازم است به موقع تحت قانون اوراق بهادار ثبت شود ، اعمال می شود. .

در نتیجه تأثیر بیماری همه گیر بر منابع داخلی و تنظیم کننده ، Namaste تصمیم گرفته است تا از امداد پتو اعطا شده به موجب BC Instrument 51-515 و انتاریو ساز 51-502 در رابطه با موارد زیر استفاده کند:

  • الزام به تشکیل صورتهای مالی موقت برای سه ماهه به پایان رسید 29 فوریه 2020 (“صورتهای مالی”) در مدت 60 روز از پایان سه ماهه شرکت مطابق قسمت 4.2 (ب) ابزار ملی 51-102 (NI “51-102 required) الزامی می شود.
  • الزام به تشکیل بحث و تحلیل مدیریت (“MD&A”) برای مدت تحت پوشش صورتهای مالی در مدت 60 روز از پایان سه ماهه شرکت طبق بخش 5.1 (2) NI 51-102. و
  • الزام به ثبت گواهینامه های صورتهای مالی (“گواهینامه ها” و همراه با صورت های مالی “پرونده های موقت”) به موجب بند 4.1 از ابزار ملی 52-109.
اخبار مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری سرمایه داران PharmaCielo Ltd. سرمایه گذاران مهلت مهم در دادرسی اقدام صنفی اوراق بهادار

Namaste در حال حاضر انتظار دارد تا پرونده های موقت خود را برای سه ماهه اول به پایان برساند 29 فوریه روی یا توسط 21 مه سال 2020.

مدیریت و برخی دیگر از خودیان Namaste مشمول خاموشی معاملات خودی هستند که اصول بخش 9 سیاست ملی 11-207 را منعکس می کند تا زمانی که Namaste پرونده های موقت خود را ثبت کند.

به غیر از آنچه قبلاً توسط این شرکت فاش شده بود ، از تاریخ تأسیس جدیدترین گزارشهای مالی موقت این شرکت و بحث و تحلیل مدیریت وابسته ، هیچگونه تحول در تجارت در امور تجاری صورت نگرفته است.

اقدامات مالی غیر IFRS

مدیریت عملکرد شرکت را با استفاده از اقدامات مختلفی از جمله “ضرر خالص قبل از مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک” و “تعدیل EBITDA” ارزیابی می کند. اقدامات غیر IFRS که در زیر مورد بحث قرار می گیرد ، نباید به عنوان جایگزینی برای درآمد یا ضرر خالص تلقی شود. این اقدامات معنای استانداردی ندارند که توسط IFRS مقرر شده است و بنابراین ممکن است با اقدامات مشابه با سایر عناوین ارائه شده توسط سایر شرکت های بازرگانی عمومی قابل مقایسه نباشد و نباید به عنوان جایگزینی برای سایر اقدامات مالی که مطابق با IFRS تعیین می شود ، تفسیر شود.

شرکت معتقد است که این اقدامات مالی غیر IFRS در سنجش عملکرد مالی و وضعیت مالی شرکت ، اطلاعات مفیدی را برای مدیریت و سرمایه گذاران فراهم می کند.

مدیریت از این و سایر اقدامات مالی غیر IFRS استفاده می کند تا تأثیر برخی از هزینه ها و درآمدهایی که هنگام تجزیه و تحلیل عملکرد عملیاتی زیربنایی مورد بررسی قرار می گیرند را از بین ببرد ، زیرا موارد حذف شده لزوماً منعکس کننده عملکرد عملیاتی اساسی شرکت نیستند و مقایسه می کنند. عملکرد مالی اساسی بین دوره های دشوار. هر از گاهی شرکت ممکن است موارد معتبر خود را حذف کند اگر معتقد باشد انجام این کار منجر به تحلیل مؤثرتری از عملکرد عملی اساسی خواهد شد. محرومیت از موارد خاص به معنای عدم تکرار آنها نیست.

2019


2018یادداشت


(12 ماه)


(15 ماه)

ضرر خالص$

(63،230،354)

$

(41،617،431)

مالیات بر درآمد


(من)


(365،474)


(422،062)

استهلاک و استهلاک


(من)


2،501،650


1،887،361

EBITDA
(61،094،178)


(40،152،132)

درآمد دیگر


(ii)


(1،219،575)


(1،115،533)

معامله ، بازسازی و سایر هزینه ها


(iii)


15،136،724


1،441،873

اختلال در حسن نیت و نامشهود بودن


(IV)


16،138،602


اختلال در وامهای دریافتنی


(v)


1،391،224


سهم ضرر همکاران ، خالص مالیات


(vi)


4،520،908


جبران سهام


(من)


2،015،222


21،928،335

تنظیم EBITDA$

(23،111،073)

$

(17،897،457)

(i) مالیات بر درآمد فعلی و معوق ، استهلاک و استهلاک و جبران مبلغ سهم از محاسبه EBITDA تعدیل شده حذف شدند زیرا آنها نمایانگر مخارج نقدی نیستند.


(ب) سایر درآمدهای حاصل از سود حاصل از دفع شرکتهای فرعی ، درآمد سود ، سود تحقق یافته در صورت تمایل به سرمایه گذاریهای AFS ، سود غیرقابل تحقق از مشتقات و سایر درآمدهای غیر تکراری متفرقه از محاسبه تنظیم EBITDA حذف شدند.


(3) هزینه های غیر مکرر مربوط به بازسازی و مسائل مربوط به میراث از محاسبه تنظیم EBITDA حذف شدند.


(IV) ضرر و زیان مربوط به اختلال مربوط به سرقفلی ، لیست مشتری ، دامنه ها و نام های تجاری از محاسبه EBITDA تعدیل نشده است.


(v) ضرر و زیان مربوط به مطالبات قابل پرداخت ، شرطی برای ضرر اعتباری مورد انتظار برای یک همکار است و از محاسبه EBITDA تعدیل نشده حذف شده است.


(vi) سهم زیان همکاران ، بدون مالیات ، به دلیل عدم کنترل مستثنی است.

درباره Namaste Technologies Inc.
با دفتر مرکزی در تورنتو ، ON، و دفاتر در هر دو B.C. و در سراسر جهان ، Namaste Technologies یک پیشرو آنلاین برای محصولات حشیش ، لوازم جانبی و آموزش مسئولانه است. CannMart.com ‘همه چیز فروشگاه کانابیس’ این شرکت ، انتخاب متنوعی از محصولات دستی را از تعداد زیادی از مزارع دارای مجوز فدرال ، همه در یک سایت مناسب ، در اختیار مشتریان قرار می دهد. فناوری جهانی و نوآوری مداوم Namaste نیازهای محلی را در یک صنعت شاهدانه افزایش می یابد که نیاز به راه حل های هوشمند دارد.

اخبار مرتبط  تأثیرات بیماری همه گیر COVID

از طریق لینک های زیر می توانید به اطلاعات مربوط به شرکت و بسیاری از محصولات آن دسترسی پیدا کنید:

NamasteTechnologies.com
NamasteMD.com
Cannmart.com
NamasteVapes.ca
Everyonedoesit.ca

اطلاعات مربوط به گذشته – این نسخه خبری حاوی “اطلاعات رو به جلو” به معنای قوانین مربوط به اوراق بهادار است. همه اظهارات موجود در اینجا که ماهیت تاریخی ندارند حاوی اطلاعات آینده نگر است. اطلاعات به جلو را می توان با کلمات یا عباراتی مانند “ممکن” ، “انتظار” ، “به احتمال زیاد” ، “باید” ، “می” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پتانسیل” ، “شناسایی کرد” “پیشنهادی” ، “تخمین” ، “ایمان” یا منفی این اصطلاحات ، یا کلمات مشابه ، اصطلاحات و تغییرات گرامری آنها ، یا جمله هایی که ممکن است وقایع یا شرایط خاص “ممکن” یا “رخ دهد” رخ دهد. اطلاعات آینده نگر که در اینجا وجود دارد ، از تاریخ انتشار این مطبوعات ساخته شده و مبتنی بر فرضیات مدیریتی است که در زمان بیان چنین اظهاراتی معقول است ، از جمله برداشت های مدیریتی از جایگاه Namaste در بازار آنلاین محصولات کانابیس ، انتقال این شرکت به مرحله رشد با تمرکز بر افزایش درآمدها و حاشیه ناخالص ضمن کاهش هزینه ها ، هدف این شرکت از تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تهیه ، فرآوری و توزیع است که با تمرکز بر بازار شاهدانه کانادایی ، اعتقادات Namaste در مورد کیفیت مدیریت آن ، گام های بلندی دارد. این شرکت در فعالیت های خود و کیفیت مارک های ارائه شده توسط CannMart را مورد توجه قرار داده است ، تمرکز این شرکت بر رشد سودآوری تجارت ، کاهش سوزاندن عملیاتی و ادامه تسلط بر مکانیزم انتقال حشیش به بازار ، با خیال راحت و با اطمینان ، اعتقادات Namaste را با احترام به موقع فیلم های موقت و نتایج عملیات آن ، عمل کنید مسائل حرفه ای ، روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده مورد انتظار و همچنین ملاحظات دیگری که به نظر می رسد در شرایط مناسب باشند. در حالی که ما این فرضیات را براساس اطلاعاتی که در حال حاضر برای مدیریت در دسترس است ، معقول می دانیم ، هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین انتظاراتی درست باشد. با توجه به ماهیت آنها ، اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات و بلاتکلیفی های ذاتی است که ممکن است کلی یا خاص باشد و این احتمال را ایجاد می کند که انتظارات ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها یا نتیجه گیری ها به درستی ثابت نشود ، که ممکن است فرضیات نباشند. صحیح است و اهداف ، اهداف و اولویت های استراتژیک حاصل نمی شود. عوامل مختلفی ، از جمله خطرات شناخته شده و ناشناخته ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل ما نیستند ، می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر اطلاعاتی آینده نگر در این بیانیه متفاوت باشند. چنین عواملی بدون محدودیت شامل می شوند: خطرات مربوط به توانایی شرکت در اجرای استراتژی تجاری خود و مزایای تحقق آن ، خطرات مربوط به فعالیتهای بین المللی شرکت و خطرات مربوط به قیمت بازار سهام های مشترک Namaste. عوامل خطر اضافی همچنین می توانید در MD & A فعلی و فرم اطلاعات سالانه شرکت ، که هر دو تحت مشخصات SEDAR شرکت در www.sedar.com ثبت شده اند ، پیدا کنید. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اطلاعات آینده نگر اعتماد نكنند. شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد به روزرسانی یا تجدیدنظر در مورد هرگونه اطلاعات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که طبق قانون قابل اجرا لازم است ، ندارد. اظهارات پیشگویی موجود در این نسخه خبری صریحاً با این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند یا به هیچ وجه مطالب این انتشار مطبوعات را تأیید یا رد کرده اند. .

SOURCE Namaste Technologies Inc.